• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Şehriniz için daha fazla büyü: Büyücüler & Ejderhalar!

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
SorcererKeyartv2.png

Sevgili Elfler ve İnsanlar,

Şehriniz geliştiğinden ve şu anda manayı düzenli olarak kullanıyor olduğunuzdan, büyücüler bu güçlerinize göz diktiler. Büyüleri için manayı önemli bir kaynak olarak görüyorlar ve şehrinizden dalgalar halinde yayılan bu güce kayıtsız kalamayan büyücüler şehrinize doğru yola çıktılar. Sizlerle bütün bilgi birikimlerini paylaşmak istiyorlar. Üç büyü disiplininin en tecrübeli büyücüleri şehrinizde bir üniversite kurmaya karar verdiler. Mana ile ilgili tüm bilgi birikimlerini sunarak ve büyünün her türlü şeklini göstererek halkınıza yardım etmek istiyorlar. Büyücü kampüsü pek çok yeni çırağı kendisine çekecektir. Kampüs büyüdükçe daha fazla çırak üniversitenize akın edecek ve kendi bilgilerini artırmak isteyeceklerdir - sizinkini de! Çıraklar üç büyü disiplininden birini seçebilirler. Bu sayede Büyü Bilimciliği, Simyacılık ve Ölüm Büyücülüğü disiplinlerinden biri üzerine yoğunlaşabilirler. Daha sonradan her mezun, ikinci bir büyü disiplini de seçebilir ve kendini daha da geliştirebilir.

ValorianGuard-Sorcerers.png
Elvenar'ın bu onuncu devresinde, büyücülere kampüsü geliştirebilmelerinde yardımcı olacaksınız.
Dikkatli olun - kampüs biraz büyük olabilir ve çırakların üniversitede eğitim görebilmeleri için kampüsünüze fakülteler yerleştirmeniz gerekecektir.

Bu fakülteler direk olarak kampüse bağlanmalıdırlar - üniversiteye mesafe ne kadar kısa olursa o kadar fazla çırak rahatça eğitim görebilir, öyle değil mi? Burada sokaklara gerek yok.
Bu yeni devrede pek çok teknoloji açabileceksiniz. Yeni yapılar, yeni yapı seviyeleri, yeni bir birim ve mevcut birimler için yeni terfiler gibi. Fakat en büyük yenilik bu değil. Merak mı ettiniz? Okumaya devam edin!

Size olan şükranlarını göstermek adına (veya önceki bazı misafir ırklarda olduğu gibi üstünlüklerini göstermek için olabilir mi?), her misafir ırk kendilerine özgü kadim mucizeleri nasıl inşa edebileceğinizi gösterirler. Büyücüler de bu konuda farklı düşünmüyorlar: onlara yeterince yardım ettiğinizde şehrinize onlara ait iki olağanüstü kadim mucizeyi kurabileceksiniz. Bunlar yeni teknoloji devresinin en sonunda açılabilir olacaktır. Her iki yapı da şehrinize eşsiz bonuslar sağlayacaktır.

AW1_Sorcerers.png
AW1.png

İlk kadim mucizenin adı Karanlık Madde Labirenti dir. Harika bir ejderha avatarı vermesinin yanında, mana ile ilgili harika bonuslar sağlar. Her gün belli bir miktar mana üretir ve her gece yaşanan mana çürüme oranını belli bir miktar düşürür. Öncekilerde olduğu gibi kadim mucize seviyesi arttıkça sağladığı bonuslar da güçlenir!

İkinci kadim mucizenin adıysa Ejderha Manastırı dır. Harika bir ölüm büyücüsü avatarı vermesinin yanında, tüm büyücü birimlerinizi güçlendiren ve şehrinizde kullandığınız her büyü için ek mana bonusu sağlayan güçlü özelliklere sahiptir. Öncekilerde olduğu gibi kadim mucize seviyesi arttıkça sağladığı bonuslar da güçlenir!

Umarız büyücülerin sunduğu tüm sırları keşfetmek için büyülü zamanlar geçirirsiniz. Lütfen deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın - doğru sohbet konuları altında bunları bizimle paylaşabilirsiniz!

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.