• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şubat 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser362

Guest
Öneri Başlığı: Mobil Uygulamada Özel Mesaj ve Kadim Yapılara Bilgi Puanı Ekleme

Öneri Açıklaması:
Tarayıcı üzerinden kullanabildiğimiz özel mesaj özelliğini, mobil uygulamada da kullanabilmemiz için bir özel mesaj butonu getirilebilirse şahane olur ve ek olarak, yine tarayıcıda yapabildiğimiz gibi mobil uygulamayla komşularımızın ya da yoldaşlarımızın kadim yapılarına bilgi puanı ekleyebilelim.

Bu iki nokta haricinde mobil uygulama çok iyi ama saydığım eksiklikler gerçekten büyük sorun.

5elin

Üye
Öneri başlığı: Karışıklığa Çözüm
Öneri Açıklaması:
Öneriden ziyade büyük şehirlerdeki karmaşanın çözümü için bir planları var mı öğrenmek istiyorum aslında. Tek tek bakarsak tasarım ekibi harika yapılar çıkarıyor ortaya ama şehirdeki yer problemi yüzünden birbirine girmiş yapılar arasında kaybolup gidiyor bu güzel tasarımlar.Görsel olarak büyük şehirler gerçekten felaket durumda bence.Bunun çözümü için yolların daha büyük olması lazım belki ama teknik olarak mümkün durmuyor gibi görünüyor.Yada tasarımların boyutları gözden geçirilebilir.Mesela 16 kare yer kaplayan kalas imalathanesi görsel olarak oldukça büyük ama yine 16 kare yer kaplayan mücevher imalathanesi daha küçük görünüyor ve arka plandaki yolların en azından bir kısmını kaybetmiyor.Burada önemli detay yollar bence.Kaybolup gitmemeleri gerekiyor.
En azından yeni gelecek misafir bir ırkın daha minimalist tasarımlara sahip olması iyi olurdu.Sanırım aylarca o ırkta kalırdım.:cool:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Öneri Başlığı: Mobil Uygulamada Özel Mesaj ve Kadim Yapılara Bilgi Puanı Ekleme

Öneri Açıklaması:
Tarayıcı üzerinden kullanabildiğimiz özel mesaj özelliğini, mobil uygulamada da kullanabilmemiz için bir özel mesaj butonu getirilebilirse şahane olur ve ek olarak, yine tarayıcıda yapabildiğimiz gibi mobil uygulamayla komşularımızın ya da yoldaşlarımızın kadim yapılarına bilgi puanı ekleyebilelim.

Bu iki nokta haricinde mobil uygulama çok iyi ama saydığım eksiklikler gerçekten büyük sorun.

Merhaba callais,

Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz bu iki özellik de yakında mobil uygulamaya eklenmesi planlanan özelliklerden. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar dilerim.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Mart ayında sizden gelecek yepyeni fikir ve önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.