• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şubat 2020 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1113

Guest
Bir arkadas burdan bir istekte bulunmustu ben de tekrarlamak istiyorum .Yardım ettigimis kadimler bittiginde gelen hediyenin kimin kadimi olduguda gelen bilgide yazsa iyi olmazmı.ha birde kadim yardımın mobilden olması hala gelmedi

don vito

Üye
imlecim bir kadimin bilgi kısmına getirdiğimde 'bu türden tüm yapılarda aynı üretimi başlat' uyarısı çıktı. demek oluyorki yakında imalatlarda da hepsini seçip üretim verebilecez, sabırsızlıkla bekliyorum...

ÖNERİM: Dağ dehlizleri kadimi,3 bonuslu mallarımızın üretimini, kadimin geliştirmesine bağlı olarak artırıyordu.
Daha sonra oyundaki gelişimle birlikte bilinçli mallar imalatları çıktı ve onlarda 3 mal bonuslu oldu. Fakat dağ dehlizlerinin etkisi bunlara uğramadı. Aynı etkinin bilinçli mallar üretimini de etkilemesini öneriyorum.

önergeye destek verenler, vermeyenler, kabul edilmiştir tamam:)

DeletedUser689

Guest
imlecim bir kadimin bilgi kısmına getirdiğimde 'bu türden tüm yapılarda aynı üretimi başlat' uyarısı çıktı. demek oluyorki yakında imalatlarda da hepsini seçip üretim verebilecez, sabırsızlıkla bekliyorum...

ÖNERİM: Dağ dehlizleri kadimi,3 bonuslu mallarımızın üretimini, kadimin geliştirmesine bağlı olarak artırıyordu.
Daha sonra oyundaki gelişimle birlikte bilinçli mallar imalatları çıktı ve onlarda 3 mal bonuslu oldu. Fakat dağ dehlizlerinin etkisi bunlara uğramadı. Aynı etkinin bilinçli mallar üretimini de etkilemesini öneriyorum.

önergeye destek verenler, vermeyenler, kabul edilmiştir tamam:)
Bilinçli mallarin üretimini arttırmak için ekstra bir kadim var zaten. Zaman sıçraması kadimi. Bu yüzden teklifinin kabul edileceğini sanmıyorum. Olsaydı güzel olurdu ama :)

don vito

Üye
Bilinçli mallarin üretimini arttırmak için ekstra bir kadim var zaten. Zaman sıçraması kadimi. Bu yüzden teklifinin kabul edileceğini sanmıyorum. Olsaydı güzel olurdu ama :)
aaa ne güzel ben robotların sonunda ve oyundaki son bölüme bir arastırma uzaklıktayım ve halaaaaaaaa zaman sıçraması açılmamış, ne zaman faydası olacak acaba :)

DeletedUser1113

Guest
Cdaha önce yazmıstım yinelemek istiyorum neden kıslada ve egitim binasındaki egitimler ayrı ayrı yapılmıyor iki farklı bina var tek pencede egitim yeri var .gereksiz yer kaplıyorlar nüfus tüketiyirlar bari büyüklüklerini kücültün

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Yeni ayda sizlerden gelecek yepyeni önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!
ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.