• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

16. devre

Beta da daha yok ama yine de bu bölümde yazayım, nasıl olsa önce beta ya gelecek. :)
Yeni ırka ait binaların resimleri buldum, çok güzeller, ben beğendim. :)
Elfler

1585661034278.png
1585661010388.png

İnsanlar

1585661081357.png
1585661066866.png

Büyülü

1585661164219.png
1585661146868.png

Salon elfler

rat36-37e.png

Salon insanlar

rat36-37h.png

1585661645378.png

Zwoje28-31.png

Az bilgi daha :)

1585662643715.png

Bazı binaların boyutları :
Kristal imalathanesi: 7x4
Parşömen: 5x6
İpek: 5x6
Atölyeler: 5x6
Konutlar : 5x4
Salon: 8x8
Dedikodulara göre kadimden biri turnuva ve kule sandıklara göre her kadim seviyesine göre 0,5 puan verecek, tam anlamadım ama turnuva ve kule ile ilgili bağlantılı olduğunu söylemişler.
2 tane genişleme gelecek, nerden belli değil daha, araştırmadan olabilir veya 1 tane haritadan 1 tanesi de araştırmadan.

Bekleriz gelince göreceğiz. :)

DeletedUser919

Guest
Merhaba Tristeria,

Yeni ırk konusunda oldukça heyecanlı olduğunuzu görüyorum. Sıkın dişinizi, Elvenar'ın büyülü ve fantastik dünyası gelişmeye devam edecek.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Evet çok heyecanlıyız Oxygen, çabuk gelsin, çoğumuz evdeyiz ve Elvenar bu zor dönemi atlatmayı bize yardımcı oluyor.
Bazı çok önemli bilgiler daha var, tüyolar var araştırma ile ilgili ama bunlar şimdilik bende saklı kalacak, merak eden olursa Ad Astra ile ilgili dedikoduları kenara bırakıp gelsinler burada Elvenar'ın dedikodusunu yapsınlar, merak ettikleri şeyler varsa sorsunlar seve seve tüm bildiklerimi anlatırım. :)

DeletedUser689

Guest
Evet çok heyecanlıyız Oxygen, çabuk gelsin, çoğumuz evdeyiz ve Elvenar bu zor dönemi atlatmayı bize yardımcı oluyor.
Bazı çok önemli bilgiler daha var, tüyolar var araştırma ile ilgili ama bunlar şimdilik bende saklı kalacak, merak eden olursa Ad Astra ile ilgili dedikoduları kenara bırakıp gelsinler burada Elvenar'ın dedikodusunu yapsınlar, merak ettikleri şeyler varsa sorsunlar seve seve tüm bildiklerimi anlatırım. :)
Ad Astra'nın ve üyelerinin dedikodusu bitmez hiç umut etme :) yüzüne gülüp arkandan konuşacak kadar karaktersiz dolu ortalık ;)

Beni heyecanlandıran bilgiler paylaştın yine, tam evde kalıp sıkıntıdan patladığımız şu zamanda ilaç gibi geldi kuzu. Varol :)

Wikki ye yeni ırka ait bilgiler eklemişler, hazırlayan Elvenar ekibimize teşekkür ederiz, ellerinize sağlık. :)
Merak edenler bi bakın, ırk binalar da çok güzel. :)
Yakında gelir demek Elçilikler :)
Macera da var, beta da ırk geldikten bir kaç sonra vermişler bizde de aynı mı olacak bilemiyorum, bakacağız göreceğiz, ama akademide tarifler kalkarsa bu maceranın bir anlamı yok (en azından çoğu oyuncu için ), beta da kaldırmadılar umarım bizde de devam eder.