• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

17. Devre

Beta da yeni devreye ait yeni avatarlar yüklemişler oyun dosyalarına.
Çok çirkinler :) Gerçi heyecan da kalmamış, şu yeni turnuva olayı eski oyunculara fena vuracak.

port1.JPG

rntx

Süper Üye
Sende bir gün ırkları bitirip kademleri yükselteceksin , gelecek olan turnuva' nın formulü bilenler ne demek istediğimi bilir, ben biliyorum ama söylemem, kendiniz araştırın bulun, iyilik yaramıyor sizlere. :)
Ben manuel turnuva yapıp taktik geliştirirken sen yoldaşlıktan, rntx gene manuel turnuva yapıyor, sabahtan akşama ya.... bu adamın işi gücü yok mu demiştin vs. vs. vs. kibar olanı söyledim sadece, anladın sen onu ;) gene taktik yapar öğreniriz.
Meraketme, sen inin kapısını iyice kilitle sonra tavuklarınız bahçemize giriyor yaw :D

DeletedUser75

Guest
Eski hesabın dezavantajlarını yaşıyorum ben bıraktığımda cüce çağı yeni gelmişti kadim olayları falan sonradan kadim kastım :(

rntx

Süper Üye
Hem bu mitolojik bir oyun, avatrarı Brad Pitti mi yoksa benim resmimi mi bekliyordunuz :p:D
Korona var anlıyorum ama lütfen dezenfekte için kolonyayı elimize sürelim, içmeyelim değerli arkadaşım! ;)

Son düzenleme: