• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

18. Devre - Takım Ruhu Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

18. Devre - Takım Ruhu

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Eyvah çok pis yakalandık 1 hafta daha var diye umut ediyordum . :)
Gelmişse hoş gelmiş artık, geleni geri çeviremeyiz.

Son düzenleme:

5elin

Üye
Gecikme mi olacak.Saat yazmamışsınız gerçi ama bu saate kalmıyordu güncellemeler genelde. :rolleyes:

Şimdi bana kızacaksınız ama akşamdan beri yazmayım dedim yazmayınca da uykum kaçmış :p
Pann ve Virtus resimleri değiştirdiniz hayırlı mı olsun söyleyeyim yoksa nasıl göründüğünü açık bir şekilde yazayım düşünüp durdum. :)))
Kızsanıza da açık sözlü olmaya tercihim. :)

Ekran görüntüsü 30-04-2021 02.40.27.png

Ekran görüntüsü 30-04-2021 02.40.50.png

Pann'ın çok sert Medusa Gorgon bakışları altında Virtus korkmuş gibi gözüküyor. :)))))))
Bizlere pek fazla gülümsemeyen Pann en azından resimde gülüyordu. :)
Virtus nerde o karizmatik resim ne oldu size. :))))
Bu resimleri takmak mi zorundaydınız. :)
Ben gidiyorum forumdan buna alışamam belki zaman alacak :))))))))

lady2010

Aktif Üye
Şimdi bana kızacaksınız ama akşamdan beri yazmayım dedim yazmayınca da uykum kaçmış :p
Pann ve Virtus resimleri değiştirdiniz hayırlı mı olsun söyleyeyim yoksa nasıl göründüğünü açık bir şekilde yazayım düşünüp durdum. :)))
Kızsanıza da açık sözlü olmaya tercihim. :)

2990 adlı eklentiyi görüntüle
2991 adlı eklentiyi görüntüle
Pann'ın çok sert Medusa Gorgon bakışları altında Virtus korkmuş gibi gözüküyor. :)))))))
Bizlere pek fazla gülümsemeyen Pann en azından resimde gülüyordu. :)
Virtus nerde o karizmatik resim ne oldu size. :))))
Bu resimleri takmak mi zorundaydınız. :)
Ben gidiyorum forumdan buna alışamam belki zaman alacak :))))))))
@Pann Eski fotoğrafta çeksene çocuğum diyen teyze gibi gülüyordu bunda oda yok:p:p
bakıp bakıp güleriz artık ne yapalım.:D:D

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Yine aramızda bölüştük avatarları, o nedenle anket açmadık. @Virtus sinirli bir Ork yerine su elementine, @Restart da hava elementine dönüştü. Bizim takımın hava ve suyu oldular, olmazsa olmazlarımız :) Artık takım ruhunu yaşamaya hazırız. Umarım herkes için takım ruhunu koruyabildiği keyifli bir devre olur.

Pann sizler takım ruhunuza sahip olduğunuzu avatarlar olmadan da hissediyorduk, özellikle Virtus ekibinize katıldıktan sonra , gerçekten çok iyi ekipsiniz. İnşallah sizin takımınıza ayak uydurabilecek ve sizlere yardımcı olabilecek eksik olan ateş ve toprak da gönüllü olarak katılırlar. :)

Irka gelince gerçekten ismini hak eden bir ırk gelmiş, yeni ticaret sistemi ile takım ruhuna sahip olmayan geçemez kolay kolay. Ad Astra o takım ruhuna sahip, ama geçmek veya geçmemek konusunda şahsen ben tereddüt yaşıyorum. Tüm araştırmaları bitirdikten sonra hesabımdaki turnuva ve kule zaten yüksek olan maliyeti 80% daha artmış olacak, bu sadece araştırma için, kadimler ve genişleme katmıyorum, ama araştırma ile gelen 3 tane asker terfi 30% oranda kolaylaşacak. Yani turnuva ve kule maliyeti en az 60% daha pahalı olacak. Bir önceki ırkı geçerek zaten kendi ayağımıza sıktık, seke seke hem turnuva hem kule yapmaya başardık, çünkü gerçekten çok iyiyiz, kendimden bahsetmiyorum, ekip olarak çok iyiyiz, hali ile yeni ırkımıza şimdilik uzaktan bakıyoruz, yine dayanamayıp geçeriz biliyorum ama lütfen yapımcılara da iletin ırk başına 60% rakam cidden fazla.
Ben hala nasıl turnuvada 40-50 bölge açtığımı anlamış değilim, buna sebep ya bendeki inat ya yoldaşlıktan atılma korkusu olabilir :D Tristeria nın helvası çoktan pişirilmiş de bir türlü dağıtamadım arkadaşlar izin vermiyorlar. :))))))))))
Bir de kulağıma ekstra asker güçlendirici gelecek söylentiler gelmiş, eğer bu doğru ise işimiz birazcık kolaylaştırılacak , tabi bu güçlendiriciler nerden temin edeceğimize bağlı, akademiden olursa o kadar çok gereksiz şey arasında onların çıkma ihtimali çok az olacak, umarım bu konuda da bir düzenleme yaparlar.

Son düzenleme:

Virtus

Özel Üye
Öncelikle güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Yeni ırk ile beraber biz de elementlerin gücüne inandık. :) Irkımız çok keyifli fakat zorlayıcı olacak. Herkes için başarılı ve bol keyifli geçmesini dilerim.

Bir sohbetimizde Elvenar'ın 2021 için iddialı hazırlandığını söylemiştim. Nisan sonundan geriye baktığımız zaman beklentilerimizi karşıladığını düşünüyorum. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Irkımız çok keyifli fakat zorlayıcı olacak. Herkes için başarılı ve bol keyifli geçmesini dilerim.
Teşekkür ederim.
Irk zorluğundan korkmuyoruz zaten, tam tersi, ne kadar zor o kadar zevkli. Geçen ırkı en geç başlayıp en erken bitirebildim, bu ırkı da güle oynaya bitireceğim bundan eminim çünkü iyice araştırdım ve ben diğer oyunculardan çok avantajlı olduğunu fark ettim çünkü kendi kendime takım oluşturabilirim, yani hiç kimseye muhtaç kalmadan bitirip sonra da arkadaşlara yardım edebilirim, ama ırkla beraber gelen başka zorluklar var tereddüt o yönde.
Bir sohbetimizde Elvenar'ın 2021 için iddialı hazırlandığını söylemiştim. Nisan sonundan geriye baktığımız zaman beklentilerimizi karşıladığını düşünüyorum. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
Evet çok değişik ve iddialı gelişmelere şahit olduk ve eminim daha da olacağız bekleyelim bizde, belki fazla gelişmiş oyuncuları o kadar sıkıntı çekmişler diye ödüllendirecekler en sonunda.
Oyunda olmasa da birer madalya gönderecekler duvara asacağız. :))))

Son düzenleme:
Çok keyifli ve eğlenceli ırk, takım olarak çok beğendik ve eğlenerek geçiyoruz, herkes merkezleri kurmuş ve bir birimize yardım etmek için resmen yarışıyoruz. :)
Biri yokken çok rahat dedikodu da yapabiliyoruz nasıl olsa gelene kadar chatımız + işaretlerle dolacak , biz öyle alışveriş yapıyoruz. :D
Ekran görüntüsü 01-06-2021 17.26.51.png

Yapımcılara bizlerden teşekkür iletin lütfen. :)