• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma 21. devre ve adil oyun sistemi

KonstantinN

Çalışkan Üye
merhabalar,
benim önerim 21. devre yada sonraki her devre geç gelsin art arda gelen devreler yüzünden oyunu bitirme isteğimizden soğuduk gerçekten.
koskoca oyunu 50 kişi mi oynuyorda aman oyunsuz kalmasınlar diye biri bitmeden peş peşe ırklar geliyor. bunun yerine mevcut hesapların daha hızlı gelişmesini sağlayacak özellikler getirmek daha mantıklı değil mi?
bişey sormak istiyorum sevgili yapımcı ilk çağdan başlasın bakalım son çağa gelmesi ne kadar sürecek bu süreyi çok merak ediyorum bir oyuncu olarak.
birde eskiden çaktırmadan pushing yapanlar kadimlerini yükselttiler kurtuldular şimdi sevgili yapımcılarımızın mevcut düzende tüm kadimleri geliştirebilmenin ne kadar sürdüğüne dair bir fikirleri var mı yok mu bunuda merak ediyorum.
atı alan üsküdarı geçti mantığıyla mı oynayacağız.
eski sistemde öne geçen yada kadim geliştiren tüm hesapların bende varsam kendimde dahil hepsinin sıfırlanmasını talep ediyorum.
yada yeni oyunculara haksızlık edildiğini geliştirme süresinin 50 kat uzatıldığını açık açık söylesinler bilelim.
eski sistemden yenisine neden geçildi adaletsizce kadim geliştirmenin önüne geçmek için değil mi ?
evet bunun için yapıldı o zaman tabelada açık ara yeni oyuncuya sırf bu özellik kapandı diye 5 yıl fark atan oyuncular artık nasıl hava atacaklarını şaşırmışlar bu ne olacak bu fark nasıl kapanacak ?
bunun tek çaresi yeni sistem geldiğinde herkesi sıfırlamaktı yapılmadı benim her hatamı görüp postlarımı anında silen yönetime sesleniyorum pushingle gelişen hesaplarla yeni hesaplar arasındaki fark için ne düşünüyorsunuz göz mü yumulacak yoksa adalet gelecek mi ?
rekabet isteyen yada rekabeti destekleyen herkes sıfırlanmasını ve eşit adil sistemde kadim geliştirmeyi benim kadar çok isteyecektir diğer türlü kimse rekabetten falan bahsetmesin çünkü bu düzende bu kelime artık komik oluyor.
bu postta forum kurallarını ihlal eden hiçbir madde yoktur.
kişiler özgürce fikirlerini beyan edebilirler maddesini ben hatırlatayım çünkü çoktan unutulmuş.
en küçük bir eleştiri dahi hakaret muamelesi görüyor sonuç şurada 10 kişi varız yokuz forum kullanan kaldı ki burada geçmişte ne tartışmalar yaşandı hepsinin linklerini atabilirim herhangi bir müdahale yok sürekli kavga içermesine rağmen ama adaletsiz bir kural yada yönetim hedef alındığında milletvekili dokunulmazlığı gibi resmiyet devreye giriyor açık açık gidin deyin gidelim madem bu kadar bizden rahatsız oluyorsanız.
ben oyuncuysam burasıda forumsa kimseye hakaret etmediğim sürece siyasi yada dini tartışma açmadığım sürece istediğim şekilde fikrimi beyan ederim, ahlaki çerçevede tartışırımda buna kimse karışamaz bana değil hiçbir oyuncuya karışamaz.
dünkü postta '' sayın moderatörün cevabına ek olarak '' ibaresini kullandım hiç anlamadan dinlemeden post silinmiş sebep ben başka oyuncuya mod demişim böyle bir saçmalık olabilir mi olurmuş öğrendik.
ben o ibareyi yeni başlayan oyuncuya rehberlik edecek ilk postu moderatörün yazması gerekirdi.
hani nerde moderatör anlamında bir serzeniş olarak kullandım ki bunu anlayan bir tek windstorm çıkmış kendisini tebrik ediyorum postunda bunu belirtmiş.
yada diğer türlü olsun burda biri birine moderatör diye hitap etsin bunda ne var yada bakan yada patron yada oyunun sahibi diye hitap etsin bunda ne var benim ilan ettiğim kişi mi mod oluyor yada olmuyor çok trajikomik bir müdahale oldu.
moderatör kelimesini kullanmanın forumda yasak olduğu maddeyi gösterebilir misiniz ? belkide bu şekilde hitap edilen şahıs bi yerin bi klanın moderatörüdür ve bu şekilde hitap edilmiştir buna karışma hakkınız yok sabaha kadar tartışırız burada tabi konuşma hakkımız gasp edilip engellenmezsek.

windstorm

Tecrübeli Üye
Tüm hesaplar sıfırlanacaksa eğer ben razıyım hepimiz güzel bir rekabet içerisine gireriz.
Yeni devre içinde aynı fikirdeyim yeni oyuncuların gelişim son devreye düzgünce gelebilmesi için vakte ihtiyacı var bizler yeni oyunculara destek verip onların gelişmesini sağlayıp klanların tam düzene girmesini sağlarız hızlıca gelen ırklar yüzünden yeni hesaplar oyunu bırakıyor benim fikrim