• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz 3D hatası

• Konuyu başlatan MemocanGS
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhabalar,

Banka kartım (Bankamatik kartı) ile alışveriş yapamıyorum. Banka müşteri hizmetlerini aradığımda '3D Securıty' (3D Güvenlik) desteklemeyen sitelerde alışveriş yapılamadığını söyledi. Bu nedenle hata aldığımı söyledi.
Kredi kartı ve Bankamatik kartıyla ödeme yaparken Telefonumuza '3D Security' şifresi gönderilmesi gerek ancak ödeme sistemi bunu yapmıyor. Direk kart bilgilerini girdikten sonra ONAYSIZ olarak ödeme yapılabilmektedir.
Sorun ödeme sisteminiz 3D Security desteklemediği için ödeme yapamıyorum.
E-pin alabileceğim partner siteniz varsa lütfen belirtiniz.
Eğer yoksa lütfen ödeme yaparken bize ONAY için 3D Security şifresi bankamız üzerinde kayıtlı olan cep telefonumuza gönderilsin ve o şifreyi girerek Güvenli alışveriş yapabilelim.
Ben bu şekilde ödeme yapamıyorsam birçok Kredi kartı, Bankamatik kartı veya Ön ödemeli (Pre-paid Kart) ile alışveriş yapamayan kullanıcılar vardır.
Bu sorunun biran önce düzeltilmesi gerekmektedir.

NOT: Bilet gönderdim ama Türkçe olarak, ödeme birimi bazı şirketlerde İngilizce olarak hizmet vermekte.
Buradan da lütfen bu sorunu merkez ekibe raporlayınız.

Teşekkür ederim,
Saygılarımla.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.