• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ağustos 2020 - Oyuncu Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1113

Guest
Merhabalar
Daha önceki etkinliklerden aldıgımız kusları ve ayıcıkları yükseltebilmek icin eser gerekiyor ama elimizde yok.Akedemiden bu binalardan alınabiliyor ama eser yine yok söyle bir önerim olcak
Akedemide eser alabilmeliyiz yada kule karsılasmalarında ödüllerin icine eser de konulabilir güzel olmazmı.
Kule icinde farklı bir motivasyon olur
Hem kus hemde ayıcıklar icin kullanılabilir
İkinci bir öneri etkinliklerde sandıkların icine kus yemide konsa herkes memnun olacaktır bence
Saglıkla kalın

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhabalar
Daha önceki etkinliklerden aldıgımız kusları ve ayıcıkları yükseltebilmek icin eser gerekiyor ama elimizde yok.Akedemiden bu binalardan alınabiliyor ama eser yine yok söyle bir önerim olcak
Akedemide eser alabilmeliyiz yada kule karsılasmalarında ödüllerin icine eser de konulabilir güzel olmazmı.
İkinci bir öneri etkinliklerde sandıkların icine kus yemide konsa herkes memnun olacaktır bence
Saglıkla kalın
Öneriniz için teşekkür ederiz, aslında her fırsatta eserler ile ilgili taleplerinizi oyun yapımcılarına iletiyoruz, hatta geçtiğimiz hafta Facebook canlı yayınında da bu dile getirildi. Bildiğiniz gibi bazı 1. seviye geliştirilebilir yapılar ustalık tariflerinden de kaldırıldı, çünkü yapıyı aldıktan sonra geliştirme imkanınız pek olmuyordu. Sanıyorum ki şu durumda eserler ile ilgili süreci biraz daha kontrollü yürütmeye çalışacaklar. Kesin olmamakla birlikte denk etkinlikler (yani Sonbahar etkinliği ile sonbahar etkinliklerinde verilen geliştirilebilir yapıların eserleri) ile bu eserleri alma olasılığınızın daha fazla olacağını düşünüyorum. Tabii bu konuda her zaman sürprizler olabileceğini de unutmamak lazım çünkü bu konudaki taleplerinizin oldukça farkındalar.

DeletedUser1471

Guest
Merhabalar
Saglıkla kalın
Büyü akademisindeki sandığada koysunlar ona bile razıyım:)

Deleted User - 848886337

Guest
Merhabalar ben oyuna yeni başladım ve deneyimlediğim kadarıyla elmas oyunun kilit noktası. Naçizane fikrim görevlerden elmas alabilmeliyiz. Tamam parayla satılıyor ama en azından görevlerden de bi miktar alabilirsek çok daha motive edici olur. Umarım bunu bi düşünüp uygulamaya geçirirsiniz:)

Rosalinda

Aktif Üye
Merhabalar ben oyuna yeni başladım ve deneyimlediğim kadarıyla elmas oyunun kilit noktası. Naçizane fikrim görevlerden elmas alabilmeliyiz. Tamam parayla satılıyor ama en azından görevlerden de bi miktar alabilirsek çok daha motive edici olur. Umarım bunu bi düşünüp uygulamaya geçirirsiniz:)
elmas veriliyor zaten. cücelere geçtiğinizde 200 elmas veriyor, büyü akademisinde sandıktan 500 elmas çıkabiliyor. cücelerden sonra hangi çağda bilmiyorum ama görevde de çıkıyormuş. kulede aktif olursanız oradan da geliyor.

DeletedUser919

Guest
Klan sisteminin genişletilmesi 25 den 35-40 kişiye yükselmesi.
Yeni sunucu bekliyorum artık çıkmayacak olsa da zorlayacağım :D
Elmas etkinliklerinin artması
Merhaba Shikatooo,

Yoldaşlık kapasitesinin artırılmasına yönelik geçmişte de birçok kez öneri yapılmıştı. Fakat bu öneri şirkete iletildiğinde maalesef olumsuz dönüş alınmıştı.
Oyunun belirli bir sistemi olduğundan dolayı bu öneri oyun yapısına ters düşecektir, tıpkı üretim saatlerinin değiştirilmesi, sınırsız inşaatçı sayısı ve yapı yönü değiştirme önerileri gibi.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser75

Guest
Hiç bir şeye ters düşmez oyun firması biraz tembel üzerinize alınmayın global sohbet klan artmasını bir çok insan istiyorsa bunu getirmeleri gerekir ama ne yazık ki sadece kendi istediklerini alıp hiç bir oyuncunun istediklerini getirmediğini 5 yılda açık açık ortada saygılar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser799

Guest
Konu: KALINTI TİCARETİ
Ticaretle ilgili bir önerim olacak (Daha evvel bu tip bir öneri paylaşıldı mı bilmiyorum)
Acaba oyuna bir yenilik olarak Kalıntı Ticareti getirilebilir mi?
Avantajları ve dezavantajları tartışılabilir.
Oyun dinamikleri açısından sorun meydana getirir mi bu konuda bir fikrim yok, ancak elimizde biriken fazla kalıntıların belirlenen ticaret oranları çerçevesinde takasının pek çok oyuncunun tercihi olabileceğini düşünüyorum.
Yanılıyor da olabilirim ama turnuvaların daha hareketli geçmesi de mümkün olabilir.
Bu konudaki görüşleriniz nedir? Eğer oyun açısından faydalı olacağını düşünüyorsak oyun yapımcılarına iletilmesini talep edebiliriz.

meryem123

Yeni Üye
İyi günler. Yoldaşlık macerası ile ilgili olarak bir öneride bulunmak istiyorum. Burda en büyük sıkıntı yarışmanın sonunda ödülün bir kişinin alması. Buda arkadaşlar arasında sıkıntı yaratıyor. Çünkü etkinikte en çok katkı sağlayanlar son bölümde bir kişinin görevi tamamlaması nedeniyle hiç bir ödül alamıyorlar. Burda bence yapılması gereken iki şey var. Her görev için bir ödül seçilmeli aynı turnuvada olduğu gibi görev tamamlandığında o göreve katılanlara katkılarına göre ödül verilmeli. En son yolun sonundaki ödülüde o yolda savaşanlara katkılarına göre verilmeli. Bu durumda herkes daha çok katılır. Bizim yoldaşlıkta iki üç kişi katılıyor diğerleri bu sebepten dolayı katılmıyor haklı olarak. Ödül dağılımı adil değil. birincisi o kadar görev yapıyorsun şansın yoksa dönüp bir daha sıfırdan başlıyorsun. aslında eğer birinci yol yanlışsa ikinci yolun ortasından göreve başlamak. eğer o da yanlış ise son yolun son çeyreğinden devam etmek daha güzel olur. Birde sadece bu etkinlik değil oyunda da hediyeler çok cazip değil mesela ben forge of empires oynuyorum orda oyunda en çok fp ye ihtiyacımız var elmastan sonra etkinlikler sonunda verilen ödüllerde bu ihtiyacımızı karşılayan ödüller çıkıyor hatta bazılarında 10-12 fp veren ödüller bile oluyor. bunun yanında ekstra bir sürü ödül veriliyor. oysa bu oyunda bu kadar cazip ödül göemedim. Bu ödülller konusunda ve bu oyundaki görüşlerimi okur ve bir geri dönüş bildirirseniz sevinirim.

DeletedUser75

Guest
Oyun içinde oyuncu engellemesi gelmesi gerekli illaki tartışığımız insanlar olur bu nedenle rahatsızlıkları olmasın diye engelliye bilmeliyiz örnek bazı arkadaşlarla forumdan ufak da olsa tartışma yaşadık arkadaşları engelledim ama hala benim yazılarımı görebilmektedir. Bu kişi hakkına girer bu nedenle engellemeler olması şart bir çok oyunda mevcut olan engelleme seçeneği gelmelidir,ya da kara liste

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhaba Elvenar Ekibi

Öneri Başlığı: Büyülü konutlar adam yerine konsun. Görevler ya geçilsin ya da büyülü konutlar kabul edilsin.
Öneri Açıklaması: Misafir görevlerini yaparken böyle bir görevle karşılaştım. Malesef konutlarım büyülü olduğu için görev kabul etmiyor. Görevi geçemiyorum da. Ne yapacağım görevi yapmak için büyülü konutları satıp yerine normal konut mu dikeceğim?

Ekran Alıntısı.JPG

gezenti

Tecrübeli Üye
Merhaba Elvenar Ekibi

Öneri Başlığı: Büyülü konutlar adam yerine konsun. Görevler ya geçilsin ya da büyülü konutlar kabul edilsin.
Öneri Açıklaması: Misafir görevlerini yaparken böyle bir görevle karşılaştım. Malesef konutlarım büyülü olduğu için görev kabul etmiyor. Görevi geçemiyorum da. Ne yapacağım görevi yapmak için büyülü konutları satıp yerine normal konut mu dikeceğim?

Ticket acip görevi atlatmalarini rica et , teknik ekip bunu yapabiliyor :)

Rosalinda

Aktif Üye
Ödül dağılımı adil değil. birincisi o kadar görev yapıyorsun şansın yoksa dönüp bir daha sıfırdan başlıyorsun. aslında eğer birinci yol yanlışsa ikinci yolun ortasından göreve başlamak. eğer o da yanlış ise son yolun son çeyreğinden devam etmek daha güzel olur.
görevleri görebiliyorsunuz, en mantıklısı tüm görevlere bakıp gidilecek yolu seçmek. isterseniz de 3 renkli olan yerlerde yol değiştirme imkanı veriyor. bu macerada tüm yoldaşlık üyeleri anlaşıp uygun yolu seçmeli. diğer yollar sadece puan yükseltmek için tamamlanıyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.