• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ad Astra

bncdsnc

Üye
Hep sevip hep saygı duyduğum bir yoldaşlık iken meğer benim duygularımın hiçe sayıldığı bir oluşummuş bunu dün acı bir tecrübe ile öğrenmiş bulundum yazık ki yazıklar olsun dedirttirmeyi de başardınız bana bile en sonunda kendinize..Basit bir özürün dahil gelmediği bu yerde kayıtsız kalıcağımı düşünmek en hafif tabirle saçmalık olup gerçekler gün yüzüne çıksın diye yazılmış bir iletidir, siz siz olun benim gibi bağlanıp gönül kaptırmayın can ciğer kelamlarına sonra birde bakmışsınızki hiç gereği yok iken sizle de bir oyunmuşçasına oynanılıp dış kapının dış mandalıymışsınızcasına yollanılmışsınız. İnsanlıktan nasip almanızı en kalbi dileklerimle diler uğurlar ola derim!

Sevgili Kaan,

Senin bizim yoldaşlığının yaptığını o kadar ağır karşılayacağını düşünmedim, üzgünüm. Hani sen alışıksın ya canı isteyince insanları yoldaşlıktan 1 2 3 sayarak atmak sandım ki madem ben başkalara bu haksızlığı yapabiliyorum bana da yapılırsa hakkettim demek düşünceye karşılayacaksın.
İnsanlıktan nasip almanızı en kalbi dileklerimle diler uğurlar ola derim!
Aynen öyle olmuş, ne güzel dedin.

Ha dersin ki sende kimsin beni cezalandırmaya kalkıştın, ben haddini bilirim, sana bunu yapacak hakkım da yok, ama yoldaşlığımızda o hakka sahip olan oyuncumuz var ve emin ol sana daha merhametli davrandı, aşağılayarak 1 2 3 saymadı sen gelir gelmez atmış seni.
Bir yoldaşlığa başvuru yapmadan bi bak önce kimler var içerde , çünkü sen çok insanın hakkını yedin, ve hayat bir bumerang gibi ne ekersen onu biçersin.

Keyfli oyunlar dilerim sana, kimsenin hakkını yemeden oynarsın senin hakkını de yemezler.

bncdsnc

Üye
çünkü sen çok insanın hakkını yedin
Derken? Birde iftiraya uğuruyorum pek hoş valla :X Bahsettiğin oyuncuyaysa kendi üslubumda olduğunu bildiğin sevgi ile yaklaşmama rağmen anlayamayıp asıl o hafife almıştı dialoğumuzu tıpkı bir zamanlar başkasının da sizdeyken ben beni anlayamadan benimle yollarını ayırması gibi heyhat benimde kendisini bertaraf ettiğim doğrudur ama bir aşağılamak söz konusu değil neyse ilgili muhattapı gördüğüme göre bu post kaldırılabilinir tekrar teşekkürler herşeye rağmen kalın sağlıcakla..

Son düzenleme:

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Aylar sonra bir bakaym dedim TR ne alemde diye, hâlâ aynı şeyler... :D

Ben de "kural ihlali yapan oyuncuları, kadim mucizelerine bakarak anında anlayabilirsiniz" gibisinden bir şey dediğim için o kadar emek verdiğim, değer verdiğim ve aynı şekilde değer verildiğimi sandığım Ad Astra'dan atılmıştım ve atan kişinin kim olduğunu hâlâ bilmiyorum. Atan kişi/kişiler de yetki olarak benden üstte olan kişiler değildi yani kafasına göre birileri foruma yazdığımı görüp atmış. :D Sonrasında orada değer verdiğim bir iki kişiyle konuştum, TR'yi bıraktım. EN sunucusu mükemmel, çok memnun oldum burayı bıraktığıma. Türkiye sunucusundaki bu yozlaşmış garip dünyadan sıkılan varsa ve İngilizce ile sıkıntısı yoksa şiddetle tavsiye ederim EN sunucusunu.

Haydi iyi akşamlar herkese.

İyi ki Ad Astra var, yoksa insanlar neyi konuşurlar ki, saydıracak biriler olunca veya dedikodu yapınca sohbetler canlanıyor, insanların oyuna renk katıyoruz, biz olmasa başkaları hedef seçerler yani hayat bu ille de biriler olacak, bu eskiden de öyleydi. Oyuna başladığım zaman 2 tane yoldaşlık vardı ilk sıralarda, ufaktım o zaman beni misafir etmişler yoldaşlığınıza o zaman Türkçem çok iyi değilmiş çoğu şeyi anlamıyordum 5 kelimeden birini mutlaka soruyordum bu ne demek diye , hala da sorduğum oluyor, ne çekişmelere şahit oldum , onlar gitmiş, bazıları ceza almışlar kalıcı ban olarak bazıları oyunu bırakmışlar, bazılar ara sıra yerle bir edilen hesaplara girip bana yazıyorlar, hatırımı soruyorlar, tebrik ediyorlar yerimizi aldım diye. En sevdiğim rakiple dost olduk, keşke herkes onun gibi olsaydı, Bora bey saygılar sevgiler, emanete çok iyi bakılıyor.

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Öyle deyince her şey bitmiyor Zaira. Sen her ne kadar iyi niyetli olursan ol, o yoldaşlıkta en ufak bir gerçeği duyunca canı yanıp hiç haddi olmayan şeyler yapan insanlar var. Sen diyorsun ya "doğru olan her zaman doğru değildir, arkadaşlarını da düşünmen lazım" diye... İşte aynısını oradakilere bir demen lazım. Konu Ad Astra yoldaşlığı olunca gözün kapalı savunuyorsun oradaki (ben hariç) herkesi; ama arada sırada bir gözleri açmak lazım. Sırf arkadaş diye de her şeye göz yumulmaz. Sonra görüyorsun işte insanlar şımarıp herkesi kendilerinden nefret ettirecek şeyler yapıyorlar, yapmaya devam ediyorlar.

Haydi ben artık kaçar. Yeteri kadar Elvenar TR dozumu aldım.