• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Şafağı Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Anka Kuşu Şafağı

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Etkinlik ödüllerinin paylaşıldığı sayfanın linkini atabilecek var mı acaba? : )

Edit : Bulundu

Son düzenleme:

volking

Aktif Üye
Benim için çok iyi oldu...Ateş anka kuşum seviye 5 ti...Bütün eserleri ustalıkta anka kuşu eserine çevirdim...Gerçi Alacakaranlık anka kuşunun başını yedik ama olsun önceliğimiz Ateş anka kuşu :) iyimi yaptım yoksa kötümü yaptım zamanla belli olacak...Umarım doğru bir karar vermişimdir....Ve tabiki en büyük sıkıntılarımızdan olan Mana sorununu çözebilecek bir binanın da gelmesi harika oldu...Lav yumurtası...Aşırı derecede şanslı değilseniz altın lig için en az 4500 elmas harcamanız gerekiyor ki Yasak harabeler etkinliğinde tecrübe ettim...Yinede bol şanslar herkese :)

Anka ateş kuşundan , kutup ve boz aylardan sonra oyuna gelen en güzel binayı bu etkinlikte vermişler.
Çok beğendim görevlerde de düzenleme olmuş, kule turnuva veya bölge 3 ten biri seçmesi işimizi kolaylaştırmışlar.
Yapımcılara benden :
kalppng12ek4s.png

Forum biraz sessizleşmiş mi bana mi öyle gelmiş :) Canı sıkılan varsa akşam eğlence var katılmak isteyen özele yazabilir , günün kahramanı Kubrick olacak. :)))))

Wezen

Çalışkan Üye
Ana yapının besleme süresi 12 saat diye biliyorum (yanlışım varsa düzeltin) süresi 5 gün filan olabilirdi. Zaten yem sorunu varken %5 canlandırma için bu süreye ben şahsen yem harcamam.
Genel olarak günlük ödüller , görevler iyi bir etkinlik olmuş. Daha iyilerini bekliyoruz ;)

DNDR-ASR

Süper Üye
kutup ayısı varsa 1 gün bile değil yarım saatte falan bitiyor benim açımdan süresi problem değil de arkadaşın dediği gibi yem sıkıntısı olan için o da yemle