• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Evrimi Yorumları

DeletedUser1496

Guest
benim anka kuşum 4. seviyede kaldı yeni başlamıştım oyuna yetişemedim görevlere, bir seviyeyi de yanlışlıkla yanlış kuşa kullanmışım heba oldu :)

acaba kraliyet onarımı ile seviye arttırıp mana elde edebilir miyim ilerde bilen var mı? ateş kuşunu kurdum. verdiği etkiden öte şehrimde kuş olsun istiyorum :) kraliyet onarımı ile ilerletirsem gelişir mi etkinlikteki gibi acaba

DeletedUser1113

Guest
yanılış bilmiyorsam kraliyet büyüsü anka kuşlarını büyütmüyor

oracleofelves

Özel Üye
kraliyet büyüsü çağını büyütüyor sadece. yani ileride de kullanabilirsiniz bence.
ileride de illa ki onlara eser veren birşeyler yapacaklar ben inanıyorum :D
bu arada @gizemiye 11 öz de kaldık :D 7 öz daha olsa eseri alıp 10 seviye anka olacaktı.
savaşlarda %45 olacak olsun diğeri 50

DeletedUser1113

Guest
Bu haliyle bile yani 9 seviye turnuvada çok etkili oldu benim açımdan çok az malzeme harcadım .Yönetimden eser veren etkinlik bekliyoruz.

tenten

Aktif Üye
Turnuva bitti. Şimdi anka kuşunu büyütmek için kullandığımız kartal resimli nesneyi nereden bulacağız? Daha son seviyeye gelmedi?

oracleofelves

Özel Üye
Bu haliyle bile yani 9 seviye turnuvada çok etkili oldu benim açımdan çok az malzeme harcadım .Yönetimden eser veren etkinlik bekliyoruz.

9 seviyede bile 45 yani 100 askerin 145 gücüyle saldıracak :)
Turnuva bitti. Şimdi anka kuşunu büyütmek için kullandığımız kartal resimli nesneyi nereden bulacağız? Daha son seviyeye gelmedi?
ben tahmin yürütüyorum ileride gelecek yine eser veren görevler en kötü ihtimal seneye bu zamanlar anka kuşu tarikatı yıllık hac görevlerini icra ederken :)

don vito

Üye
sayın moderatörler
şimdi son aşamada ateş anka kuşu savascı birim gücünü %50 artırıyor ne güzel,sıkıntı yok gayette iyi işe yarar.
ya ben şimdi size güvendim %300 üretimim artacak savasmam üretirim pazarlıkla ilerlerim diye altın anka kuşunu kurdum, hani 3 saatte 3000 üretiyoz ya, 9000 üretecez diye. meğer %300 kalıntı artışı olmadanki hali içinmiş yani 300 ise 900e cıkıyo faydası 500-600 mal artımı.yani ateş ankanın etkisi yanında 0 kalır...eger 3000den 5-6binlere çıksa denk olurdu.
şimdi ustalar,bunun böyle olacagını söyleseniz baştan ben bunu kurmazdım,%300 kalıntı artırımsız haline uygulanacak diye acıklama koymalıydınız,şimdi hiç bi işime yaramıyor.
1 seferliğine kurdugumuzu depoya geri kaldırmayı ve aşama artırıcıların iadesini istiyozki ates ankayı kurabilelim,yada harcadıgımız asama artışlarını geri çekip diğerine yatıralım,yani seviye artırma oldugu gibi düşürmede olsun ordan alıp diğerine kullanalım

oracleofelves

Özel Üye
şimdi son aşamada ateş anka kuşu savascı birim gücünü %50 artırıyor ne güzel,sıkıntı yok gayette iyi işe yarar.

hani 3 saatte 3000 üretiyoz ya, 9000 üretecez diye.
meğer %300 kalıntı artışı olmadanki hali içinmiş yani 300 ise 900e cıkıyo faydası 500-600 mal artımı.yani ateş ankanın etkisi yanında 0 kalır...eger 3000den 5-6binlere çıksa denk olurdu.

%300 kalıntı artırımsız haline uygulanacak diye acıklama koymalıydınız,

Kalın yaptığım yerleri anlamadım ne demek istediniz

hani 3 saatte 3000 üretiyoz ya, 9000 üretecez diye.
meğer %300 kalıntı artışı olmadanki hali içinmiş yani 300 ise 900e cıkıyo faydası 500-600 mal artımı.yani ateş ankanın etkisi yanında 0 kalır...eger 3000den 5-6binlere çıksa denk olurdu.

%300 kalıntı artırımsız haline uygulanacak diye acıklama koymalıydınız,

Kalın yaptığım yerleri anlamadım ne demek istediniz

Arkadaş şunu demek istemiş. 300% artış kalıntı artışı üzerinde verilecekler sanmış, meğer baz olarak düzenlil üretimi almışlar ve kuşu beşlediğinde düzenli üretim 300% artıyor o da çok az. Yani baştan dediğim bu zaten, en iyi ve faydalı Ateş Kuşu. Diğer kuşlar anca yer müsait ise ve ilerde eser fazladan olunca kurulur, imalathane artışı çok olmasa da nüfus ve diğer bonuslardan faydalanabiliriz.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-05-14 11.55.03.png
    Ekran Resmi 2019-05-14 11.55.03.png
    287,2 KB · Görüntüleme: 76

oracleofelves

Özel Üye
Arkadaş şunu demek istemiş. 300% artış kalıntı artışı üzerinde verilecekler sanmış, meğer baz olarak düzenlil üretimi almışlar ve kuşu beşlediğinde düzenli üretim 300% artıyor o da çok az. Yani baştan dediğim bu zaten, en iyi ve faydalı Ateş Kuşu. Diğer kuşlar anca yer müsait ise ve ilerde eser fazladan olunca kurulur, imalathane artışı çok olmasa da nüfus ve diğer bonuslardan faydalanabiliriz.

evet 440 seviye 5 olsa %25 yapar
440%0,25=110 seviye 10 da bile olsa 220 verir
5 imalathanen varsa 1100 verir.

DeletedUser1113

Guest
En iyi anka ateş anka bencede .maviye bakmıştım bende mana için değmez diye kurmadım eserlerimi ateş anka kuşundan yana kullandım ve çok memnunum.Daha az mlz veriyorum askerlerin gücünü bariz bir şekilde arttırıyor.Şöyle bir talebim var yönetimden eser alabileceğiz etkinlik istiyorum bir sene beklemek istemiyorum.Kim öle kim kala zaman uzun.Dünya gözüyle 10 seviye görmek istiyorum.
Sağlıcakla kalın

don vito

Üye
evet oracleofelves arkadasımız;
tristeria arkadasımız açıklamış teşekkür ediyoz.

tavsiyem kimse ates anka kusundan baskasını geliştirmesin arkadaslar
sırf %300 çok cazip geldiği için altını kurdum ama yanlış yaptım
sadece ateş kuşun 9. asamada verdiği %5 depo dolumu bile yeterli kurmak için

DeletedUser

Guest
evet oracleofelves arkadasımız;
tristeria arkadasımız açıklamış teşekkür ediyoz.

tavsiyem kimse ates anka kusundan baskasını geliştirmesin arkadaslar
sırf %300 çok cazip geldiği için altını kurdum ama yanlış yaptım
sadece ateş kuşun 9. asamada verdiği %5 depo dolumu bile yeterli kurmak için

Dağ dehlizleri kadimini düşünün onda da aynı mantık var kalıntı artışı değil de temel üretim üzerinden bonus veriyor. Sağlık olsun.

oracleofelves

Özel Üye
upload_2019-5-15_9-28-24.png

9 seviye Ateş anka kuşu :D
Zaten anka dediğin ateşten olur aga :D diğerleri fabrikada yapılmış çakma
yem verdikten sonra her karaktere gelip böyle görebilirsiniz.
upload_2019-5-15_9-31-4.png

Fırtına olan da iyi mesela büyülü imalat büyüsü yaptın diyelim ki kadimin de yok %50 veriyor sana
10 seviye fırtına ya yem verirsen 2000 ise %50 farkı +%50 fırtınadan 4,000 oluyor yani o daha iyi bence üretim açısından

DeletedUser1432

Guest
18-20 varsa 46-49 lara dokunmadım
25-26 varsa 46 yoksa 49 mecbur kaldığımda
(26-28-36 istiyor 3 ü de ve birer tüy veriyor diyelim ki 26 lığı açtım)
82 liklerden 1 tane bile açmadım
hep minimum sayıları açtım.
35 öz kala tamamladım :D 10 level oldu 44 dakika sürmüş
6,000 küsür harcadım.
1 tane bile öz veren çıkmadı 26 lık sandıktan 20 öz çıksa ona bile razıydım.

Sonraki etkinlikte 82 lik sandıkları aç bence
82 lik sandıklarda 200 öz çıkma olasılığı %10 yani her 10 sandıkta 1 kere çıkacak.
820 öz harcayarak 10 sandık açtığınızda;
  • 30 tüy
  • 200 öz elde edeceksiniz.
Bu şekilde 200 özü geri alarak 620 öze 30 tüy almış oluyorsunuz.
620/30=20 Bu da şu demek;
  • 20 öze 1 tüy
  • Ve de 82 lik sandık olduğu için bolca günün ödülü
Tabi benim 82 lik sandığa yönelmemim en büyük nedeni dilek kuyusuydu. 28 tane kazandım

DeletedUser1496

Guest
Sonraki etkinlikte 82 lik sandıkları aç bence
82 lik sandıklarda 200 öz çıkma olasılığı %10 yani her 10 sandıkta 1 kere çıkacak.
820 öz harcayarak 10 sandık açtığınızda;
  • 30 tüy
  • 200 öz elde edeceksiniz.
Bu şekilde 200 özü geri alarak 620 öze 30 tüy almış oluyorsunuz.
620/30=20 Bu da şu demek;
  • 20 öze 1 tüy
  • Ve de 82 lik sandık olduğu için bolca günün ödülü
Tabi benim 82 lik sandığa yönelmemim en büyük nedeni dilek kuyusuydu. 28 tane kazandım

82likler hep fos çıktı bende ya hatta 18likten bikaç kez yapı çıktı. ben de bari tüy sayısı fazla olsun dedim ama son 1 tüyde kaldım dönme dolap için. üzücüydü :)

DeletedUser1113

Guest
82 lik ler ben de de fos çıktı bir tüyle ben de kaldım