• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Anka kuşu % ihtimali

• Konuyu başlatan DeletedUser1100
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1100

Guest
Merhaba, teknik bir sorun olmayabilir ama 11 kez 140 lık tüy alımı ile set parçası olan kuleyi çıkartamadım. En yüksek ihtimal %25 ile onda olmasına rağmen. Bu yaptığım denemeler sebebi ile muhtemelen 3 üncü büyük set yapısını da alamayacağım :(( resmen uykum kaçtı :( emeğinize ve ilginize teşekkürler.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ben de iki gün önce yanlışlıkla 140 açmıştım, 200 kazanmıştım. :rolleyes:

Şaka bir yana yalnız, iyi olmuş bence günlük ödülü alamaman. Belki bir çok kişi katılmayacaktır; ama çoğu etkinlikteki günlük ödüller yarardan çok zarar sağlıyor. Hele bu etkinlikte günlük ödülleri geçtim büyük ödüller bile yarardan çok zarar. o_O Sandıktan çıkan BPler, sikke ve erzaklar, özler, kısaltmalar daha çok işine yarayacak.

DeletedUser1100

Guest
Benim gibi düşük çağlarda olanlar için kullanışlı oluyorlar. İleri seviyelerde satılabilir belki. AMA ben tüyleri bitirdikten hemen sonra X2 nedir :( resmen tüy dikmek olmadı mı?

DeletedUser919

Guest
Merhaba TR JJR,

Gökyüzü Özü ile açtığınız yumurtalardan çıkan ödüllerin oranlarına göre rastgele çıkmaktadır.
Bu bir hata değil sadece şanstır bunu söyleyebilirim.
Bu konu ile ilgili görüşlerinizi Anka Kuşu Tarikatı Yorumları konusunda dile getirebilirsiniz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.