• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Tarikatının Yükselişi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Anka Kuşu Tarikatının Yükselişi

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1694

Guest
merhaba etkinlik başladı sizin verdiğiniz tarihe göre ama benim şehrimde başlamdı gözüyor

Bundan günler günler önce oyundan sıkıldığımız zamanlarda :D Elvenar Ekibinden etkinliklerden yeni portre elde etmemizle alakalı bir öneri sunmuştum. (Nisan 2020 Oyuncu Önerileri) Şimdi görüyorum ki bu isteğim yerine getirilmiş gerçekten çok mutlu oldum. Teşekkürler Elvenar. Teşekkürler Elvenar Ekibi :)
Bu portre güzel , bir sonraki etkinlikten vereceklerini görsen bu öneriyi yapmaz olsaydım derdin. :D
portrait_evt_may_xxi_m1-8dde1102017358e89e0fb24d90bda5a7.png

Hann Kai

Meşhur Üye
:D :D Gerçekten sıradaki portre buysa bundan sonra elimden geldiğince etkinliklerin son görevini yapmadan bırakacağım :eek: o ne yapıyor orda öyle halen çözemedim

DNDR-ASR

Süper Üye
galiba yıllar sonra avatarı değiştirebilirim :) çok beğendim burada yazılana kadar dikkat etmemiştim

verilen portre çirkin de olsa fikir güzelmiş, teşekkürler

Fikir gerçekten çok güzel, ama binaların görsellere bakınca bazı oyunda mevcut olan avatarlar sanki bu oyuna ait değiller.
Silmeye kıyamadığımız ırk binalar olsun, konutlar, kültür binaları, imalathanelerimiz olsun, bazılarına bakmaya doyamıyor insan o kadar güzeller.
Arada dinlemek için hesabımı açıyorum, kulaklık takıp müzik açıyorum ve tek tek binaları yakınlaştırıp seyrediyorum, çok ilginç uzaktan göremediğimiz şeyleri hep keşfediyorum. Ama avatarlar olmadı, şu kuş resimi da daha güzel olabilirdi, daha net yapılabilirdi.
Gelecek ırka ait avatarları hiç dile getirmeyim, o binalar nerde ve resimler nerde.

Bir şey soracağım bu kül rengi kuşu sakat mı, neden tek kanat çırpabiliyor üstelik çok garip bir şekilde bunu yapıyor. :)

Ekran görüntüsü 13-04-2021 04.51.50.png

DNDR-ASR

Süper Üye
epeydir değiştirmiyordum hoşuma gitti ama herkesin aynı oldu çok tutmayacağım muhtemelen keşke şimdiye kadar ki her etkinlikten bir avatar gelseydi ne güzel çeşitlilik olurdu