• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Tarikatları Toplantısı Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Anka Kuşu Tarikatları Toplantısı

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Eser degisimi yapılabilmesi iyi olmus.bakalım ödüller görevler nasıl olcak

Dört gözle heyecanla bekleyen bir etkinlikti, yatırım yapmaya bile hazırdım, ama yeni kuşun özelliklere bakılırsa paraciklarım cebimde kalacak, çünkü zaten anka ateş kuşu 10 seviye, yeni kuş da hayal kırıklığı. Süre kısaltmaları da yok, onun yerine asker lütufları vermişler, onlar da sadece kışladaki üretilen asker için, ben kışlada asker bile üretmiyorum, ne geliyorsa kadimlerden geliyor, onları da sarf malzemesi olarak kuleye gönderiyorum. Neyse, yorum bile yapmayacaktım. Bizim loncada bu etkinlik tek hesaba işe yarar Ad Astra ya, başkalar ona bakar nasıl görev yapıyor o ufaklık.

DeletedUser689

Guest
yine oldugu kadar yapacagimiz bir etkilinlik. ekstra hazirlik yapmadan , heyecan duymadan olsa da olur olmasa da olur kafasiyla gecirip gidicez iste. yeni kusu alip ceplerine soksunlar belki öter , senenin en büyük etkinlikleri noel ve paskalya zamani yapilanlar oluyordu , yetkililere iletin lütfen tam bir hayalkirikligi olduklarini.:mad:

edit: yazmayi unutmusum ayrica görsel cok zorlama olmus , tüm hayatim boyunca izledigim tüm filmlerden, okudugum tüm fantazi romanlarinda betimlenen anka kuslarindan en cirkini :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser362

Guest
Açıkçası, şu oyunda açık ara en sevdiğim bu Anka Kuşu etkinliği! Gerek büyük ödüllerin, gerekse günlük ödüllerin yapılarının; hem özellikleri, hem de tasarımları çok hoşuma gidiyor... Bu seneki ankayı da çok beğendim, gösterişli, renkli gayet tatlı olmuş.

Geçen sene acemiliğime geldi, yer açacağım diye koca ankayı hiç ettim. Sonradan da çok pişman olup akademiden topladığım yumurtaları envantere attım, başlayacak etkinlikte belki yeniden geliştirme şansım olur diye bekletiyordum. bahsedilen sistemde, onu onunla takas etme muhabbeti sayesinde işe yarayacaklarına sevindim.

Bakalım günlük yapılar nasıl olacak, bekleyelim görelim. =)

Ustalıktaki bu özellik etkinlik sona erdikten sonra yalnızca sınırlı bir süre devam edeceğinden bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz!

Tarifler erken mi gelmiş :)

Eklentiler

• Ekran Resmi 2020-03-23 14.19.32.png
    Ekran Resmi 2020-03-23 14.19.32.png
    451,3 KB · Görüntüleme: 141

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,

Anka Kuşu Eserleri için tarifler etkinlik boyunca da mevcut olacak ama etkinlik sona erdikten sonra kısa bir süre daha etkin olacaklar.
Yani etkinlik biter bitmez tariflerden kalkmayacaklar.

kayotisir

Aktif Üye
1585044043986.png

Yazmayım diyorum nasıl olsa bizim önerilerimiz dikkate alınmıyor ama etkinliklerde bunu gördükçe yazmak zorunda kalıyorum. Bu nasıl bir haktır adalettir anlamadım Şimdi ben bu görev için 94 saat beklemem lazım ya da 30 görüş buharı toplamalıyım. Tamam güzel de oyuna yeni başlayan bir hesap iki dakika keşif yapıp görevi tamamlarken ben aynı görev için neden bu kadar bekliyorum. Umarım bunun mantıklı bir açıklaması vardır..:mad::mad:

Son düzenleme:
Umarım bunun mantıklı bir açıklaması vardır..:mad::mad:

Tek mantık şu, yeni hesap da 30 görüş buharı 90 saatte anca ya toplar ya toplamaz :)
Zaten bu etkinlik eski oyuncular için değil ki, eski oyuncularda hemen hemen herkeste ateş kuşu 10 seviyede, yeniler de bizler ile eşit şartlarla oyunu oynayabilsinler diye bunu yapmışlar , yoksa 30 görüşü mu yapamayız, değer ödül olsa 100 görüş buharı da toplarız 200 de toplarız ama bizi bu sefer pas geçmişler.

kayotisir

Aktif Üye
Tek mantık şu, yeni hesap da 30 görüş buharı 90 saatte anca ya toplar ya toplamaz :)
Zaten bu etkinlik eski oyuncular için değil ki, eski oyuncularda hemen hemen herkeste ateş kuşu 10 seviyede, yeniler de bizler ile eşit şartlarla oyunu oynayabilsinler diye bunu yapmışlar , yoksa 30 görüşü mu yapamayız, değer ödül olsa 100 görüş buharı da toplarız 200 de toplarız ama bizi bu sefer pas geçmişler.

Olayın farkındayım da her haltta bir denge kurarken bunda kurmadıkları için bana absürt geliyor. ;) Seviyeye göre gerek erzak gerek birim toplama benzeri görevlerde denge sağlayıp bunu sürekli her etkinlikte aynı tutmaları mantıksız geliyor yoksa 30 buhar görüşü toplamak çok basit bir olay. Dediğin gibi daha çok yeni oyuncular için hazırlanmış bir etkinlik.

rntx

Süper Üye
Olayın farkındayım da her haltta bir denge kurarken bunda kurmadıkları için bana absürt geliyor. ;) Seviyeye göre gerek erzak gerek birim toplama benzeri görevlerde denge sağlayıp bunu sürekli her etkinlikte aynı tutmaları mantıksız geliyor yoksa 30 buhar görüşü toplamak çok basit bir olay. Dediğin gibi daha çok yeni oyuncular için hazırlanmış bir etkinlik.
Hala şaşıran var mı :)

Ad Astra

Çalışkan Üye
Benim akademide hiç ateş anka kuşu için eser tarifi çıkmıyor, en çok bana lazım, doğrusu yoldaşlıkta tek bana lazım herkese çıkıyor bende yok. :(

Ad Astra

Çalışkan Üye
Keşke öyle olsa herkesten birer eser alıp yükseltirdim :)
Bu arada şehrinizi çöplerle doldurmayın, yeni ırk hazır, yakında gelir mi onu bilmem ama konutların ebatı 5x4 olacak ve binalar çok güzel olduğunu söylemleri var :)

Bu amblem cüceler ve periler ırklarının amblemlerinin birlikte yeniden uyarlanması gibi değil mi:? :D
Çok dikkatlısınız, benim de gözümden kaçmadı ve bunu böyle olacağını daha önce de duymuştum Elvenar'ın hikayeleri takip eden oyunculardan. :)

Eklentiler

• Ekran Resmi 2020-03-31 12.36.00.png
    Ekran Resmi 2020-03-31 12.36.00.png
    181,7 KB · Görüntüleme: 83

DeletedUser1113

Guest
Ödüller begenmedim kus güzel cici bici olmus.
Bar bp günü kalsaydı hediyelerde.Büyül ödullere gelince rün ,sikke cuvalı,erzak sepintisi büyük odülmü olur
Korona etkinligi de etkilemis sanırım