• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Tarikatları Toplantısı Yorumları

DeletedUser643

Guest
14 gündeyim 40 tane görüş buhar isdedi 3 gündür uraşıyorum 40 tane görüş buhar ÇOK istemiş

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba Pann,

Akademide eser çevirme tarifleri daha ne kadar sürecek bir bilginiz var mı acaba. Beta da etkinlik 30 martta bitmiş ve tarifler 8 nisana kadar devam edecek demişler, yani etkinlik bittiğinden sonra 8 gün daha, bizde de aynı mı olacak.

DeletedUser919

Guest
Merhaba Pann,

Akademide eser çevirme tarifleri daha ne kadar sürecek bir bilginiz var mı acaba. Beta da etkinlik 30 martta bitmiş ve tarifler 8 nisana kadar devam edecek demişler, yani etkinlik bittiğinden sonra 8 gün daha, bizde de aynı mı olacak.
Merhaba Ad Astra,

Bu konu ile ilgili gerekli bilgilendirme duyurusu oyun içerisinden yapılacaktır. Bilginize.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba Oxygen,

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Tarifler çok az çıkıyor bende yeni eserler elimde kalacak diye endişeleniyorum, çünkü etkinliğe sırf Anka Ateş Kuşuna sahip olmak için katılıp emek verdim.

İyi çalışmalar size.

DeletedUser1113

Guest
Elimde diger yapı eserleride var bir cok oyuncu da da vardır onlar arasın da da bir degim olacakmı bence iyi olur isteyen istedigini kurabilir böylece .mavi ankayı kurmak istiyorum ama akademide degisim gelrse 8 eser olcak elimde etkinlik bitmek üzere baska eser alamam artık .böyle bir güzellik yaparsanız süper olur
Saglıkla kal

DeletedUser1393

Guest
Merhaba belirli seviye sekizden sonra görev gelmiyor yardımcı olurmusunuz daha 10 seviye yapamadan görev bitti

DeletedUser689

Guest
Ben görev sistemini sevdim , daraltmadan biktirmadan gayet makul görevler olmus, strese girmeden ön hazirlik yapmadan verilen sürede bitirilen bir etkinlik. Keske birde büyük ödül güzel olsaydi , tadindan yenmezdi sanirim :) (umudumuz baska etkinliklere artik) sandiklardan cikan asker lütüflarini da sevdim . insan oldugum icin zaten cokca kullandigim askerler. ustalikta tariflerini görseydim yapabilcegim lütuflar olmus.

DeletedUser689

Guest
Sevgili forum yöneticileri bir sorum olacak , bir türlü anlayamadigim bir olayi benim mantigima oturtmama yardim edin lütfen . simdi durumu özetlersem gelecek olan yoldaslik macerasinda verilecek yeni kus eserlerini oyuncular eski eserlere nasil dönüstürücek ustalikta takas tarifleri 24 nisana kadar aktif kalacaksa ? bir zahmet yardimci olun bana maceradan gelecek eserleri cerceveleyip duvara mi assak yoksa cebimize mi soksak karar veremedim ben o_O

tomo

Yeni Üye
Sevgili forum yöneticileri bir sorum olacak , bir türlü anlayamadigim bir olayi benim mantigima oturtmama yardim edin lütfen . simdi durumu özetlersem gelecek olan yoldaslik macerasinda verilecek yeni kus eserlerini oyuncular eski eserlere nasil dönüstürücek ustalikta takas tarifleri 24 nisana kadar aktif kalacaksa ? bir zahmet yardimci olun bana maceradan gelecek eserleri cerceveleyip duvara mi assak yoksa cebimize mi soksak karar veremedim ben o_O
Sen macera diyorsun, bana etkinlik sürerken doğru düzgün tarif çıkmamış ki, eserler elimde kalmış, çeviremiyorum. Geçen seneden kalan eserler vardı, yenileri de çevirsem bir kuş binasını 10 seviye yapabilirdim.
Şans işte bazı hesaplara sık sık gelmiş tarifler bazılara 1-2 kez, yapacak bir şey yok.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2020-04-18 13.57.42.png
    Ekran Resmi 2020-04-18 13.57.42.png
    678,7 KB · Görüntüleme: 71

DeletedUser689

Guest
Sen macera diyorsun, bana etkinlik sürerken doğru düzgün tarif çıkmamış ki, eserler elimde kalmış, çeviremiyorum. Geçen seneden kalan eserler vardı, yenileri de çevirsem bir kuş binasını 10 seviye yapabilirdim.
Şans işte bazı hesaplara sık sık gelmiş tarifler bazılara 1-2 kez, yapacak bir şey yok.
Evet bazı hesaplara cidden nadir gelmiş, ben soranlara siz uyurken geldi herhalde size diyorum. Ki soran insanlar en kötü ihtimal 5 saat arayla online olan insanlar tarifleri kaçırmış olmalarının tek yolu uyku zamanlarına denk gelmeleri. Ya hayır ben anlamıyorum ne yapmaya çalışıyorlar zaten oynayan kaç kişiyiz, çekip gidin dükkanı kapaticaz desinler anlayalım.

DeletedUser1113

Guest
Hakketten katılıyorum ya
Kullanmadıgımız eserlerde var bence onlarıda cevirebilmeliyiz yada eser alabilelim akedemiden
Dimi yani bi yolu olmalı zaten aman aman oyuncu yok bencede

DeletedUser689

Guest
Hakketten katılıyorum ya
Kullanmadıgımız eserlerde var bence onlarıda cevirebilmeliyiz yada eser alabilelim akedemiden
Dimi yani bi yolu olmalı zaten aman aman oyuncu yok bencede
Sen şunu yapmaktan vazgeç
Screenshot_20200418_202542.jpg
hem arkadan konuşup hem beğeni yapmakta nasıl bir ahlak anlayışı bilmiyorum çünkü ben! yorumlarımı görmezden gel başka ihsan istemem!

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhabalar,
Anka Kuşu Tarikatları Toplantısı gerçekten bir çok kişi için zaman kaybıydı. Çünkü Elvenar çağında olan birisi zaten +2 günde yeni keşif yapıyor ve her seferinde bu kuşu beslemek 14 puan için değersiz kalıyor. 2 günde bir 2 BP veriyor o da yetersiz. Gezici kütüphane bile daha başarılı diyebilirim. Eserleri topladık en azından diğer anka kuşları için dönüştürme yaparız dedik. Fakat maceradan kazandığımız eserleri ne yapacağız kararsız kaldık.