• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Araştırma Kaybı

• Konuyu başlatan pirefare
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Oyun versiyonu: __ (v1.11.8-(ff41728) (2016-08-08 9:33).
Tarayıcınız + tarayıcı versiyonunuz: __ Firefox 47.0.1.
Flash versiyonu: __ 22.0.0.209.
İşletim sisteminiz:Windows 8.1
Ekran çözünürlüğünüz:1600x900
Hesap adı: pirefare
Elf mi, İnsan mı?: elf

Hata olma sıklığı: 4= sık sık oluyor fakat hep değil

Görev Başlığı: __ (eğer görev sorunuysa)

Mevcut durum:
Daha önce de belirttiğim bir hata. Tam olarak ne yaptığım halde bununla karşılaştığımı sormuştunuz ben de yeniden olmasını bekledim print screen yapabilmek için. Öncekilerinde altın ve erzak kaybı yaşadığım durum bu sefer araştırmada kullandığım bilgi puanını sildi. Hata mesajı bilgi puanı yükler yüklemez oluştu ve sayfa geri yüklendiğinde 1 eksik olarak karşıma çıktı. Ekteki resimlerde hata öncesi ve sonrası durum görülebilir.

Olması Gereken:
Okçu terfisi araştırma için yüklenen bilgi puanı 30

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    810,5 KB · Görüntüleme: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    822,4 KB · Görüntüleme: 7

DeletedUser

Guest
Bilgi puanı kayıp olmadı, gerekliğinden 1 yerine 2 bp geliyor ve onları kullanmak isteyince haliyle hata veriyor, çünkü +1 bp hata olarak geldi.Bu durum run için de geçerli, 1 tane var onu kullanım diyorsunuz ama kullandıktan sonra 1 tane daha var gibi gözüküyor ve onu da kullanmak isteyince aynı hata veriyor, yani hakkı olmayan bir bp yi veya run parçasını oyun kullanmaya izin vermiyor.

DeletedUser

Guest
ama zaten 2 bp vardı benim onları kullanmıştım. birini komşu yardımından elde etmiştim. diğeri süresi geldiği için vardı. 1. resimde araştırmadaki 30 bp 28+bu iki bp.. hatadan sonra araştırmada 28 bp yazıyordu ve limit çubuğunda sadece 1 bp vardı. bu 1 bpyi kullanarak ikinci resmi kaydettim. yani ya süreden kazandığım ya da komşu yardımından kazandığım 1 bp kayboldu.

DeletedUser

Guest
Pirefare, ben sadece kendi hesapta karşılaştım durumdan bahsettim, bu oyunda bügüne kadar bende hiç bir şey sebebsiz kayıp olmadı, büyük ihtimal sizde de aynı durum oldu düşüncesi ile yazdım. Siz Elvenar ekibinden cevap bekleyin o zaman.

DeletedUser3

Guest
Bilgilendirme için teşekkürler pirefare. Destek talebi açabilir misiniz rica etsek. Hesap bilgileriniz ile beraber durumu şirkete ileteceğiz.

DeletedUser337

Guest
Merhaba,

Evet komşu yardımından gelen bpler ve süresi dolan bpler çakıştığı zaman böyle bir hata oluluyor. Ben de defalarca karşılaştım ama crome hatasıdır diye es geçmiştim.

DeletedUser

Guest
İyi günler, aynı sorunu yeniden yaşadım. Ekan resmi almayı atladım maalesef bu sefer ancak mermer imalatı verirken hata bildirimi geldi ve sayfa yeniden yüklendiğinde 16000 küsur erzak sıfırlandı. Gerçekten sinir bozucu bir durum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.