• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma Araştırma ve bilgi puanı

• Konuyu başlatan DeletedUser95
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser95

Guest
Merhaba Dün saat 3 4 gibi bir sürede araştırmamı tamamladım ve o saatten sonra 10 bilgi puanı aldıktan sonra bilgi puanlarımı kullanamadığımdan ötürü süre işlemiyor aradan yaklaşık 25 26 saat arası birşey geçmiştir. etkinlik geldiğinde kullanamadığım süreler boyunca alamadığım bilgi puanlarını alabilirmiyim. İkinci olarak bilgi puanı kullanamadığımdan ötürü şuan dünya haritası üzerinde açmış olduğum keşiflerde savaşamıyorum savaşsam bilgi puanı alamayacağımdan ötürü bilgi puanlarının boşa gitmesini istemiyorum. Beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

DeletedUser3

Guest
Merhaba Falcon,

Bilgi puanlarınız 10 olduktan sonra süre donar bu normaldir. Etkinlik ile güncellemeyi kastettiğinizi varsayarak yazıyorum, evet bilgi puanlarınız siz harcamadan kaybolmaz yani yenilikler geldiğinde bilgi puanlarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

10 bilgi puanı aldıktan sonra bilgi puanlarımı kullanamadığımdan ötürü süre işlemiyor aradan yaklaşık 25 26 saat arası birşey geçmiştir. etkinlik geldiğinde kullanamadığım süreler boyunca alamadığım bilgi puanlarını alabilirmiyim

Hayır oyunumuzda böyle bir özellik yoktur. Süre ile biriken bilgi puanları en fazla 10 dur.

İkinci olarak bilgi puanı kullanamadığımdan ötürü şuan dünya haritası üzerinde açmış olduğum keşiflerde savaşamıyorum savaşsam bilgi puanı alamayacağımdan ötürü bilgi puanlarının boşa gitmesini istemiyorum. Beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Bölgelerdeki karşılaşmaları tamamladığınızda elde ettiğiniz bilgi puanları artık kaybolmuyor. 10 üzerine ekleniyor. Fare imleciniz ile bilgi puanı çubuğu üzerine gelirseniz çıkacak olan bilgi baloncuğunda biriken bilgi puanlarınızı görebilirsiniz. Yani özetle bölgeleri açmaya devam edebilirsiniz.

DeletedUser95

Guest
Merhaba Dün saat 15.00 veya 16.00 saatleri arasında araştırmamı tamamladım ve o saatten sonra 10 bilgi puanı aldıktan sonra bilgi puanlarımı kullanamadığımdan ötürü süre işlemiyor aradan yaklaşık 25 26 saat arası birşey geçmiştir. etkinlik geldiğinde kullanamadığım süreler boyunca alamadığım bilgi puanlarını alabilirmiyim. İkinci olarak bilgi puanı kullanamadığımdan ötürü şuan dünya haritası üzerinde açmış olduğum keşiflerde savaşamıyorum savaşsam bilgi puanı alamayacağımdan ötürü bilgi puanlarının boşa gitmesini istemiyorum. Beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

DeletedUser95

Guest
Beni Aydınlattığınız İçin Tsk.ler
Merhaba Falcon,

Bilgi puanlarınız 10 olduktan sonra süre donar bu normaldir. Etkinlik ile güncellemeyi kastettiğinizi varsayarak yazıyorum, evet bilgi puanlarınız siz harcamadan kaybolmaz yani yenilikler geldiğinde bilgi puanlarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Hayır oyunumuzda böyle bir özellik yoktur. Süre ile biriken bilgi puanları en fazla 10 dur.

Bölgelerdeki karşılaşmaları tamamladığınızda elde ettiğiniz bilgi puanları artık kaybolmuyor. 10 üzerine ekleniyor. Fare imleciniz ile bilgi puanı çubuğu üzerine gelirseniz çıkacak olan bilgi baloncuğunda biriken bilgi puanlarınızı görebilirsiniz. Yani özetle bölgeleri açmaya devam edebilirsiniz.

DeletedUser11

Guest
Merhaba Falcon,

Merhabalar,

Bahsedilen yenilikler nelerdir?
Ne zaman aktif olacak?

İyi Forumlar
Mister