• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Etkinlikler Asker üretim hızı artıran geliştirebilen bina

Merhaba,

Bir sürü geliştiren bina sunuluyor bize ama aralarında gerçekten çok faydalı olabilecek çok az. En azından senede bir kere olsun gerçekten herkesin kurmak istediğimiz binayı tasarlaması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiye kadar sadece olmazsa olmaz 3 tane geliştirebilen binamız var oyunda, ateş kuşu, boz ve kutup ayıları. Asker üretimi hızlandıran bir bina neden olmasın, oyunun dengesini bozmayacak şeklinde, mesele 1 seviyede 1% hızlandırma, 2. seviyede 2%, ve her seviye ile bu rakam bu şekilde artacak, son 10 seviyede 10% asker üretim hızı, yem süresi de 3 saat, daha fazla olursa daha güzel olur tabi ama 3 saat bile güzel. :)

Merhaba,

Bir sürü geliştiren bina sunuluyor bize ama aralarında gerçekten çok faydalı olabilecek çok az. En azından senede bir kere olsun gerçekten herkesin kurmak istediğimiz binayı tasarlaması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiye kadar sadece olmazsa olmaz 3 tane geliştirebilen binamız var oyunda, ateş kuşu, boz ve kutup ayıları. Asker üretimi hızlandıran bir bina neden olmasın, oyunun dengesini bozmayacak şeklinde, mesele 1 seviyede 1% hızlandırma, 2. seviyede 2%, ve her seviye ile bu rakam bu şekilde artacak, son 10 seviyede 10% asker üretim hızı, yem süresi de 3 saat, daha fazla olursa daha güzel olur tabi ama 3 saat bile güzel. :)

@Tristeria değerli arkadaşım...
İnno Games firması, elinde bulunan tüm "CUNSTRUCTION" türü oyunlar'da ya devasa( dünya harikaları) ya da aynı mantık ile iş gören, "kadim mucize" isimli binalar tasarlamış...
Sunduğun öneri muhteşem, keşke oyuna adapte edilse, lakin bu çoook zor görünüyor...
Moderatör kardeşim Sayın @Virtus Bey, önerini merkez ekibe iletse bile, alacağı yanıt şu şekilde olur..;
"Oyunda zaten askeri artış veren binalar var..Lütfen daha yaratıcı ve creativ, önerilerle bizleri meşgul edin... " şeklinde olur...veya;
Askeri üretim artışı isteyen, "50 ADET silah deposu kursun. bir zahmet de diyebilirler:) veya;
Zaten her etkinlikte, bol bol asker, birimlerini hedıye olarak dağıtıyoruz...Tüm dünyaya savaş açmak isteyen lütfen İNDİRİM'de olan askeri ordu paketini satın alsın...Fiyatı yalnızca 500 tl...Hem şimdi alırsanız, 50 ağaç da biz'den ağaç'tan kastımız treant:D:D:

Raithen

Özel Üye
Her gun 3 kadim bilgi de versin.. küçük bir rakam ama bu sekilde birden fazla yapi oldugu zaman farkinda olmadan cok guzel kbp toplaniyor..

zaten bu yapı yok mu , hem de 3 tane. fırtınanın iğneleri kışlayı, uçuş akademisi paralı asker kampını, zafer kaynakları eğitim alanının hızını artırıyor yazıyor

isbara

Çalışkan Üye
Merhaba,

elini niye korkak alıştırıyon yemleme süresi 3 saat ney 23 saat olmalı en az işe yaraması için, hatta yemle çalışan bütün binalar 23 saate sabitlenmeli,, etkinlik boyu süren bina hariç o 32 gün falan:)
tristeria senin sözün geçer aslında bu binadan önce yemlendiğinde 23 saat birlik sağlığını %50 artıran (kalıcı cüce zırhı) verilmeli ilk etkinlikte, gelişimli bina olarak 10. seviyede %50 can sağlığı,üffff be ne güzel, bunu iste bunu öncelikle:) bize cüce zırhı cıkmıyo kuleden zaten

isbara

Çalışkan Üye
hatta tasarım için uğrasmayada gerek yok, hazır cüce zırhını 3*3 boyutta veri gitsin ilk etkinlikte. Virtüs kardeş bu önerimi lutfen iletirmisin

hatta yemle çalışan bütün binalar 23 saate sabitlenmeli
Oldu gözlerim doldu derler bize :), biraz mütevazi olmak faydası var. :)
tristeria senin sözün geçer aslında
Bu oyunda benim sözüm geçerli tek yer var İsbara, o da yoldaşlığım :)

Geçenlerde diğer sunuculara ait forumlara baktım, buna benzer öneriler sunmuşlar oyuncular, tam ayrıntıları yazmamışlar ama dediğim gibi gerçekten faydalı bir bina gelmeli oyuna yazmışlar, herkesin mücadele ve emek vermek isteyeceğimiz, olursa da olur olmasa da olur demeyeceğimiz bir yapı gelmeli. Bu ille de benim önerdiğim şeklinde olmasa da başka bir şey de olur, oyunu keyif için oynuyoruz , sinirlenmek kızmak için değil ama kızıyorlar oyuncular, gitmekle kalmakla arasında kalanlar var, emek verdik yazık diyoruz, kurduğumuz arkadaşlıklar var , bu oyun tekli oyunculu olsaydı kimse bu kadar sıkıntıya gelmek istemezdi, ben istemezdim mesele.
Bizlere de pek cüce çıkmaz olmuş, eserler kuleye geldikten sonra cüce zırhı çok nadir çıkıyor sandıklardan, neden öyle bilmiyorum, kazanma oranı aynı bir değişiklik yok ama çıkmıyor pek, çok nadir ayda 1 tane çıkarsa seviniyoruz.

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. Hep savas hep savas.. hic demiyorsunuz ki sehrin ortasından bir nehir geçsin.. yukaridaki denize sahil olsun.. oralara deniz yapilari yapilabilsin.. mevsimler gelsin kuslar ucsun.. varsa yoksa savas.. : Pp yoldasliktan atilma yukleniyor.. |lllllllllllllll%80 |

Hahaha.. Hep savas hep savas.. hic demiyorsunuz ki sehrin ortasından bir nehir geçsin.. yukaridaki denize sahil olsun.. oralara deniz yapilari yapilabilsin.. mevsimler gelsin kuslar ucsun.. varsa yoksa savas.. : Pp yoldasliktan atilma yukleniyor.. |lllllllllllllll%80 |
Dinginlik göletlere sahip yoldaşlıklar var zaten :)))))))))) Seni atmam boşuna uğraşma, seviyene göre çok iyi bir oyuncusun, ama ondan daha önemlisi çok iyi bir insansın. Aksiyon yapma. :)))) Ve gitme, bak forumda yazıyorum çıkma, işin varsa hallet ve gel, inadına 1 boş yer bırakacam ve kimseyi almam. :)