• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Atölye Büyüsü

• Konuyu başlatan DeletedUser337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser337

Guest
Merhaba,

Atölyeye yapılan büyünün etkisi bittiği zaman yok olmuyor bu da kafamı karıştırıyor. Bazen de ilk defa fare üstüne gelirse saçma sapan süreler veya ??? gösteriyor. Lütfen buna bir çözüm bulun ya. Parlaklık gitmediği için ben büyü devam ediyor sanıyorum. Bu hata neden oluyor derseniz şu sebepten oluyor. Ben oyunu açıyorum ve sürekli ekranda açık duruyor. Yenileme pek yapmıyorum. Bu göstergeleri de 1-2 saat oyunu açık bıraktığınızda siz de gözlemleyebilirsiniz.

Teşekkürler.

DeletedUser3

Guest
Test edilmiştir ama bir hata gözlemlenmemiştir. Oyunu 1-2 saat açık nasıl bırakıyorsunuz? Oturum süresi doldu hatası vermesi gerekir. İnaktif durursanız hesabınızdaki bilgiler sunucunda alınan yeni bilgiler ile güncellenmeyeceği için bu gibi görsel farklılıklar yaşamanız normal kabul edilir, sayfa yenileyince düzelir. Burada ilginç olan oturum süresi doldu hatası almıyor oluşunuz.

DeletedUser337

Guest
Aslında açık konuşmam gerekirse oyunda sürekli bir yere tıklıyorum büyü süresi boyunca oyunda dolandığım için süre bitince bitti demiyor. Benim gibi yapan var mıdır bilmem ama ben sürekli komşu gezerim, harita da dolaşırım, bölgelere bakarım falan filan. Ben oyun ekranını kapatmadığım sürece de oturum sonlandı hatası almıyorum.

DeletedUser3

Guest
Bir yerlere tıklıyorsanız veya menüler arasında dolaıyorsanız sonlanmaz ama oyun sekmesini açık unutup yanda farklı sekmelerde internette dolaşıyorsanız oyun hesabınız belli bir süre sonra inaktiflikten kapanacaktır.
Bahsettiğiniz durum yine tarayıcıdan kaynaklı gibi duruyor ne yazık ki (Büyü etkisinin bitmesine rağmen devam ediyor gibi görünmesi). Tarayıcı geçmişinizi ve flash player geçmişinizi şöyle tamamen bir temizlemenizi öneriyoruz.

Önce tarayıcı geçmişinizi temizleyin (Ön bellek ve çerezler) sonra tarayıcınızı kapatın ve aşağıdaki adımı uygulayın.

Denetim Masası ---> Sistem ve Güvenlik ---> Flash Player ---> Depolama Sekmesi ---> Tümünü Sil... ---> Tüm site verilerini ve ayarlarını sil kısmına tik atın ---> Verileri Sil

DeletedUser337

Guest
Teşekkür ederim, deneyeceğim. Belki Crome ile alakalıdır.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben Elvenar'a Internet Explorer'den giriş yapıyorum 1 yıldır gayet sorunsuz. İlk zamanlar sıkıntı oluyordu ama Elvenar'a getirilen Donanım Hızlandırma özelliği ile her şey çözüldü, teşekkürler InnoGames. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser337

Guest
Tavsiyen için teşekkür ederim lakin explorer bana göre değil sanırım. Ben alışkanlıklarıma biraz bağlı birisiyim, Crome'dan vazgeçmeyi pek düşünmüyorum. Bazen günde 30-40 sekme yanyana açtığım oluyor, Crome kullanmaya çok alışkınım, kayıtlı sitelerim vs hepsi gözümün önünde olmalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Siz bilirsiniz de benim PC Chrome'de biraz kasıyor. Format lazım aslında düzelirse Chrome'ye bende dönebilirim.

İyi Forumlar
MisteR