• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Atölyede görsel hata

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar,
Bu durumu resim çekerek anlatmak isterdim ama bir türlü denk getiremedim. Örnekle anlatayım.
-- Mesela atölyemizde 15 dakikalık üretime başladık. 8-10 tane atölye yan yana duruyor diyelim. Birinci atölye ile ikinci atölye süresinin dolması arasında 3-4 saniyelik fark var diyelim. Birinci, ikinci, üçüncü ...... onuncu'ya kadar böyle her birinin arasında 3'er saniye fark var diyelim. Birinci atölye'den saniyeler kala üretimi aldık diyelim. Mouse'mizi basılı tutuyoruz. İkinci atölyenin üzerinde bekliyoruz tam dolmasına 1-2 saniye kalmışken. İkinci atölyeden üretimi alırken +14 yazıyor. İkinci atölyede iken mouse'den elimizi çekersek tekrar +14 yazıyor. Yani aynı atölyeden 2 kere +14 yazısı çıkıyor. Ama tabi ki erzağımıza 2 kere +14 eklenmiyor sadece 1 tanesi ekleniyor.

Umarım anlatabilmişimdir. Resim çekmeyi çok denedim bir türlü denk getiremedim :(.

Sonunda çekebildim. :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Teşekkürler eLenRieLs,

Tekrarlaması zor bir hata bildirimi ama deneyeceğim. Bu sadece 15 dakikalık üretimlerde mi oluyor yoksa 5 er dakikalık olanı denesem de olur mu?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.