• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ayıcıklar ʕ•ᴥ•ʔ

p8Cpgj90Uu7Xd9LiWxzLUxyzCk6MsrGHZUuwAjz0WiRpNkBkda_6SZS7h2-iCQczH_OtinSPlSebHHG1AtBEhDLEmp2VHs8QUYdOmP6t6w6gI--IWBP0FWi150UaRK11F87DLwYVHw

Hayvanat bahçemize yeni üyeler geliyor, ayıcıklar :)
Anka kuşlar gibi 3 tane olacak.
En faydalı ve güçlü Sibirya ayısı, kahve renginde bir dev ayı, seviyeye göre asker üretiyor, yemledikten sonra kışladaki askerlerin üretimi artıyor, aynen Sapiens gibi düşünün.
Kutup ayısı, Zaman Sıçraması kurmayanlara bire bir , seviyeye göre nadir kaynaklar üretiyor.
Ve şeker bir Panda, şehrimizdeki hayvancıkları beslediğimizde ve kendine yem verdiğimizde bize hediye verecek ayrıca seviyeye göre 48 saatte bir değişik büyüler ve kaynaklar üretecek.
İsimleri tabi ki ben uydurdum, asıl isimler bunlar
:Bear_Brown,Bear_Ice ve Panda :)

Ayrıca dedikodulara göre Teleport büyüsü gelecek, şehrimizdeki banaları envanterimize kaldırmaya yardımcı olacak.

Başka yenilik daha gelecek ve dedikodu değil, beta da yayınlanmışlar, ustalıkla ilgili olacak, merak edenler gidin bakın, benden bu kadar. :)

P.s Yeni ırkı unutun, şehrimiz hayvanat bahçeye dönüşüyor, ZooElvenar olacak :D

DeletedUser1113

Guest
şirin görünüyor hakketen demekki yeni etkinlik var merakla bekliyorum çok yer kaplamaz inşallah