• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ayılar :)) panda,kutup ayısı,boz ayı

volking

Aktif Üye
hj.png
arkadaşlar merhaba...ben ayıları ustaluktan ürettim ve kuleden sadece 5 tane ayı eseri kazanabildim...wiki den baktım ama çok tatmin edici bilgi alamadım...ayı eseri tamamlanmadığı için sadece 1 tanesini koyabileceğim....sizce hangisi en iyisi hangisini koymalıyım şehrime???besleme etkileri nedir ve besleme süresi ne kadar??gelişmiş komşularıma baktığımda genellikle boz ayıyı gördüm...neden ?? aydınlatırsanız sevinirim...teşekkürler iyi oyunlar

Raithen

Özel Üye
Nasil bir oyun stiline sahip olduguna gore değişir ayi tercihi.. rehber basliginda gelistirebilir yapilarin tum ozellikleri paylasilmisti.. buraya tiklarsan oraya gidersin.. : ) ben boz ayi kurmustum asker toplarken daha fazla toplamak icin..

Benim tavsiyem şu andaki bulunduğunuz seviyeye göre kesinlikle boz ayı , kutup ayısını zaman sıçraması açılana kadar nasıl olsa yükselteceksiniz, sonbaharda etkinlikte belki yine yeni ayı eserleri eski ayılara ait eserlere çevirme şansı olacak o zaman değerlendirirsiniz, ayrıca ustalığa tarif gelebilir 3 plan karşılığında . Boz ayısını verimli kullanmak isterseniz 3 deponuz şehrinizde 1 tane daha kurun ve cüce surunu acilen kurun, çünkü fırtına sizde 11. seviyede eğitim hızı var ama üretilen bölük boyutu çok düşük, yem yetişmez bu şekilde.

Son düzenleme:

DeletedUser1113

Guest
arkadaşların dediği gibi boz ayı daha mantıklı ilk aşamada asker üretiminde kesinlikle etkili diğerleri yer durumuna göre kurabilirsin
sağlıkla kalın