• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Aytaşi Kütüphanesi Seti ustalığa geliyor

Üretim:
büyü parçalarıkatalizörgörüş buharısonuç
75026Mana Bitkisi
75026Sakız Ağacı
1500312Sonsuz Parşömen
3000720Aytaşı Kapısı
120002550Aytaşı Kütüphanesi

Yani o da ne demek kuleden Aytaşı seti kaldırılıyor ve onun yerine sık sık bize değişik binalara ait eserler kazanma şansı sunacaklar.
Kuş eseri çıkmamış diye kimse üzülmesin herkesin 10 seviye olacak en sonunda. :)

Raithen

Özel Üye
Gelsin bakalım oyunda yeteri kadar parşömen yok zaten daha da gelsin : ) kulede eserler devam edecek mi asıl önemli nokta bu..

Gelsin bakalım oyunda yeteri kadar parşömen yok zaten daha da gelsin : ) kulede eserler devam edecek mi asıl önemli nokta bu..
O konulara girmeyim, yapımcılar-oyuncular arasında bir kopukluk var duymuyorlar bizleri. Bizim sunucusunda sessizlik herkes memnun bende memnun gibi davranayım dedim :) Tamamen kaldırsalar olmaz, o sete sahip olmayanlar var veya parçası eksik olanlar var, onun yerine bir iki kod değişimi yaparak üretimi değiştirebilirler, oyuncunun bulunduğun devreye göre mana, erzak, tohum , sikke gibi oyunun dengesini bozmayan bir şeyler üretebilirdi o set. Şimdi ustalığı işgal edecek o set parçalar, tabi bunun için başka çözüm sunmazlarsa, ama sanmıyorum o iyiliği yapacaklar. :)
Değişik eserler kazanmaya devam edeceğiz galiba, yani oyun dosyaları okuyabilen arkadaş bir sonraki eser Stonehenge yapıya ait olacak söylemiş, en sağlam bilgiler veren biri, kendisi beta da eşi de rus sunucusunda oynuyorlar, hep onlardan bilgi alıyorum.

Hiç bir şey olmayacak , kuş eseri de bir sürü oyuncuya lazım değil ve lazım olmadığı için inatla o hesaplara çıkıyor, AnathemA ya 8 tane çıkmış, cüceye takasa varım ilgilenenlere duyurulur :)
Belki ustalığa eklerler.

Raithen

Özel Üye
Ya öyle bir şey olabilir mi inatla çıkmak filan.. : ) şans işte kime çıkacağı belli olmaz..

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Aytaşının ustalığa gelmesine sevindim, istediğim bir yapıydı ve kulede inatla çıkmamıştı bana :) Gerçi istedikleri miktar biraz boyumu aşıyor gibi ama olsun.

Raithen

Özel Üye
Oo fiyatlara hiç bakmamıştım cidden pahalıymış.. Gerçi yüzde 5 şansı olan bir şey böyle pahalı olur..

Albatros1907

Aktif Üye
O konulara girmeyim, yapımcılar-oyuncular arasında bir kopukluk var duymuyorlar bizleri. Bizim sunucusunda sessizlik herkes memnun bende memnun gibi davranayım dedim :) Tamamen kaldırsalar olmaz, o sete sahip olmayanlar var veya parçası eksik olanlar var, onun yerine bir iki kod değişimi yaparak üretimi değiştirebilirler, oyuncunun bulunduğun devreye göre mana, erzak, tohum , sikke gibi oyunun dengesini bozmayan bir şeyler üretebilirdi o set. Şimdi ustalığı işgal edecek o set parçalar, tabi bunun için başka çözüm sunmazlarsa, ama sanmıyorum o iyiliği yapacaklar. :)
Değişik eserler kazanmaya devam edeceğiz galiba, yani oyun dosyaları okuyabilen arkadaş bir sonraki eser Stonehenge yapıya ait olacak söylemiş, en sağlam bilgiler veren biri, kendisi beta da eşi de rus sunucusunda oynuyorlar, hep onlardan bilgi alıyorum.
Akademiye taşırlarsa yem ya da serpintileraz çıkacak hadi serpintiler çıkıyor geliştiriciler az çıkacak:(

Albatros1907

Aktif Üye
Başka çare yok mecbur öyle olacak merak ediyorum nasıl yapacaklar bari kuleyi düzeltseler mor sandıktaki lamba cinini kaldırmışlar o üzdü biraz cin ıstiyorsan tepeye çıkacaksın illa diyor :(

Screenshot_20210214-205524_Elvenar.jpg
Screenshot_20210201-015955_Elvenar.jpg

Başka çare yok mecbur öyle olacak merak ediyorum nasıl yapacaklar bari kuleyi düzeltseler mor sandıktaki lamba cinini kaldırmışlar o üzdü biraz cin ıstiyorsan tepeye çıkacaksın illa diyor :(
Bunu Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumlarına yazsana Özgür, sanki daha doğru olacak, en azından belki şikayeti iletecekler. Ben cinin peşinde olmadığım için ara katlara düşen mor sandıklardan cini kaldırmışlar diye fark etmedim bile. Yani dediğin gibi ise kötü olmuş herkes 3. kata çıkamayabilir.

Bu arada maşallah, nazar dokunmasın hiç mor sandık çıkmayanlar var. :)

Albatros1907

Aktif Üye
Mor önemli değil önemli olan eser çıkabilmesi 4 tane eser çıktı baska yok ilgilenmediğim hesaba 7 tane çıktı yahuu

Raithen

Özel Üye
4 haftada 4 eser almışsan çok iyi.. seviye 5 eder o da %25 saldırı demek.. %25 lik katkı icin ustalıktan yapı alıp kuruyor herkes..