• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Büyü ve Kullanılışı

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Merak ettiğim bir soruyu sormak isterim.
Çok uzun zamandır her çeşit büyümü biriktirdim ve hiç harcamamıştım. Bugün kullanmaya başladım ve öncelikle erzak üretimini arttıran büyümü kullandım tüm atölyelerime. Bir binaya "2." kez büyü yaptım ve mevcut süresi arttı ama alacağım erzak miktarı artmadı? Bir büyüm boşa gitmiş oldu çünkü üretimleri toplamama 1 saat vardı.
Sürenin artması ve erzak miktarının artması dengesi fark ettim ki yok. Bunun neden böyle olmadığını sormak istiyorum.

İlgili link: http://prntscr.com/bt5py5

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Merak ettiğim bir soruyu sormak isterim.
Çok uzun zamandır her çeşit büyümü biriktirdim ve hiç harcamamıştım. Bugün kullanmaya başladım ve öncelikle erzak üretimini arttıran büyümü kullandım tüm atölyelerime. Bir binaya "2." kez büyü yaptım ve mevcut süresi arttı ama alacağım erzak miktarı artmadı? Bir büyüm boşa gitmiş oldu çünkü üretimleri toplamama 1 saat vardı.
Sürenin artması ve erzak miktarının artması dengesi fark ettim ki yok. Bunun neden böyle olmadığını sormak istiyorum.

İlgili link: http://prntscr.com/bt5py5

İyi Forumlar
MisteR

Büyülerin etkileri üst üste katlanarak gitmez Mister. Sadece süreyi uzatır. Yapımcılar diğer türlü olamayacağını bunun oyunun dengesini bozabileceğini belirtmişlerdi.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Normal bir üretime bir kez büyü kullanıldığında 2 katına çıkarıyorsa aynı binaya uygulandığında ilk üretimin miktarı kadar eklense peki?
Bu şekilde bir sorun olmaz diye düşünüyorum ama yani sadece sürenin uzatılması çok mantıklı gelmiyor çünkü üretimin bitmesine yakın kullansak büyüleri aynı hesaba geliyor yine bonuslu alacağız. O halde aynı binaya "2." bir büyü kullanılmasına izin verilmemeli diye düşünüyorum.

İyi Forumlar
MisteR