• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyücülerin Eve Dönüşü Yorumları

Raithen

Özel Üye
Ben hepsini harcadim.. : ) günlük aciyorum pek beklemiyorum yapilar hoşuma gidiyor.. tebrikler Invasion bey guzel puan ama ben 1. Olmani beklerdim.. : )

Ben hepsini harcadim.. : )
Sen harcamayacaktın diğer oyuncular harcarlar, ille de açık mı yazmam lazım, yazdım ya tüm üstelik vurguladım o kelimeye :)))) yan hesap olanlar harcarlar bp olduğu gün ve bir sürü hesap etkinliğe katılmış olacak hali ile büyük ödül alabilecek oyuncu sayısının yüzdesi artar. Yani ayda yılda bir yan kullanmayanlar yan kullananlardan faydalanacaklar :))))

Sspl

Yeni Üye
Bütün görevleri tamamlamama rağmen son binayı alamadım. Ben mi bir hata yaptım yoksa bir yerde bir hata mı var çözemedim. Set binası yarım kaldı...

Merhaba

Büyücüler'in Eve Dönüşü Etkinliği ;"TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...
Sebeplerini madde madde yazıyorum..Lütfen Moderatör arkdaşlar bunu merkez ekibe bildirsin..Rica ediyorum..

1-Etkinlik Görevleri, tasarlanır iken, en gelişmiş veya en düşük seviyede oyuncular gözardı edilerek tasarlanmış..
Yani, Gizemli Kuleyi henüz açmamış oyuncular nasıl, kolayca"BİRLEŞTİRME KATALİZATÖRÜ "elde etsin?
Maximum düzeyde gelişmiş oyuncular nasıl kolayca, 16 adet kalıntı elde etsin...Haritayı CEHENEM ZORLUK seviyesıne kadar açmış oyunculara haksızlık yapılmış..

2-Etkinliğin en sonunda verilen,"DİLEK TANRIÇASI"isimli hediyeyı alalı.. tam tamına 2 gün oldu..2 defa dır 500 erzak verıyor...Bu "INNO GAMES" firması tarafın'dan bana yapılmış bir HAKARETTİR...
Etkınlık sonunda büyük bir heycan ile hedıyeyı almaya gayret eden arkdaşlar.. boşuna heveslenmesin...resmen oyuncuları "TROLLEMEK" için verılen bir hedıye....

3-Tüm Seti tamamlayalı neredeyse 1 HAFTA oluyor...Set parçaları'ndan başka işe yarar hiçbirşey..YOOOK..Yani bomboş bir etkinlik...
Boşu boşuna güzel bir etkınlık geldi diye, EMEK SARFETMİŞİM...ÇOK YAZIK...

OYUNU BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM...Inno Games oyuncularına daha fazla değer vermeli....

Raithen

Özel Üye
Oo Metin nerelerdesin bir kac gundur.. Oyuna sovalye gibi bir giris yaptin ama bakıyorum is Don Kisot a dönmüş.. oyunu bırakıyorum filan.. daha dur yeni basladik.. : )

Simdi belki anlamissindir yeni baslayan oyuncularin bile neden daha yukaridaki yoldasliklara gecmeleri gerektigini.. zaman kisaltmasi ile turnuva ile o dedigin gorevler yaklasik 3 dk suruyor.. ben yeni basladigim da 2700 puan ile vegaya girmistim.. ve mayis etkinligi vardi ana bina olan mayis agacindan 2 tane almistim.. yapmak isteyen bir sekilde yapar yani..

Ben de bir seyler yazayim etkinlik ile ilgili.. bu tip etkinliklerde 3 secenekli yani.. 1-2-3 veren.. sandik sayilarini bolerek en kucuk rakami yakalamaniz gerekiyor.. 18-1 45-2 80-3 var ise 3 sandikta 18 olani acmaniz gerekiyor.. 32-1 45-2 89-3 var ise 45 olani acmaniz gerekiyor.. bu sekilde ancak alirsiniz etkinligin son yapisini.. ben de gecmiste bunu aci bir deneyimle yasamis ve bir arkadastan ogrenmistim.. yeni etkinlikte denizatli olan, yine bu 3lü stil olacak yapiyi almak isteyen arkadaslara oneririm..

etkinlikte kalinti gorevinden ziyade beni sinir eden iki yapiyi 5. Seviyeden yukari cikart gorevi.. yukseltecek yapi yok sifirdan yapi kuruyorum her seferinde.. : )

sandiklardan buyucu bilgisi cikma sans orani biraz daha arttirilsa iyi olur hic cikmiyor gercekten..

Etkinlik setini aldim kurdum sahane bir gorunusu var bence cok sevdim.. verdiği seyler de fena degil.. tum etkinlik yapilarini alir kurarim ben cok ne verdigine bakmam sehirde farkli yapilar hosuma gidiyor..

Oo Metin nerelerdesin bir kac gundur.. Oyuna sovalye gibi bir giris yaptin ama bakıyorum is Don Kisot a dönmüş.. oyunu bırakıyorum filan.. daha dur yeni basladik.. : )

Simdi belki anlamissindir yeni baslayan oyuncularin bile neden daha yukaridaki yoldasliklara gecmeleri gerektigini.. zaman kisaltmasi ile turnuva ile o dedigin gorevler yaklasik 3 dk suruyor.. ben yeni basladigim da 2700 puan ile vegaya girmistim.. ve mayis etkinligi vardi ana bina olan mayis agacindan 2 tane almistim.. yapmak isteyen bir sekilde yapar yani..

Ben de bir seyler yazayim etkinlik ile ilgili.. bu tip etkinliklerde 3 secenekli yani.. 1-2-3 veren.. sandik sayilarini bolerek en kucuk rakami yakalamaniz gerekiyor.. 18-1 45-2 80-3 var ise 3 sandikta 18 olani acmaniz gerekiyor.. 32-1 45-2 89-3 var ise 45 olani acmaniz gerekiyor.. bu sekilde ancak alirsiniz etkinligin son yapisini.. ben de gecmiste bunu aci bir deneyimle yasamis ve bir arkadastan ogrenmistim.. yeni etkinlikte denizatli olan, yine bu 3lü stil olacak yapiyi almak isteyen arkadaslara oneririm..

etkinlikte kalinti gorevinden ziyade beni sinir eden iki yapiyi 5. Seviyeden yukari cikart gorevi.. yukseltecek yapi yok sifirdan yapi kuruyorum her seferinde.. : )

sandiklardan buyucu bilgisi cikma sans orani biraz daha arttirilsa iyi olur hic cikmiyor gercekten..

Etkinlik setini aldim kurdum sahane bir gorunusu var bence cok sevdim.. verdiği seyler de fena degil.. tum etkinlik yapilarini alir kurarim ben cok ne verdigine bakmam sehirde farkli yapilar hosuma gidiyor..
@Raithen kardeşim,
Önce yazdıklarımı "İYİ" oku, veya, okuduklarını anlamaya gayret, et..
Yukarıda ETKINLIĞI BİTİRELİ 2 GÜNDEN FAZLA oldu yazmışım...
Şikayetım çok başka,Etkınlığı BİTİREMEDİM diye şikayet etmıyorum...
KEŞKE, BİTİRME GAYRETI GÖSTERMESEYDİM diyorum.. bunun nesını anlayamıyorsun??

Raithen

Özel Üye
E yazmissin ya yeni baslayan veya cok ilerde olan nasil bitirecek bu gorevleri diye.. ona istinaden yazdim yoksa anladik senin bitirdigini.. yani yeni baslayan da cok ilerde olan da isterse bitirir demek istedim.. yanlis anlasilmissin.. bu asagida yazanlari ben yazmadim heralde..

“Yani, Gizemli Kuleyi henüz açmamış oyuncular nasıl, kolayca"BİRLEŞTİRME KATALİZATÖRÜ "elde etsin?
Maximum düzeyde gelişmiş oyuncular nasıl kolayca, 16 adet kalıntı elde etsin...Haritayı CEHENEM ZORLUK seviyesıne kadar açmış oyunculara haksızlık yapılmış..”

Şahsen oyunda bölgelerde en çok ilerlemiş oyuncu olarak benim bir şikayetim yok, aklını kullanan her zaman yolunu buluyor.
Şimdi de 2. seti almaya çalışacağım, günde 6 kalıntı verecek ve hiç bu tür görevlerde sıkıntı çekmem. Bu oyunda tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki, hiç bir yapı boşuna gelmiyor, ilerisini düşünerek tasarlıyorlar, bilin ki ilerde kalıntı elde et görevi daha sık gelecek bu yüzden setini küçümsemeyin. Yer mı yok, depoya atabilirim gerekince çıkartacağım, çünkü bir baktık öyle bir bina gelecek ki, 1 kalıntı bile elmas değerinde olabilir.

Sspl

Yeni Üye
Aynı bu şekilde yaptım 1 senedir oynuyorum oyunu mantığını biliyorum ama gene de yok. Olmadı. Son demirci ocağını alamadık..
Bende oyunu bırakmayı düşünüyorum gerçekten sinir bozucu bir durum. Oyunu bilmemek değil yani konu. Bizim yoldaşlıkta elmas ile aldı alan. Herkes son derece gelişmiş değil, elmas kullanan tamamlamış oldu. Gram hevesim kalmadı eğer telafi şekilde almak için bir etkinlik vs. bir şey olursa devam edicem yoksa bırakıcam oyunu. Bu tip etkinliklerin bol ödülle oyuncuları oyuna çekmesi gerek, bu etkinlik şahsen bana eziyet oldu, oyundan soğuttu.

Raithen

Özel Üye
Oyunu bilmiyorsunuz demedim yanlis anlasilmasin.. sadece bence yöntemi bu olmalı diye yazdim.. bu sekilde oynadim 2 tane fazla puan ile aldim son parcayi..

zaten ben de o kadar kil payi olmamali diye düşünüyorum.. o yuzden de buyucu parcasi cikma sanslari arttirilmali bence.. yapici elestirilerde bulunursak bir duzeltmeye gidebilirler.. yuzde 10-12 degil 15-20 olsun mesela bu sans..

Sspl

Yeni Üye
Oyunu bilmiyorsunuz demedim yanlis anlasilmasin.. sadece bence yöntemi bu olmalı diye yazdim.. bu sekilde oynadim 2 tane fazla puan ile aldim son parcayi..

zaten ben de o kadar kil payi olmamali diye düşünüyorum.. o yuzden de buyucu parcasi cikma sanslari arttirilmali bence.. yapici elestirilerde bulunursak bir duzeltmeye gidebilirler.. yuzde 10-12 degil 15-20 olsun mesela bu sans..
Öyle ima ettiğinizi söylemek istemedim. Durumu anlamanız için söyledim. Bilmeyen arkadaşlar için verdiğiniz bilgi değerli bir bilgi, orası ayrı.
Dediğim gibi bu tip online oyunları da ilk defa oynamıyorum ve bu oyunun da acemisi değilim ama bu etkinlik gerçekten beni oyundan soğuttu. Bu tip oyunlarda yani belli bir düzene, patterne sahip oyunlarda, sürekliliği kırmak için farklı deneyim yaşatmak için yapılır bu tip etkinlikler. Oyuncuları oyuna çeker yani. Ama dediğim gibi beni soğuttu.

Raithen

Özel Üye
Fikirlerinize katılıyorum.. normalde tum gorevleri yapan, gunluk giris odulunu alan, sehirdeki parcalari toplayan ve sandiklari dogru acan bir oyuncunun seti tamamlamasi beklenir.. bu bir hesap hatasi mi bilemiyorum.. fakat bu durumda kisi sayisi farkli dunyalarda da coksa yapimcilarim kulagina gidecektir diye düşünüyorum..

@Sspl setinize baktım seyyah meydanı setinin ortasında bulunan boşluğuna şimdilik alın tam set olarak çalışır yani verim olarak hiç kaybınız olmayacak, ocağı da belki ilerde yeni fırsatlar sunacaklar o zaman tamamlarsınız, bende de 1 hesapta nasıl olmuşsa o son parçayı alamadım, diğer 3 hesapta hiç elmas harcamadan setini tamamladım, şans işte.
Ekran görüntüsü 30-06-2021 01.00.58.png

Sspl

Yeni Üye
@Sspl setinize baktım seyyah meydanı setinin ortasında bulunan boşluğuna şimdilik alın tam set olarak çalışır yani verim olarak hiç kaybınız olmayacak, ocağı da belki ilerde yeni fırsatlar sunacaklar o zaman tamamlarsınız, bende de 1 hesapta nasıl olmuşsa o son parçayı alamadım, diğer 3 hesapta hiç elmas harcamadan setini tamamladım, şans işte.
3134 adlı eklentiyi görüntüle
Öneriniz için teşekkür ederim

Sspl

Yeni Üye
Son durum bu şekilde, gördükçe sinirlerim bozuluyor :D

Eklentiler

• resim_2021-06-30_014310.png
    resim_2021-06-30_014310.png
    982,7 KB · Görüntüleme: 61

DeletedUser1113

Guest
Gumuste kaldım olsun bu olay iyi olmuş binaları kurdum yeri itibariyle pak göze çarpmıyor ama olsun en uygun yer oarasıydı portre ye gelince evet iki seçenek olsa daha iyi olurmuş alamadım ama olsun bir dahakine kısmet bellimi olur şans işi bu sandıklardan büyücü parsomeni çıkmadı hiç
Altın a yükselen arkadaşları tebrik ederim

Gumuste kaldım olsun bu olay iyi olmuş binaları kurdum yeri itibariyle pak göze çarpmıyor ama olsun en uygun yer oarasıydı portre ye gelince evet iki seçenek olsa daha iyi olurmuş alamadım ama olsun bir dahakine kısmet bellimi olur şans işi bu sandıklardan büyücü parsomeni çıkmadı hiç
Altın a yükselen arkadaşları tebrik ederim

@gizemiye
Başarılamayan ve halen başarılmayı bekleyen hedefler'in ; başarıya giden yolda, ayakları'nın altında, senı hedefe daha hızlı ulaşmanı sağlayan; birer "OTOBAN" olsun değerli arkadaşım...

Altın ligde kalmak beni çook yordu.. yorucu bir etkinlıkti..:)
Kendimi yaşlı hisetmeye başladım:oops:o_O