• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyücülerin Eve Dönüşü Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Büyücülerin Eve Dönüşü

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Merhaba,

Lig için ufak tüyo vereceğim. Altına sadece 1% en iyi olan girecek, hali ile ne kadar çok oyuncu etkinliğe katılırsa 1% giren oyuncu sayısı da artacak.
Örnek vereyim : 100 oyuncu katılmış ise etkinliğe 100 kişiden sadece +-1 kişi altın kazanabilir, 1000 kişi katılsa en iyi +-10 oyuncu altın ligde olabilir bu yüzden etkinliğe katılan hesap sayısı önemli. Birden fazla hesap olanlar eğer 1 kere olsa büyücülerin bilgisini bozsalar etkinliğe katılmış olurlar ve hali ile toplam oyuncu sayısı da artacak sonuç olarak bronz gümüş veya altın ligi ile tamamlayacak oyuncu sayısı da artacak.
Bir tüyo daha, istatistik saatte bir defa yenileniyor, etkinlik bitmesine 59 dk. kala büyücülerin bilgileri bozarsanız 1% oyuncu yerine çok daha fazlası altına girebilir, çünkü dediğim gibi güncelleme saatte bir oluyor.

Merhaba,

Lig için ufak tüyo vereceğim. Altına sadece 1% en iyi olan girecek, hali ile ne kadar çok oyuncu etkinliğe katılırsa 1% giren oyuncu sayısı da artacak.
Örnek vereyim : 100 oyuncu katılmış ise etkinliğe 100 kişiden sadece +-1 kişi altın kazanabilir, 1000 kişi katılsa en iyi +-10 oyuncu altın ligde olabilir bu yüzden etkinliğe katılan hesap sayısı önemli. Birden fazla hesap olanlar eğer 1 kere olsa büyücülerin bilgisini bozsalar etkinliğe katılmış olurlar ve hali ile toplam oyuncu sayısı da artacak sonuç olarak bronz gümüş veya altın ligi ile tamamlayacak oyuncu sayısı da artacak.
Bir tüyo daha, istatistik saatte bir defa yenileniyor, etkinlik bitmesine 59 dk. kala büyücülerin bilgileri bozarsanız 1% oyuncu yerine çok daha fazlası altına girebilir, çünkü dediğim gibi güncelleme saatte bir oluyor.

@Tristeria Tristeria, yukarıda ki, mesajını okuyunca duygulandım; neden mi?
Birçok kişi yazdığın mesajı, sadece "OYUN TÜYOSU" olarak görecektir...
Ben ve benim gibi farklı bir "duygusal zeka"ya sahip kişiler'de bunun sadece bir tüyo olmadığını,diğer oyuncu, arkdaşlarına ne kadar merhametli, yardımsever, yaklaştığını görebilir..
Birçok kişi, de "amaaan bu sadece bir oyun diyecek'tir...Bulunduğumuz, "HAYAT" denilen keşmekeş'de bir oyun değil midir?
Elvenar'da komşusuna, merhamet gösteremeyen, "HAYAT" denilen oyunda nasıl göstersın değil mi?:);)
Mesajın , ne kadar yüce gönüllü bir arkadaşımız olduğunu açıkça kanıtlıyor değerli arkadaşım...
İnşallah herşey senın o "altın" kalbine göre olur..
Not: Altın Lıgde kalma çabası beni çoook yordu, bir event ancak bu kadar yorucu, olabilirdi, süreklı"KALINTI" toplamak abartı olmuş :):rolleyes:

Son düzenleme:

lady2010

Aktif Üye
@Tristeria Tristeria, yukarıda ki, mesajını okuyunca duygulandım; neden mi?
Birçok kişi yazdığın mesajı, sadece "OYUN TÜYOSU" olarak görecektir...
Ben ve benim gibi farklı bir "duygusal zeka"ya sahip kişiler'de bunun sadece bir tüyo olmadığını,diğer oyuncu, arkdaşlarına ne kadar merhametli, yardımsever, yaklaştığını görebilir..
Birçok kişi, de "amaaan bu sadece bir oyun diyecek'tir...Bulunduğumuz, "HAYAT" denilen keşmekeş'de bir oyun değil midir?
Elvenar'da komşusuna, merhamet gösteremeyen, "HAYAT" denilen oyunda nasıl göstersın değil mi?:);)
Mesajın , ne kadar yüce gönüllü bir arkadaşımız olduğunu açıkça kanıtlıyor değerli arkadaşım...
İnşallah herşey senın o "altın" kalbine göre olur..
Not: Altın Lıgde kalma çabası beni çoook yordu, bir event ancak bu kadar yorucu, olabilirdi, süreklı"KALINTI" toplamak abartı olmuş :):rolleyes:
Event ne event bi ben bilmiyorum galiba biraz basitleştirilmiş türkçe kullansanız da ben kendimi cahil hissetmesem

Güzel düşünceler için teşekkür ederim @Metin SENGULER .
Evet doğru diyorsunuz, insanın gerçek karakteri oyuna da yansıyor, hatta gerçek hayatta cesaret edemeyen şeyleri bazı insanlar sanalda rahat yapabiliyorlar , maalesef.
Şehriniz daha ufak, hali ile her şeyi ortaya koyup etkinliği tamamlamaya çalışmayın, set binasını tamamlasanıza da ebat yeni şehir için büyük kalıyor, depoda duracak. Daha çok etkinlik gelecek.

Keyifli oyunlar dilerim.

Ben altına çıktım, kimler nerde :). Gerçi altın için mücadele edeceğimi sanmıyorum, erkek resimi takacak değilim sonuçta, set zaten tamamlanmış olacak 1. ye yer zor bulurum 2. ye ne yapacağım ve bu eksiklik bence hiç mi bayan büyücü olmaz 2 tane yapsaydılar . :)
Ekran görüntüsü 19-06-2021 05.31.09.png

Virtus

Özel Üye
Bu konuda eleştiriler var, iki farklı portre olsa daha hoş olabilirdi tabi. Bu düşünceyi iletebiliriz. Fakat oyun genelindeki portrelere bakarsak, kadın portreleri erkeklerinkine nazaran çok daha güzel. Benim görüşüm bu yönde, daha şanslısınız.

Gümüş ile bronz arasında gidip geliyorum. Altını hiç göremedim.

Raithen

Özel Üye
Portre isi keyifli oldu.. Ne kadar cok o kadar iyi olur.. Simdilik gumusteyim bakalim.. altini almayi isterim.. Seti de kurmaya basladim.. sehirde farkli yapilar benim hosuma gidiyor..

Lig istatistikleri daha değişir, bp veren günü bekleyin bakın neler oluyor, insanlar tüm hesaplarda katılım sağlayacaklar , altını daha çok kişi alabilecek:)