• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyücülerin Hac Yolculuğu (Beta)

Rosalinda

Aktif Üye
Etkinlik başladığında maillerinizi kontrol ediyor musunuz? Genelde bakmıyorlar da o yüzden yazıyorum. Etkinliğin başladığı gün maile geliyor, 100 taneydi sanırım büyücü bilgileri gelmişti. ben denedim siz yapar mısınız bilmiyorum ama oyuna 4-5 gün giriş yapmayınca yine mail geliyor, şehrine dön diyerek 100 elmas veriyorlar. 1 hafta giriş yapmazsanız 700 elmas veriyor ya da başka şeyler.

Raithen

Özel Üye
Etkinlik başladığında maillerinizi kontrol ediyor musunuz? Genelde bakmıyorlar da o yüzden yazıyorum. Etkinliğin başladığı gün maile geliyor, 100 taneydi sanırım büyücü bilgileri gelmişti. ben denedim siz yapar mısınız bilmiyorum ama oyuna 4-5 gün giriş yapmayınca yine mail geliyor, şehrine dön diyerek 100 elmas veriyorlar. 1 hafta giriş yapmazsanız 700 elmas veriyor ya da başka şeyler.

Evet mailden gelen büyücü bilgisini aldım ben.. Fakat benim oyuna girmediğim 4-5 günü bırak 4-5 saat bile olmaz.. : )

DeletedUser1471

Guest
Evet öyle hediyeleri var