• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyücülerin Hac Yolculuğu Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Büyücülerin Hac Yolculuğu

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Seviyeme göre ise yarar sadece asker var gördügüm yeni baslayan varsa onların cok isine yarar seyler hazırlamıssınız
Saglıkla kalın

Raithen

Özel Üye
Merhaba,

Etkinlik oldukça keyifliydi benim için.. Çokça asker ve bilgi puanı topladım.. yapılar da güzel zaten golem binasını da kullanıyorum.. fakat tüm görevleri yapmama, şehirdeki tüm parçaları toplamama ve her gün oyuna girmeme rağmen bir yükseltme eksik kaldı.. sandıklardan hiç büyücü bilgisi çıkmadı şansıma.. böyle bir risk olduğunu bilmiyordum, hesap yapar giderdim bilsem.. Yine de hemen pesine bir macera gelmesi bu durumu telafi etti : )

Benzerlerini bekliyorum.. teşekkürler..

DeletedUser1471

Guest
Bende son 2 saatte aldım son geliştirmeyi @Rosalinda sağolsun hatırlatmasaydı golem yapısını yerleştirecektim ama 2. Bi yapıyı verdiğinde yeni bi çağa geçtim o zaman kullandım bende :)

DeletedUser75

Guest
Gayet güzeldi bence , lakin kendi hatamdan dolayı pek yararlanamadım golemi satmışım geri de alamadım 89 görevide bitirdim en son kısımda golem tekrar verecekti ama o kısımı pay to wine bağlamışlar ne yazık ki alamadım :( Ama etkinlik hoş ve kolaydı

Çok beğendim, koşturmadan zorlanmadan tüm görevleri yapabildim, görevler de makul.Bazı hesaplarda 9 bazılarda 8 eser topladım, eksiği zaten gelecek maceradan tek yoldan giderek alırız arkadaşlarla. Keşke yerim olsa çok güzel bina, faydalı olmasa da görseli yeter kurmak için.

gezenti

Tecrübeli Üye
iki keredir yapilan görev cubugu sistemini cok sevdim ben , kacinci görevdesin kac görev kaldi biliyorsun . zamanini ilerleme hizini strese girmeden ayarliyorsun kendi temponda. cok basarili bir yenilik olmus bence. ve yine son iki keredir görevler cok dengeliydi. zorlanmadan kasmadan hepsini bitirmek mümkün . eser toplamada da zorlanmadim hic , ödül binayi hic ihtiyacim olmamasina ragmen kurucam , sehrimde bir simariklik yapayim diyorum :)