• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bir Birinizi Şikayet Etmekten Vazgeçin

grkn3425

Aktif Üye
Öncelikle her kimse tek tek hesaplara girip 1 bp bırakıp çıkıyor ise bunu yapan kişin hayatı boyunca ezik bir yaşam sergilediğini düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum ve oyunda başka oyuncuların kadimler ine girip şikayet etmesinde esefle kınıyorum

DeletedUser1449

Guest
bence ortada bir cekemezlik yok dediğin gibi 3 veya 5 bp. nin hesabını yapıyorlar 30k puanda başladılar beni şikayete 4. bölümdeydim beni herzaman şikayet edebilir o kişi benim 1 hafta kadimlere bp. yatırmamı engeller birlik harici 1 bp bile çıkmaz benim hesaptan şikayet eden kişiye

Pann

Eski Ekip Üyesi
Herkese merhaba,

Burada hiçbir oyuncunun hesabı Rün toplamak amacıyla atılan Bilgi Puanları nedeniyle kapatılmamıştır. Bu tür detayları sistem üzerinden kolaylıkla tespit edebiliyoruz ve hangi oyuncuların gerçek olduğunu, hangilerinin hesap desteklemek amacıyla açıldığını da anlayabiliyoruz.
Herkes oyun kurallarına uyarak oynamaya devam ederse sanırım bu sorun da ortadan kalkmış olur ki uzun süredir oldukça iyi niyetli davrandığımızı düşünüyorum. Eminim tüm oyuncular hesaplarında neler olup bittiğini biliyordur, dolayısıyla gerçek anlamda bir yanlışlık yapıldığını düşünen varsa ticket açarak itirazda bulunabilir. Bu tür durumlarda hesapları tekrar inceliyoruz ve bir yanlışlık varsa da düzeltiyoruz.

grkn3425

Aktif Üye
neyden bahsettiğimiz ap açık orada neyi anlamadın ki ? sürekli kadim mucizelere girip 1 bp atıp çıkıyorlar ve milletin kadimine girip kim kimle takas yapmış kim ne yapmış şikayet edeni ayıplıyoruz (net tükçe ) destek sisteminde o kişi ve kişilere ne yazdığımızı göremezler burada en azından görürse utanır diye yazıyoruz

saygılarımla elvenar türkiye takımı ....

DeletedUser1443

Guest
Şahsım adına konuşmak gerekirse, benim sadece bir tane hesabım var. Kadimleri geliştirmede yardımcı olması adına veya mal transferi için ek hesap açmayı düşünmedim, düşünmeyeceğim de. Bunun sebebi başka hesaplara vakit ve efor ayıramayacak olmamdır. Ama bir kişi başka hesap açıp, birden fazla hesaba sahip olması tamamen onun insiyatifinde olan bir durum. Eğer buna vakit ayırıp uğraşıyorsa, bırakalım o hesaplarla istediğini yapsın. Eğer elvenar ekibi bu durumun gerçekten oyunun 'ADİL OYUN' kapsamında değerlendirilmesini istiyorsa, BP takasını kapasın, doğal olarak bu konu (eğer samimi şekilde bunu sorun olarak kabul ediyorsanız) kendiliğinden çözüme kavuşmuş olacak. Diğer türlü yan hesapların açılması Elvenar'ın işine gelen bir durum olarak süreci devam ettirmekten öteye geçemeyecek.