• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

bir oyuncu için iki dünya nasıl yapılır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser858
  • Başlangıç tarihi

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Tam olarak ne sormak istediğinizi anlamadım; fakat eğer sorduğunuz şey tek bir kullanıcı hesabı ile farklı dünyalarda hesap açabilmek ise henüz Türkiye sunucuları için mümkün görünmüyor. Türkiye sunucusundaki tek dünya Arendyll. Maalesef çok da az sayıda oyuncu olduğu için ikinci bir dünyayı açacaklarını sanmıyorum.

Son düzenleme:

DeletedUser689

Guest
Tam olarak ne sormak istediğiniz anlamadım; fakat eğer sorduğunuz şey tek bir kullanıcı hesabı ile farklı dünyalarda hesap açabilmek ise henüz Türkiye sunucuları için mümkün görünmüyor. Türkiye sunucusundaki tek dünya Arendyll. Maalesef çok da az sayıda oyuncu olduğu için ikinci bir dünyayı açacaklarını sanmıyorum.

nezaketine hayran kaldim , zira bu sorunun cevabini bilseydim bile cevaplamazdim :)

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ben de en başta başka bir şey yazdım da... Yanıtlamadan sildim, yerine daha nazik bir cevap verdim. "Umarım bu nezaketim biraz da olsa kendisini etkiler de o andan itibaren kendisi de biraz kibar olur" diye düşündüm. Umarım öyle olur. :rolleyes:

DeletedUser689

Guest
Ben de en başta başka bir şey yazdım da... Yanıtlamadan sildim, yerine daha nazik bir cevap verdim. "Umarım bu nezaketim biraz da olsa kendisini etkiler de o andan itibaren kendisi de biraz kibar olur" diye düşündüm. Umarım öyle olur. :rolleyes:

acikcasi blgisayar kullanmayi ögrenebilmis , internetin nimetlerinden faydalanmaya baslamis birini herseye ragmen nezaketle etkilemeye calismayi cok cesur buluyorum :) belki bir baston yapmayi becerebilirsin :p