• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bir yenilik ile gelen Yoldaşlık Maceraları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Bir Yenilik ile gelen Yoldaşlık Maceraları
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser

Guest
Görev sistemindeki değişiklik tam yerinde olmuş teşekkürler. :)

DeletedUser1113

Guest
Bastan secmek cok mantıklı olmus hatalı topladıgım oluyordu umarım artık olmaz görücez bakalım hayırlısı olsun .Yeni malzeme üretim sistemide macerada işimize yarayacak. Bir de yer açmak daha kolay olsaydı

DeletedUser1113

Guest
Fazla ama yetmeyen üretimler bile sayılıyor daha sonra tamamlayabiliyoruz çok iyi olmuş kesinlikle beğendim ellerinize saglık

DeletedUser1363

Guest
Son 3 macera da deli gibi görev çevirmiş biri olarak bu etkinlik çok kolayıma geldi. Bu etkinlikte yine görev çevirseydim artık kendimi oyundan kopmuş bulabilirdim :) Ben de sistemi çok beğendim. İnşallah diğer yan görevlerimiz içinde örnek teşkil eder.

Bu etkinlikte Ad Astra 3 hesabı iyi ayarlayıp etkinliğe girmişler. o 3 hesaptaki atölyeleri, imalatları geçmek çok zor. Emekleri için tebrikler. Bu bir sonraki etkinlik için bizede örnek teşkil edecektir :)

Son 3 macera da deli gibi görev çevirmiş biri olarak bu etkinlik çok kolayıma geldi. Bu etkinlikte yine görev çevirseydim artık kendimi oyundan kopmuş bulabilirdim :) Ben de sistemi çok beğendim. İnşallah diğer yan görevlerimiz içinde örnek teşkil eder.
Bizler deli gibi görev çevirmeyi çoktan bıraktık, çünkü yapınca abartıyoruz, yorulmaya değmezdi, sonuçta maceraya ödüller için hiç bir zaman katılmadık. :)
Bu etkinlikte Ad Astra 3 hesabı iyi ayarlayıp etkinliğe girmişler. o 3 hesaptaki atölyeleri, imalatları geçmek çok zor. Emekleri için tebrikler. Bu bir sonraki etkinlik için bizede örnek teşkil edecektir :)
Teşekkürler :)
Hiç zahmete girip yoldaşlığınızdaki yan hesapları silip onları macera hesapları yapmayın şimdikiler yeter size, daha büyük olanlar gelişmişler yazık olacak. Bizler yeni görev sistemi denemek için bu macerada var olduk, yeni ırklar gelir uğraşmayız daha. Sizi de tebrik ederim, başarılar. :)

DeletedUser1113

Guest
macerada yeni sistem çok kullanışlı olmuş bir önerim var .gruptaki herkez sadece kendi ürettiğini görüyor bir ayarlama yapılsa da gruptaki toplam üretilmiş olanları da görsek yapılacak üretim adedini daha rahat ayarlayabiliriz diye düşünüyorum
ör arkadaşımın elinde şık heykel var diyelim.adedini görebilirsek üretim gereklimi görebiliriz böylece sürekli bir birimize ne var kaç tane var diye sormayız.
Şimdiden teşekkürler.

AnathemA

Çalışkan Üye

Gerçeklere kızılmaz. Bizim Cellat61 arkadaşımızın bir lafı var ; fazla gurur göze vurur, buraya kadar getirmeye ne gereği vardı.
Şu loncanızın havasını değiştirin artık, havalandırın ortalığı , kinden ve nefretten arındırın kendinizi , bizler gibi oyundan keyf alın.
Macerada 1. olduk diye buraya gelip laf geçirmeyin. Siz arka arkaya 1. olduğunuz zaman sıralamada sizden sonra gelenler bunu size yapmamışlar, ufak atölye ve imalatlarla dolu yan hesaplarınızı dile getirmemişler.
Tebrik ediyorsunuz, yorumları beğeniyorsunuz ama loncanızda farklı konuşuyorsunuz, bunun adı var arkadaşlar, dile getirmeyeceğim şimdi.

Yürü koçum arkanızdayız gaza getirerek mallarla destek vererek turnuvada 1. olunmaz, o kadar puan yapıp 1. veya 2. olmak varken 5. sırada yer almak emeğine yazık.
Ekran Resmi 2019-08-03 23.00.17-min.png

Her neyse, keyfine bakın, gereksiz işlere de girişmeyin.
Hepinize keyfli oyunlar dilerim.

Son düzenleme: