• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Burçlar (ayıcıklar)

oracleofelves

Özel Üye
  1. Sikke elde et.
  2. 3 İçecek üret.
  3. 2 BP Harca.
  4. 1 Kalıntı elde et.
  5. 2 Karşılaşma ya da 10 Turnuva karşılaşması tamamla.
  6. 5 Basit Alet Üret.
  7. 1 Büyülü cisim elde et.
  8. Erzak elde et.
  9. 4 Ekmek üret.
  10. *3 Gelişmiş alet üret. (1. İhtimal) 2 Yiyecek sepeti üret.(2. İhtimal)
  11. 3 Görüş Buharı elde et.
  12. 5 Kalıntı elde et.
  13. 2 Büyülü cisim elde et.
  14. 10 BP Harca.
  15. 15 BP Satın al.
  16. 200 Büyü Parçası elde et.
  17. * 1. Bonuslu ürününüzden 9 saatlik 2 adet üret. with a Building of your current advancement (minimum level: previous chapter)(1. İhtimal)
    1. Bonuslu ürününüzden 3 saatlik 3 adet üret. with a Manufactory from your previous or current Chapter (2. İhtimal)
  18. 4 Karşılaşma ya da 20 Turnuva karşılaşması tamamla.
  19. Erzak elde et.
  20. Sikke elde et.
  21. 3 Sonsuzluk kulesi karşılaşması ya da 3 Karşılaşma tamamla.
  22. * 6 Ekmek üret. (1. İhtimal) 4 Gelişmiş alet üret. (2. İhtimal)
  23. Çelik elde et.
  24. 4 Görüş Buharı elde et.
  25. 400 Büyü Parçaları elde et.
  26. 1 Birleştirme Katalizörü elde et.
  27. Birlik elde et.
  28. 6 Kalıntı elde et.
  29. 1 Keşif tamamla

oracleofelves

Özel Üye
Savaşan arkadaşlara Kahverengi ya da boz ne diye çevirirlerse ondan öneririm
Yemlediğinizde seviye 1 de %5, 10 da %50 oranında asker üretiminizi 12 saat boyunca hızlandırıyor.
48 saatte bir de topladığınızda valorian muhafızı, aylak kurbağa, ork savaşçısı ve ork stratejisti veriyor.
tabii hepsini son seviyede veriyor.
upload_2019-9-14_20-53-29.png
Mesela robotlar seviye 8 de ork stratejisti vermiyor ancak seviye 9 da ve 10 da veriyor vb.

oracleofelves

Özel Üye
Eğer imalatlarınızı değiştirmek istiyorsanız.
Panda ayısı olanı öneririm.
Eğer yemlediğinizde 5 gün boyunca süren ve karşılaşma süresini seviye 1 de %10 seviye 10 da %20 kısaltan ve ayrıca ekstra olarak 48 saatte bir
Adsız.png
Mana kutsal tohum ve eğer 8 ve 9 a gelişmişse %5 erzak 10 a gelişmişse %5 geçit malları büyüsü alırım işime bakarım diyorsanız, Kutup ayısı öneririm :=)

oracleofelves

Özel Üye
Irka gelince şu beta da başlayan etkinlik biraz değişik görev sisteme sahip, ana atölye ve imalathanelerde yapılması gerekecek ve bu da ne demek şehrimizdeki boş alanlara ufak 1 lvl. atölye ve imalatla dolduramayacağız misafirleri çok rahat ağırlayabiliriz, sürpriz yapabilirler . :)
@Tristeria Söylemiş zaten ama :D

kısa bir hatırlatma
* 1. Bonuslu ürününüzden 9 saatlik 2 adet üret. en yüksek seviyeli imalathande (1. İhtimal)
1. Bonuslu ürününüzden 3 saatlik 3 adet üret. en yüksek seviyeli imalathande (2. İhtimal)

burada bir ince nüans var. 5 seviye yaptığın atıyorum mermer ile geçemezsin diyorlar yani
Mecbur 9 saatlik mermeri de 3 saatliği de 27levellerde üreteceğiz.

DeletedUser689

Guest
Irka gelince şu beta da başlayan etkinlik biraz değişik görev sisteme sahip, ana atölye ve imalathanelerde yapılması gerekecek ve bu da ne demek şehrimizdeki boş alanlara ufak 1 lvl. atölye ve imalatla dolduramayacağız misafirleri çok rahat ağırlayabiliriz, sürpriz yapabilirler . :)
@Tristeria Söylemiş zaten ama :D

kısa bir hatırlatma
* 1. Bonuslu ürününüzden 9 saatlik 2 adet üret. en yüksek seviyeli imalathande (1. İhtimal)
1. Bonuslu ürününüzden 3 saatlik 3 adet üret. en yüksek seviyeli imalathande (2. İhtimal)

burada bir ince nüans var. 5 seviye yaptığın atıyorum mermer ile geçemezsin diyorlar yani
Mecbur 9 saatlik mermeri de 3 saatliği de 27levellerde üreteceğiz.
Selam Gökhan, dün bizim birlikte olan cenbird üyemiz betada cücelerdeymis ve 3.seviye atölyeyle görev yapabildiğini söylüyor. Atölyeyle ımalathaneler arasında bir fark varmı seviye açısından?

DeletedUser1473

Guest
Yeni gelecek etkinlikte sadece erzak üretim binalarını kullanıyoruz, dediğin gibi betada cücelerdeyim en az 3. seviye erzak binaları ile görevleri bitirmemi istiyor.
Örneğin: 1 saatlik 6 defa üretim yap ( en az 3. seviye bina olmalı)
3 kere 1 günlük üretim yap ( en az 3. seviye binan olmalı ) şeklinde.
1 günlük üretimlerden 3 den fazla üretim istemedi şimdiye kadar
Ürün üretimleri ise şu kadar ürün üret şeklinde geliyor görevler örneğin;
9600 üreterek kalas elde et gibi

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

oracleofelves

Özel Üye
Produce Toolboxes 3 times with a Workshop from your current or previous three Chapters
Şimdi mesela bu örnekte diyor ki 3 adet alet kutusu üret. Bulunduğun çağın ya da son 3 çağın atölyesinde
ben robotlardayım Buçukluklar ve üzerindeki ırkların çağında bulunan atölyeler dışında (26 seviyenin altı) üretirsem görev kabul etmeyecek yani.

oracleofelves

Özel Üye
Tüm görevlere baktım en çok 7 adet 3 saatlik imalathane ve
5 adet 9 saatlik imalathane görevleri var 24 ve 48 yok.
Atölyelere abanmışlar 5 tane alet kutusu isteyen görevler var mesela.
Ve tahmin ettiğiniz gibi en yüksek olanlarda üretmemizi istiyorlar.