• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

"Cesur Yürekler" geliyor!

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

"Cesur Yürekler" üyesi olmak ister misiniz?

• Evet

Oylar: 9 81,8%
  • Hayır

Oylar: 0 0,0%
  • Kararsızım

Oylar: 2 18,2%

• Toplam oy kullanan
    11
  • Anket kapalı .

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Değerli @asas ve @Shikato07 bunlar nasıl olmuş? :)

ZVzab0.jpg

oZNaDo.jpg

lyN8al.jpg

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Mister kardeşim güzel olmuş eline sağlık boyutunu da biraz küçültürsen dahamı iyi olur ne dersin?
Bu arada duyduğuma göre şehrinde halk sikkeleri biriktirmişler erzakları ürünleri toplamışlar seni bekliyorlar sen ise burda goy goy yapıyorsun :)
Bi de bişey söylicem neden bizim yoldaşlardan sadece üçümüz burdayız diğerleri neden foruma katılmıyor yoksa biz fazla mı gevezeyiz ? :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu konuda bir şey diyemeyeceğim foruma isteyen katılıyor. Oyundan yazarız gelirler herhalde :)
İmza güzel bence elleme.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Yoldaşlığımızın 2. tanıtım videosu geliyor! :)

İyi Forumlar
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Web sitemiz son haliyle karşınızda!
Sitemiz güncellenmiştir.

Ulaşmak için: cesuryurekler.wix.com/cesuryurekler

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Hayırlı olsun MisteR! Siteye ne gerek var ki, zirveye çıkma niyeti olan yoldaşlık kurdunuz sanırım, zaman kalmaz site ile ilgilenmek.:)
Merhabalar,

Bu yoldaşlığı, yoldaşlıkların geldiği ilk gün kurdum zaten epeydir var. Şuan için kendi kurduğum yoldaşlıkta değilim. Herkesleri bir gezeyim dedim. :)
Sitenin çok işi yok ara sıra yeni şeyler eklemek veya düzeltmek için girer veya günceller çıkarım.

İyi Forumlar
MisteR