• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... chrome ve diğer tarayıcılarda yavaşlama sorunu

1299

Yeni Üye
sayın yönetici bir kaç gündür gerek oyuna girişlerde gerekse sayfa geçişlerinde çok uzun süreli donmalar yaşıyorum, adobe flash playeri sistemden kaldırdım html5 etkin olduğu halde bu sorunum devam ediyor sebebi ve çözümü hakkında bana yardımscı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba 1299,

Bu konu ile ilgili olabileceğini düşündüğüm duyurumuzu burdan okuyabilirsiniz, ayrıca bilgi tabanımızda yer alan makalemize de göz atmanızı öneririm. HTML'i de desteklemeyen bir tarayıcı kullanıyor olabilirsiniz.
Sorunun cevabını yine de bulamıyorsanız, en doğrusu destek sistemi üzerinden bize ulaşmanız olacaktır. Bu şekilde detaylı inceleme fırsatı bulabiliriz.

1299

Yeni Üye
Merhaba 1299,

Bu konu ile ilgili olabileceğini düşündüğüm duyurumuzu burdan okuyabilirsiniz, ayrıca bilgi tabanımızda yer alan makalemize de göz atmanızı öneririm. HTML'i de desteklemeyen bir tarayıcı kullanıyor olabilirsiniz.
Sorunun cevabını yine de bulamıyorsanız, en doğrusu destek sistemi üzerinden bize ulaşmanız olacaktır. Bu şekilde detaylı inceleme fırsatı bulabiliriz.
Firefox da da aynı problem oldu yükleniyor barında 25 e geliyor ondan sonra takılıyor dakikalarca bekliyorum. yinede teşekkür ederim