• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Takım Üyesi Daedalus

• Konuyu başlatan DeletedUser1271
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1271

Guest
Sevgili Elvenar Oyuncuları, Merhaba!

Bundan sonraki süreçte, Elvenar Türkiye Ekibi Oyun Moderatörü olarak aranızda bulunacağım.

Kısa süre içerisinde yenilenen forum oyunları ve etkinlikler ile sizlerle birlikte çok eğleneceğimi düşünüyorum.

Soru ve yorumlarınızı bu postun altından paylaşabilirsiniz. Her birini içtenlikle cevaplamak isterim.
Ayrıca destek sistemi üzerinden her zaman bize ulaşabileceğinizi unutmayın!
Sizlerle tanışmak şimdiden çok heyecan verici!

Herkese iyi oyunlar Dilerim. :)

Sevgilerimle.Saygılarımla...

Daedalus
Oyun Moderatörünüz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1271

Guest
Merhabalar.
Gayet hoş buldum.
Sıcak karşılamanız ve güzel sözleriniz için, çok teşekkür ederim.

Daedalus
Oyun Moderatörünüz

DeletedUser1043

Guest
Merhaba,

Aramıza hoş geldin. :)

Oxygen
Forum Mod
selamlar. Elvenar oyununu eşim ve kızımla oynuyoruz. bugün itibari ile oyuna giremedim. oyuna ilk girdiğimde Golddust724iken isim değiştirip Gulddust oldum. faceten hesabıma giriş yaparken şifre almak isteyince giriş yapamaz oldum. mail adresim :***oyuncu adım *** ve faceteki hesabım *** bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler

***Yönetici Notu: Kişisel veriler gizlenmiştir.

Pann

Eski Ekip Üyesi
selamlar. Elvenar oyununu eşim ve kızımla oynuyoruz. bugün itibari ile oyuna giremedim. oyuna ilk girdiğimde Golddust724iken isim değiştirip Gulddust oldum. faceten hesabıma giriş yaparken şifre almak isteyince giriş yapamaz oldum. mail adresim :***oyuncu adım *** ve faceteki hesabım *** bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler

***Yönetici Notu: Kişisel veriler gizlenmiştir.
Merhaba,

Bizimle Destek Sistemi üzerinden iletişime geçerseniz size hızlıca yardımcı olabiliriz.

Keyifli oyunlar dilerim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.