• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Destek Sistemi Başlıkları

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Başlık 1 şirkete iletilmiştir fakat başlık 2 yi test ettiğimizde BİLDİRİMLERİN olarak gözükmektedir yani bir hata gözlemlenmemiştir.

DeletedUser3

Guest
Tarayıcınızdan kaynaklanıyor sanırım Mister. Çerezleri silip öyle denediniz mi. Sayfaları bu şekilde gören başka oyuncularımız var mı?

DeletedUser3

Guest
Tüm destek sistemi metin tercümeleri sistemsel kontrol edildi fakat herhangi bir soruna rastlanamadı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben ne denediysem halen aynı duruyor, ne yapmalıyım?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Ben ne denediysem halen aynı duruyor, ne yapmalıyım?

İyi Forumlar
MisteR

Bilemiyoruz MisteR ama bizden kaynaklı bir hata olmadığından eminiz. Tamamen yeni bir tarayıcı indirip deneyebilirsiniz ama tavsiyemiz internet üzerinden bulabileceğiniz çeşitli temizlik bakım programları ile bilgisayarınızdaki tarayıcılara ait bilgileri komple bir temizlemek olacaktır. Tarayıcı içerisinden tarayıcı geçmişini temizle dediğinizde yeterli olmayabiliyor çünkü.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu sorun ile sadeec Elvenar'da karşılaşıyorum, şuanda benim bilgisayarımda değil abimin bilgisayarındayım benimki serviste arızalı olduğu için onda bile aynı sorun. İnternet ile ilgili desem değil. Bu sorun başkasında yaşanıyor mu onu da bilsem iyi olacaktı.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu sorun ile sadeec Elvenar'da karşılaşıyorum, şuanda benim bilgisayarımda değil abimin bilgisayarındayım benimki serviste arızalı olduğu için onda bile aynı sorun. İnternet ile ilgili desem değil. Bu sorun başkasında yaşanıyor mu onu da bilsem iyi olacaktı.

İyi Forumlar
MisteR

Bizim test ettiğimiz bilgisayarlarda bu hata ile karşılaşmadık. Yukarıda başka bir oyuncumuzda karşılaşmadığını söylemiş. Şunu da belirtmek isteriz zaten tüm InnoGames oyunlarında aynı tercüme dosyası kullanılır. Diğer oyunlarda sorun yok demeniz de sorunun sizin bilgisayarınızdan kaynaklı olduğunu gösteriyor. Dolayısı ile bizden kaynaklı bir sorun diyemiyoruz ne yazık ki.

İnternetten bulabileceğiniz ücretsiz sistem bakım, optimizasyon ve temizlik araçlarından birini indirerek bilgisayarınızı taratmanızı öneriyoruz.

DeletedUser

Guest
Merhaba!
MisteR, ben şunu anlamış değilim, siz oyun mu oynuyorsunuz, yoksa Elvenar daki tüm yazı hatalarını mı arıyorsunuz? :D
Oyuna başlayalı 6 ay oldu, yeni oyuncu olarak yüksek puanlı oyuncuları merak ediyordum o zamanlar, onların şehirlere hep gezdim, benim de şehrim ilerde oyle gelişecek diye hayal kuruyordum. Gezdiğim şehirler arasında sizin de vardı. Size ve sizin gibi yüksek puanlı oyunculara zor ulaşırım derken şimdiye bakıyorum, siz gereksiz hataların arayiş içeresindeyken ben oyunu oynuyordum, siz aynı yerde kaldınız, ben ise sizi çoktan geçtim.:)
Hata denen yazılara gelince, bende de var yazı sembolü bozukluğu, ve tarayicıdan tarayiciye değişiyor bu durum, sebebi de benden kaynaklı, dil ve bölge ayarları çok sık değiştiriyorum.
Chrome de farklı:
ne fark eder ki.jpg
Edge de farklı:

ne fark eder ki1.jpg

Oyun oynayın MisteR !:)

DeletedUser

Guest
Mister oyundaki yazım hatalarını buluyor geçenlerde bir arkadaşımızda yazım hatası bulmuştu bu hatalar düzeltildi bence iyide oldu. Oyunun gelişimi açısından ayrıntıya dikkat eden oyuncuların olması ve gördüklerini forum ortamında paylaşması da çok hoş. Bu oyunun gelişimi için önemli. Bu tür oyuncuların sayısı az olduğu için bunlar oyun için hazine değeri taşıyan oyuncular bence.

Bu konu dışında konuyu saptırmak isteyen, konuyu tartışma ortamına dönüştürmek isteyen arkadaşı kınıyor başkalarına akıl vermek yerine ilk önce aynaya bakıp kendisine akıl vermesini tavsiye ediyorum.

İyi forumlar.

DeletedUser

Guest
Konuyu tartışmaya dönüştürmek istenen sizsiniz sayin byfani, biz MisteR ile hafif atıştırıyoruz, siz karışmayın, avukatlık yapacak başkasını bulnun.

DeletedUser3

Guest
Oyundaki her türlü hatayı bize iletmeniz çok önemlidir. İster bizden kaynaklı olsun ister sizden kaynaklı olsun bizler zaten bunu inceler size geri dönüş yaparız. Oyunun her anlamda düzelmesi sizlerin yardımları ile olabilecek bir şey bu yüzden yardımlarınızı bekliyoruz.

Bu yazıların farklı gözükmesi yukarıdaki resimlerde de görüldüğü üzere kişisel bilgisayar ayarlarından ve tarayıcı ayarlarından kaynaklıdır. Biz tercümelerimizi kontrol etmiş bulunmaktayız ve her şey düzgün çalışmaktadır. Konu çözüldüğüne göre ve tartışma ortamı olmaması adına bu konuyu gerekli yere taşıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.