• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Dilek kuyusu

• Konuyu başlatan DeletedUser1113
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1113

Guest
Merhabalar
Dilek kuyusu günlerdir elmas vermiyor yoldaslığım ile de konustum benimle aynı durumdalar.Herkez aynı durumdamı .dilek kuyusunun özelligimi degisti acacaba

DeletedUser1432

Guest
Ben karnaval etkinliğinde aldım ilk defa dilek kuyusu ve o günden beri sadece 1 kere elmas çıktı. Uzun zamandır vermiyor

DeletedUser1113

Guest
Yetkililerden açıklama bekliyorum özelliği değiştirildi diye düşünüyorum.

cellat61

Aktif Üye
şehrinize baktım sadece 1 tane kuyu var uzun zaman elmas çıkmaması normal kuyulardan faydalanmanız için tavsiyem biriktirin en az 10 tane olunca kurun benim 12 cıvarı kuyum vardı bunlardan aldığım elmaslarla 7 tane şehir genişlemesi aldım inşaatçıyı 5. seviyeye çıkardım büyü akademi sinide bir seviye geliştirdim şimdi düşünün ne kadar elmas kazandığımı :)

Pann

Eski Ekip Üyesi
Dilek Kuyusu'nun özelliğinde herhangi bir değişiklik olmadı. Elmas ödülü almanız tamamen belirtilen şans yüzdesine bağlıdır.

DeletedUser1113

Guest
Adet önemli degil ki ben de kuyudan aldıgım elmas ve görevlerden aldığım elmasla büyü akedemi si ve insaatcı kulubesini yükselttim .Uzun süredir hiç elmas çıkmıyor yoldaslığımdaki arkadaslarla hem fikirim bu konu da.

DeletedUser1432

Guest
şehrinize baktım sadece 1 tane kuyu var uzun zaman elmas çıkmaması normal kuyulardan faydalanmanız için tavsiyem biriktirin en az 10 tane olunca kurun benim 12 cıvarı kuyum vardı bunlardan aldığım elmaslarla 7 tane şehir genişlemesi aldım inşaatçıyı 5. seviyeye çıkardım büyü akademi sinide bir seviye geliştirdim şimdi düşünün ne kadar elmas kazandığımı :)
biriktirip kurunca bir etkisi olduğuda yazmıyor ama set binası değil bu sonuçta
Dilek Kuyusu'nun özelliğinde herhangi bir değişiklik olmadı. Elmas ödülü almanız tamamen belirtilen şans yüzdesine bağlıdır.
Eskiden nasıldı veya nasıl olması gerektiğini bilmiyorum ama şunu biliyorum dilek kuyusundan çıkan malzemelerin çıkma ihtimali aynı değil. En az 75 kere üretimini topladım ve sadece 1 kere elmas geldi oda ilk haftada

DeletedUser1113

Guest
Asa yukarı 1 ay önce böyle değildi en azından hafta bir elmas çıkıyordu artık çok uzun sürüyor

biriktirip kurunca bir etkisi olduğuda yazmıyor ama set binası değil bu sonuçta
Bu oyunda çok şey yazılmıyor, size tecrübesi edilmiş denenmiş bir tüyo vermişler ister uygulayın ister uygulanmayın, ama arkadaşımın dediği gibi ne kadar çok kuyu yan yana olursa ve onları tek tek değil birden hepsini toplayınca fareyi üzerinden çekerek elmasın çıkmasının şansı daha da çok artıyor. Mantık aramayın ama . :)

oracleofelves

Özel Üye
etkinliğin 15. gününde dilek kuyusu gelecekmiş.
Alın biriktirin sonra kullanın bence de.
Ayrıca saçları tarayan prens.
1710 kültür + 24 saatte 5700 mana veriyor. sonraki çağda ise
2100 kültür + 24 saatte 1630 kutsal tohum hepsini tek tek kontrol ettim karnaval etkinliğindeki en iyi yapı buydu :)
set de iyi gerçi.

o birden fazla dilek kuyusu çok mantıksızdı ama kanıtı kendi gözlerimle gördüm.
o yüzden diyorum ya "Dandik o yapı koymayın :D"

DeletedUser1113

Guest
8 tane oldu bende iki gündür 3 kuyudan çıkıyor beklediğimden az oldu bakalım ileriki günler ne gösterecek .Ama daha ugrasmıycam .Zaten kalan özütlerimi bu günkü ödül için harcadım .görevlerde bitti sadece 24 saatlik olanlar kaldı

DeletedUser1113

Guest
Evet şans 2 gün oldu ben kuralı bakalım 100 günde ne kadar cıkacak