• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Donanım Hızlandırma Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Donanım özelliğinin otomatik olarak aktif edilecek olmasını burada konuşabilirsiniz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Donanım özelliğinin faydasını gördüm ama yeni güncellemedeki yerini kavrayamadım.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Donanım hızlandırma özelliği yarın tüm oyuncular için otomatik olarak aktif edilecektir. Eğer siz daha önceden bu özelliği kapatmış olsanız bile. Ardından stres testleri yapılacaktır ve verimliliği ölçülecektir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

"stres testi ve verimliliği" nden bir şey anlayamadım kusura bakmayın efendim açar mısınız?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Kısaca düzgün çalışıp çalışmadığı ve performans ile ilgili testler diyebiliriz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Her oyuncu kendi test sonucunu öğrenebilecek mi, bu bize bildirilecek veya kendimiz bulabilecek miyiz?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Hayır Mister,

Sanırım yanlış anladınız, bu yazılımcıları ilgilendiren bir konudur ve oyuncularımız ile bir ilgisi yoktur.

DeletedUser3

Guest
Tüm oyuncularımız için donanım hızlandırma geçişi yarın gerçekleştirilecektir.​

DeletedUser3

Guest
Donanım hızlandırma özelliği tüm oyuncu hesapları için otomatik aktifleştirilmiştir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Donanım Hızlandırmanın o kadar faydasını gördüm ki anlatamam kimseye. Şehrimde iyileşme ve yaptığım eylemlerin çokluğu akıl almaz derecede rahatlattı beni, teşekkürler. :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.