• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anket Duyuru: Topluluk Binası Boyutu

Sizce bu binanın boyutları nasıl olmalıdır?

• Toplam oy kullanan
    31
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Sevgili Elfler ve İnsanlar,

Bu sene oyuna giren yepyeni ve özel bir yapımız var: Topluluk binası! Bu bina hakkında çok özel olan nedir? Eh, buna sizler karar vereceksiniz.

Bu bina bu senenin ilerleyen zamalarında oyuna eklenecek ve siz oyuncularımızın binanın, etki şeklini, boyutarını ve görüntüsü konusunda bizlere yardım etmenizi istiyoruz.

Bu şekilde hem sizleri, güzel topluluğumuzu, bir bina yapımına dahil etmiş oluyoruz, hem de bu yapı sadece forum yarışmaları ve sosyal medya yarışmalarından elde edilebileceğinden özel oyuncularımıza teşekkür etmenin bir yolu olarak görüyoruz!

Bunu nasıl yapacağız?

Üst üste üç hafta, forumlarda (ve daha sonra aynı hafta sosyal medyada) sizlerin tercihlerini soran anketler yayınlayacağız. Kazanan seçeneğe karar vermek için tüm dünyadaki tüm cevaplar değerlendirilecek.
Birkaç hafta içinde, binanın sahip olacağı özellikleri sizlerle paylaşacağız ve bu yılın ilerleyen zamanlarında bunu bir yarışma ödülü olarak vermeye başlayacağız.

Bu hafta, üç farklı boyut arasında sizin tercihinizi sorarak başlıyoruz.

Keyfili oyunlar!

Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1073

Guest
Eğer genişleme özelliği mevcut ise ve işlevi artacak katkı sağlayacak bir bina ise 2*2 den başlanması en uygunu bana göre. Şayet kültür alanı konumunda olacaksa kültür puanına göre ve yapıları gelişmiş yani kademesi yüksek olacaksa kullanma koşulu kültür katkısı fazla alanı da görünebilecek olmalı. Ayrıca bir sanatsal kültür alanı olsa ve her gün ya da hafta da bir oyun arkadaşlarını kültürel alanına davet edebilsen. genele yazabileceğiniz slm vereceğiniz bir yazım alanı olsa sadece yoldaşlık yazışması olmasa. Üstelik kimlerin online olduğunu anlayabilecek bir düzen olsa oyunun içinde. İstemesi kolay yapımı zaman alan şeyler biliyorum hayat gibi lakin bu oyunda oyuncuları aktif tutabilecek en gerekli alan bağlantıdır diğer oyuncularla ne kadar bağlantısı olursa oyuna o denli yönelir. Şimdiden emeğinize sağlık iyi çalışmalar.

DeletedUser1087

Guest
Eğer genişleme özelliği mevcut ise ve işlevi artacak katkı sağlayacak bir bina ise 2*2 den başlanması en uygunu bana göre. Şayet kültür alanı konumunda olacaksa kültür puanına göre ve yapıları gelişmiş yani kademesi yüksek olacaksa kullanma koşulu kültür katkısı fazla alanı da görünebilecek olmalı. Ayrıca bir sanatsal kültür alanı olsa ve her gün ya da hafta da bir oyun arkadaşlarını kültürel alanına davet edebilsen. genele yazabileceğiniz slm vereceğiniz bir yazım alanı olsa sadece yoldaşlık yazışması olmasa. Üstelik kimlerin online olduğunu anlayabilecek bir düzen olsa oyunun içinde. İstemesi kolay yapımı zaman alan şeyler biliyorum hayat gibi lakin bu oyunda oyuncuları aktif tutabilecek en gerekli alan bağlantıdır diğer oyuncularla ne kadar bağlantısı olursa oyuna o denli yönelir. Şimdiden emeğinize sağlık iyi çalışmalar.

Mesajlaşma sisteminin geliştirilmesi fikrindeyim. Saygılar...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

isbara

Çalışkan Üye
en uygunu aslında 4*1 veya 1*4 ama hiç oy alamamış, bu sekilde olursa bir yolun ucuna veya 4*1 boşluk kalmıs kısıma eklenebilir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.