• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ekim 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,

Herkesi tek tek uyarmak istemem, ama yanlış başlık altında yanlış konuları tartışıyorsunuz. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanızı rica ediyorum. Eğer hesaplarınız ile ilgili sormak istediğiniz bir konu varsa biliyorsunuz ki ticket açabilirsiniz.

Keyifli oyunlar diliyorum.

DeletedUser689

Guest
imalathanelere de atölyede olduğu gibi hepsini seçip üretim verilmesini istiyoruz
sonra altın-erzak veya kalıntı karşılığı kalıntı alışverişi istiyoruz
sonra elmas karsılığı arsa fiyatlarının ucuzlamasını istiyoruz
sonra mısırlılardan itibaren keşif saatlerinin kısaltılmasını 35-40 saate sabitlenmesini istiyoruz
o kadar sonra varki neyse...

Bunlar cok iyiymis , aynilarini bende istiyorum sevgili Pann :oops:

rntx

Süper Üye
Doğru anladın, hesap benimdi, güvendim şifreyi verdim hesabıma göz kulak olsun diye, o zaman kurallara kimse bakmıyordu ki, bilmiyordum bile şifre paylaşımı yasak, sonra hesabıma giremeyince postama şifre istedim ama geç olmuş hesabın e-postası değiştirilmiş. Kendisine telefondan ulaşmaya çalıştım ama orada da engellendim.
Rntx-xx niçkini de benim rntx nin eski posta adresimi kullanarak desteğe ulaşmak için açtım.
Telefondan engellendim demen de yalan, mesaj kutuna bak telefon numaramı yazdım müsait olduğun zaman ararsın gerek duyarsan burdan devam edersin.

DeletedUser766

Guest
Merhaba,

Herkesi tek tek uyarmak istemem, ama yanlış başlık altında yanlış konuları tartışıyorsunuz. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanızı rica ediyorum. Eğer hesaplarınız ile ilgili sormak istediğiniz bir konu varsa biliyorsunuz ki ticket açabilirsiniz.

Keyifli oyunlar diliyorum.

Merhaba Pann,

Yanlış konu altında konu ile alakası olmayan tartışmaya sebep olduğum için özür diliyorum, ama bunu
forum işini geçen defaki olaylardan dolayı kapatmıştım yeni sayfa
okuyunca dayanamadım yazdım.
İnsan bir şey yaptıysa ya doğru söylemeli ya susmalı diye düşünüyorum.
Destek sistem üzerinde ticket açarak gerekeni yazdım zaten, başka bir şey yazmamın bir anlamı yok artık.

Telefondan engellendim demen de yalan, mesaj kutuna bak telefon numaramı yazdım müsait olduğun zaman ararsın gerek duyarsan burdan devam edersin.

Hiç bir mesaj gelmedi gelse de senle konuşacak bir şey kalmamış söylemek istediğimi burada yazdım. Abi hesabını geri veriyorum buraya veya özele yaz o zaman konuşuruz, numaram aynı 16 rakamla biten, değişmedi.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

rntx

Süper Üye
Merhaba Pann,

Yanlış konu altında konu ile alakası olmayan tartışmaya sebep olduğum için özür diliyorum, ama bunu

okuyunca dayanamadım yazdım.
İnsan bir şey yaptıysa ya doğru söylemeli ya susmalı diye düşünüyorum.
Destek sistem üzerinde ticket açarak gerekeni yazdım zaten, başka bir şey yazmamın bir anlamı yok artık.

Hiç bir mesaj gelmedi gelse de senle konuşacak bir şey kalmamış söylemek istediğimi burada yazdım. Abi hesabını geri veriyorum buraya veya özele yaz o zaman konuşuruz, numaram aynı 16 rakamla biten, değişmedi.
Zaira rntx-xx deki sensin yüksel abi hesaplarını sana bırakmıştı, sen nasıl bir insansın, ben oyunu bırakınca ne zevk alacaksın, rakip olmayınca bir anlamı olacak mı senin için?

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Kasım ayında sizden gelecek yepyeni fikir ve önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.