• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ekim 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser766

Guest
Merhaba Oxygen
Ben kimseye karışmam, kimse de bana karışmasın, forum işini geçen defaki olaylardan dolayı kapatmıştım yeni sayfa açtım sadece etkinliklere katılmak için o kadar.

Ciddimisin? Forum hesabına giremediğin için olmasın, çünkü o hesap sana ait değildi.
Hani herkes yalancı, eski konulara bak rntx yerine bu nik olmuş, nik değişikliği yapılmış.
Ekran Resmi 2019-10-29 01.14.55.png

AnathemA

Çalışkan Üye
Merhaba Oxygen
12 yaşındaki çocuk bile daha iyi kurallara uygun yazar tahrik edici cümle değil mi? "tahrikten tahrik doğar" lütfen adaletli olalım!
Ben acı tatlı öneride bulundum kimseyi ilgilendirmez cevap hakkı sadece yöneticilere düşer.
Ben kimseye karışmam, kimse de bana karışmasın, forum işini geçen defaki olaylardan dolayı kapatmıştım yeni sayfa açtım sadece etkinliklere katılmak için o kadar.

Şu yeni sayfa nasıl açılıyor bana da öğretsene bende isterim :)
Yeni forum sayfası hayırlı olsun bu arada. :)

DeletedUser766

Guest
madem hesap benim değildi o zaman nasıl giriyorum şu anda, aynı nickle?
Ticketları paylaşmak yasak yoksa çok güzel anlatırdım nasıl giriyorsun aynı niçki ile.

Bu arada buradaki özel mesajları okudum allah seni de güldürsün çok eğlendim. :D

AnathemA

Çalışkan Üye
teşekkürler.
önce şifreni yalnış gir ve unuttum mesajı gönder, tekrardan yöneticilerden yeni şifre iste böylece sıfırlanır;)

Öylemi :D
Eee bu hesaba ne olacak otomatikmen AnathemA-xx mi olacak. :D
Çok zekice uydurdun tebrikler. :)

Son düzenleme:

rntx

Süper Üye
Ticketları paylaşmak yasak yoksa çok güzel anlatırdım nasıl giriyorsun aynı niçki ile.

Bu arada buradaki özel mesajları okudum allah seni de güldürsün çok eğlendim. :D
Çok komik olduğunu biri söylemiş miydi?
Artık pann ve ekibi buraları dürbünle izliyor, öyle ticket paylaşmak yasakmış bilmem anlatırım da... hayali ihracat yapıyorsun:D
Ayrıca yönetimden rica et sana yeni nick değiştirmek için fırsat versinler, o nedir öyle nickimin çakmasını çıkartmışsın, normalde beni ilgilendirmez ama eş dost soruyor, senin hesabın mı diye

DeletedUser766

Guest
Çok komik olduğunu biri söylemiş miydi?
Artık pann ve ekibi buraları dürbünle izliyor, öyle ticket paylaşmak yasakmış bilmem anlatırım da... hayali ihracat yapıyorsun:D
Ayrıca yönetimden rica et sana yeni nick değiştirmek için fırsat versinler, o nedir öyle nickimin çakmasını çıkartmışsın, normalde beni ilgilendirmez ama eş dost soruyor, senin hesabın mı diye
Hayali ihracat olsa otururdum oturduğum yerde, ticketları paylaşmak yasak ama postama gelen forum mesajları ve bildiremleri yasak değil. Sence nasıl olmuş da senin forum hesabı bende, senin tüm gönderiler neden benim postama gelmiş sence, çünkü rntx hesabı benden çaldın e-posta adresimi sonra da şifremi değiştirdin izinsiz, ama foruma ait posta adresimi değiştirmeyi akıl edemedin. Şifre paylaşımı yasak yoksa çoktan sen kendi eti35 niçkli ana hesabında oynardın.
916a1902e20.png

5fda54512d3.png

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-10-29 20.06.52.png
    Ekran Resmi 2019-10-29 20.06.52.png
    346,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme bir moderatör tarafından:

oracleofelves

Özel Üye
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.
Kimse yoğurdum ekşi demez.
Derler bizde, boşuna uğraşma @rntx-xx istediğin kadar uğraş @rntx yaptığını kabul etmez.
Zamanında bunu yaptım evet ama artık benim deyip konuyu kapatsa içim yanmayacak.

teşekkürler.
önce şifreni yalnış gir ve unuttum mesajı gönder, tekrardan yöneticilerden yeni şifre iste böylece sıfırlanır;)
Hangi çağda yaşıyorsunuz? 64 yaşındaki anneme anlattım kahkaha attı :D
şifreni unuttun diye hesap ismi değişmez. Yalan yalan nereye kadar gideceksiniz çok merak ediyorum.

DeletedUser362

Guest
Öneri Başlığı: Mobil Uygulamada Diğer Oyuncuların Kadim Yapılarına Bilgi Puanı Atılması

Öneri Açıklaması:

Aslında açıklamaya gerek yok, başlık o kadar uzun oldu ki talebimi açıklamaya yetiyor. :D
Aylar önce yine aynı talepte bulundum ve ilerleyen zamanlarda gelen güncellemelerde bu konunun çözüleceğinden bahsedilmişti, fakat halen daha söz konusu talepte bir girişim olmadı...
Bu geliştirme yapılsa aslında sadece benim değil çoğunlukla mobil oynayan diğer oyuncuların da avantajına olur.

-------------------------****-----------------------

Öneri Başlığı: Mobil Uygulamada Özel Mesaj Özelliği

Öneri Açıklaması:

Yukarıdaki talebimde olduğu gibi, bunu da çok önceleri dile getirmiştim. Oyun içerisinde iletişim cidden çok önemli ve app ne yazık ki bu konuda biraz yetersiz kalıyor. Biz yoldaşlığımızda Diskord kullanarak bir nebze de olsa sorunu kendimizce çözmeye çalışıyoruz ama uygulama özel mesaj sorununu ortadan kaldırsa başka platformlara ihtiyacımız kalmayacak.​

Spam olmasın diye iki başlığı da tek postta topladım umarım sorun olmaz. İyi çalışmalar.

rntx

Süper Üye
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.
Kimse yoğurdum ekşi demez.
Derler bizde, boşuna uğraşma @rntx-xx istediğin kadar uğraş @rntx yaptığını kabul etmez.
Zamanında bunu yaptım evet ama artık benim deyip konuyu kapatsa içim yanmayacak.

Hangi çağda yaşıyorsunuz? 64 yaşındaki anneme anlattım kahkaha attı :D
şifreni unuttun diye hesap ismi değişmez. Yalan yalan nereye kadar gideceksiniz çok merak ediyorum.
yahu arkadaş sen gerçek misin, o hesap benim değil diyorum, bunu yöneticiler görmüyor mu sanki, seni sevmiyorum, lütfen bana birdaha yazma, tmm mı yazma!

rntx

Süper Üye
Hayali ihracat olsa otururdum oturduğum yerde, ticketları paylaşmak yasak ama postama gelen forum mesajları ve bildiremleri yasak değil. Sence nasıl olmuş da senin forum hesabı bende, senin tüm gönderiler neden benim postama gelmiş sence, çünkü rntx hesabı benden çaldın e-posta adresimi sonra da şifremi değiştirdin izinsiz, ama foruma ait posta adresimi değiştirmeyi akıl edemedin. Şifre paylaşımı yasak yoksa çoktan sen kendi eti35 niçkli ana hesabında oynardın.
916a1902e20.png

5fda54512d3.png
pann, bu mesaj bana ait, bu mesajı ben size yazmıştım bunun başka hesapta ne işi olabilir, lütfen bu konuyu araştırıp beni bilgilendirir misiniz, eğer hata yaptıysanız lütfen düzeltir misiniz?!

rntx

Süper Üye
916a1902e20.png

5fda54512d3.png
2838 puanın var belliki, korsansın, pana gönderdiğim mesajı bir şekilde elde edip canımı sıkmaya çalışıyorsun, yemezler. git kumda oyna

AnathemA

Çalışkan Üye
pann, bu mesaj bana ait, bu mesajı ben size yazmıştım bunun başka hesapta ne işi olabilir, lütfen bu konuyu araştırıp beni bilgilendirir misiniz, eğer hata yaptıysanız lütfen düzeltir misiniz?!

Pann hata yaptığını sanmıyorum, benim anladığım şu, rntx-xx senin hesabın asıl sahibi, yani rntx hesabı sana ait değil, bu yüzden forum hesabı da ona ait .

Rntx hesabı sen mi açtın?

Bunu yazmamalıydın bence yoksa tekrar buna benzer cevap alabilirsin :D

Ekran Resmi 2019-10-30 19.59.56.png

Son düzenleme:

DeletedUser919

Guest
Merhaba Oxygen
12 yaşındaki çocuk bile daha iyi kurallara uygun yazar tahrik edici cümle değil mi? "tahrikten tahrik doğar" lütfen adaletli olalım!
Ben acı tatlı öneride bulundum kimseyi ilgilendirmez cevap hakkı sadece yöneticilere düşer.
Konuya yazılan tüm mesajların titizlikle okunduğundan şüpheniz olmasın. Gerek görüldüğünde cezai işlem mutlaka ilgili tarafa uygulanır.
Forumu kullanıp kullanmamak tamamen sizin kararınızdır fakat, Elvenar ile ilgili önemli gelişmeleri takip etmek, öneri ve şikayetlerde bulunmak ve etkinliklere katılıp ödül kazanabilmek için forumumuzu kullanmayı tüm oyuncularımıza tavsiye ediyoruz.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser766

Guest
Pann hata yaptığını sanmıyorum, benim anladığım şu, rntx-xx senin hesabın asıl sahibi, yani rntx hesabı sana ait değil, bu yüzden forum hesabı da ona ait .

Rntx hesabı sen mi açtın?

Bunu yazmamalıydın bence yoksa tekrar buna benzer cevap alabilirsin :D

2091 adlı eklentiyi görüntüle

Doğru anladın, hesap benimdi, güvendim şifreyi verdim hesabıma göz kulak olsun diye, o zaman kurallara kimse bakmıyordu ki, bilmiyordum bile şifre paylaşımı yasak, sonra hesabıma giremeyince postama şifre istedim ama geç olmuş hesabın e-postası değiştirilmiş. Kendisine telefondan ulaşmaya çalıştım ama orada da engellendim.
Rntx-xx niçkini de benim rntx nin eski posta adresimi kullanarak desteğe ulaşmak için açtım.

DeletedUser766

Guest
2838 puanın var belliki, korsansın, pana gönderdiğim mesajı bir şekilde elde edip canımı sıkmaya çalışıyorsun, yemezler. git kumda oyna

Sen neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsun, bana dürüstçe abi hesabı tamamen bana verebilir misin deseydin belki de canı sağolsun senin olsun derdim ama sende o yürek yok, sinsice gizlice posta değiştirmek daha kolayına gitmiş.

isbara

Çalışkan Üye
imalathanelere de atölyede olduğu gibi hepsini seçip üretim verilmesini istiyoruz
sonra altın-erzak veya kalıntı karşılığı kalıntı alışverişi istiyoruz
sonra elmas karsılığı arsa fiyatlarının ucuzlamasını istiyoruz
sonra mısırlılardan itibaren keşif saatlerinin kısaltılmasını 35-40 saate sabitlenmesini istiyoruz
o kadar sonra varki neyse...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.