• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Ekran kaydı

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba,

Nereye yazacağımı bilemedim, yanlış yerde konu açmışsam uygun bölüme taşıyın lütfen.
Yoldaşlık olarak hem kule hem turnuvada başarılıyız sayılır. Bakıyorum diğer ülke sunuculara genel olarak Türkiye sunucumuz çok da başarılı değil, bunu düzeltmek lazım.
Tüm bildiklerimi paylaşmak istiyorum, belki başka oyuncular da paylaşır . Yazarak kendi lonca arkadaşlara bazen anlatamıyorum, turnuvadaki karşılaşmalarından ekran görüntüleri alıp paylaşıyorum ama 3-5 ekran görüntü çok da yardımcı olmuyor. Turnuva ve kule yaparken ekran kaydını alıp forumumuzda paylaşıp herkes faydalansın istiyorum.
Diğer ülke sunucularda bazı oyuncular bu tür paylaşımlar yapıyorlar , ama çok uzatıyorlar, 10 dk. konuşup 1 karşılaşma yapıyorlar, kimin sabrı yeter ki 30. dk. anlamayan dilde video seyretmek, anlasa da sıkılır insan, ben seyrettim bir kaç video hadi başla artık kızmaya başlıyordum. :)
Bana kayıt yaparken oyunu kasmayan program önerebilen olursa çok sevinirim, yani oyuna etkilemeyen, çünkü hızlı yapıyorum, geçen dk. tuttum 30 bölge 6 yıldız 15 dk. da bitirdim. Ücretli ücretsiz fark etmez, yeter ki dediğim gibi oyunun hızına etkilemesin.

Virtus

Özel Üye
Merhaba,

2021 için düşündüğümüz yenilikler arasında tam da bu yapmak istediğinize ait bir bölüm olacak. Kayıtlarınızı yaptıktan sonra paylaşımlarınız için kısa bir süre beklerseniz sevinirim. Biz başlıkları hazırladıktan sonra paylaşırsanız daha güzel olur.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Senin daha sözün var bana video atacaktın:/
Nasıl atayım 5 dk. lık video çekimi 2 GB oluyordu, you tube ya atmak için saatlerce beklemek gerekiyordu, o neyse oyunda kule yaparken ekran kaydını yaptım oyunda zor hareket ediyordum maus bile kasıyordu , yanlış askerleri seçiyordu.:)
Ondan sormak istedim, belki deneyimli arkadaşlarımız var, şimdi ücretsiz olanı indirsem neyse olmadı silerim ama ücreti ödeyip sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.
Merhaba,

2021 için düşündüğümüz yenilikler arasında tam da bu yapmak istediğinize ait bir bölüm olacak. Kayıtlarınızı yaptıktan sonra paylaşımlarınız için kısa bir süre beklerseniz sevinirim. Biz başlıkları hazırladıktan sonra paylaşırsanız daha güzel olur.

Tabi Virtus, daha hazırlık yapmak gerekiyor, siz konu açana kadar bende bulurum uygun programları. Öyle kuru kuru da yapamayız, güzel logo, başlıklar , sony vegas kurayım, harika bir program, eskiden baya uğraşıyordum, ta ki rendering yapınca laptop eriyene kadar :)
Aptal kafam, adobe after effect sıradan bir laptopta hiç kullanılır mı. :)))
Mermerden başlayıp sırayı bozmadan gitmek daha güzel olur. Sonra tartışırız nerde daha güzel asker seçimi yapılırdı veya başka tüyolar, sonuçta bende hata yapabilirim, benim de arkadaşlardan öğrenecek şeyler olur. :)