• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Elmas Ödeme Sistemi

DeletedUser

Guest
Merhaba.
Elmas alırken neredeyse her oyunda bu sıkıntıyı yaşıyorum.Ödeme seçeneklerinde yalnızca kredi kartı,paypal,havale,e-pin ve mobil var.Fakat sistem banka kartına izin vermiyor.Havale yapma şansım yok,kredi kartı kullanmıyorum ve mobil ödeme ise çok pahalıya geliyor.Mesela 11.000 elmas alımında kredi kartı 169.99 TL isterken aynı elmas miktarı mobil ödemede 200 TL'ye geliyor.Ve bu da kredi kartı kullanmayanların işini zorlaştırıyor.Kredi kartının yanı sıra banka kartıylada(hesap kartı) ödeme yapılmasını istiyorum.

DeletedUser3

Guest
Bankamatik kartı kabul ediliyor diye biliyorum ama yurtdışı alışverişlerine açık olması lazım kartınızın, büyük ihtimalle kartınızda bu özellik yoktur.

DeletedUser

Guest
Peki açtırdıktan sonra ödemeyi yine kredi kartı bölümünden yapıyoruz aynı ücrete değil mi?

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

SMS ile ödeme zarara uğratıyor bu SMS ve KART ile ödeme miktarları eşit olsa iyi olabilirdi.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

SMS ile ödeme zarara uğratıyor bu SMS ve KART ile ödeme miktarları eşit olsa iyi olabilirdi.

İyi Forumlar
MisteR

Bu ne yazık ki bizim düzeltebileceğimiz bir durum değil. Bu operatör şirketlerinin koyduğu vergilerden kaynaklı bir durum.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Anladım o halde bu konu ilgili konuşulacak başka bir şey yok sanırım. Aynen kalacak sistem.

İyi Forumlar
MisteR