• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Elmas Kullanım Yerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Benim bu önerim geneldir benim kullanacağım bir özellik mi bilmiyorum ama oyuna uygulanması hoş olur diye bu öneriyi yapacağım.
Konut, erzak veya mal toplarken o kaynak binasından ne toplayacaksak belirli bir elmas karşılığında hemen toplayabilsek. Mesela ürün binasının bitimine 30 dakika var ama acelemiz var çıkmamız gerekiyor kurup tekrar çıkmak istiyoruz o sıra o özelliği kullanıp, örneğin 10 elmasla 30 dakikalık üretim anında bitirilebilir.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar Mister,

Teşekkür ederiz notlarıma aldım ve bunu raporlayacağım.

DeletedUser16

Guest
Merhaba ben elmas almıyorum ama Foe de oynadım uzun bir süre. Az miktarda elmas alanlara küçük bir önerim olacak. Eğer çok fazla elmas alacak paranız varsa istediğiniz gibi harcayın zaten, ama çoğu kişide görüyorum az bir elmas almış onuda gidip kültür binasına vermiş :) Premium kültür binaları işe yarıyor, yerden tasarruf ediyorsunuz iki tane bina yapacağınıza bir bina yapıyorsunuz tamam ama 2-3 çağ sonra normal kültür binaları onlardan daha yararlı hale geliyor ve o para verdiğiniz binaları 'sıfır' elmas karşılığı satıyorsunuz ya da satmaya kıyamayıp boşuna yer işgal etmesine izin veriyorsunuz :) Foe de bunu çok gördüm; sömürge çağına gelmiş adam oyunun başında aldığı bina orada hala sorsan hiç bir işe yaramaz :) onun yerine gidin işçilerinizi açın. Yok bende yer sıkıntısı var o yüzden kültür binası aldım diyorsanız genişleme alın yer sıkıntısını daha mantıklı bir şekilde çözmüş olursunuz, genişleme her çağda işinize yarar :) Bunun söylememin sebebi biz elmas almadan üst sıralardaki elmas alanlarla yarışmaya çalışıyoruz olmuyor adamın 5 işçisi var bizim 2. Ama çok az bir elmas harcama ve doğru elmas kullanımıyla çok elmas kullananları yetişmek mümkün. Oyunun sadece parası olanların üstte olduğu bir hale gelmesini istemediğimden yazma ihtiyacı duydum bunu. Çünkü çok kişide gördüm hapishane. Çok fazla elmas aldıysanız o ayrı tabi istediğinizi alırsınız :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

hakanfc haklı ben de bir kaç kişide yaklaşık 500 elmaslık kültür yapıtı gördüm şaşırdım. Ben olsam İnşaatçı Kulübesi alırdım.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.