• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Elvanar'da mutlaka "GAMBLE" yapabıleceğimiz, herkese açık,şans panayırları olmalı,Gamble ıstıyoruz.

Merhaba Elvenar Aılesi;
Bu önerim de gayet basit ve açık,
Elvenar oyununda "GAMBLE" yanı , kumar veya şans oyunları sunan , açık harıtada ,"GAMBLE PANAYIRI, veya ŞANS PANAYIRI" şeklınde herkesın
kolaylıkla ulaşabileceği tesısler olmalı...
Peki Gamble neden olmalı?
Oyun firması, Forge Of Empires oyunun'dan kazanıyor, Trıbal Wars da fena bir kazanç getirmediğine eminim, lakin;
Elvanar, ÖLÜ BİR OYUN olmaya aday, oyuna oyuncuları girmeye zorlayacak, albeni katacak detay ;Şans Panayırları dır...
Şans Panayırları, gelişmiş oyuncuları günlük erzak, para veya "ÜRÜN"hasatından sonra hemen oyunu terketmemesini sağlayacak..Yanı oyuncular oyuna daha fazla zaman ayıracak...Bu durum ürün alışverışlerını , canlandıracak...
GAMBLE 2 tür şeklınde olmalı:
1-Belırlı bir mıktarda ürünü verıp, karşılığında 3 farklı ürün kazanma şansı:
2-Oyun Parası "ELMAS" verıp, Estetik bina kazanma şansı
bu oyunda mutlaka olması gereken en krıtık eksıklerden biri'"GAMBLE" dır:)

Değerli Mod kardeşim @Virtus 'tan bu önerimi mutlak ama mutlaka merkez ekıbe , olduğu gibi ıletmesını "nacızane" olarak rica ediyorum...

Sevgi ve Saygılarımla..

Raithen

Özel Üye
Gamble olayi iyi olur mu? evet keyifli olur.. 2 gunde bir uretim veriyorum oyuna girmiyorum yazarsan kimse almaz yoldasliga.. : )

lady2010

Aktif Üye
Gamble olayi iyi olur mu? evet keyifli olur.. 2 gunde bir uretim veriyorum oyuna girmiyorum yazarsan kimse almaz yoldasliga.. : )
Ama işte yoödaşlığım olmadığı için durum böyle turnuva yok heyecan yok sadece mal toplayabiliyorum yani yoldaşlığım olsa aktif olurum çünkü oyuna heyecan gelir benim açımda

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar

Fikir ve önerileriniz için teşekkür ederim. Bu başlık altında yazılanları detaylı ve açıklayıcı bir şekilde yapımcılara ilettiğimizi sizinle paylaşmak istedim.

Merhaba Arkadaşlar

Fikir ve önerileriniz için teşekkür ederim. Bu başlık altında yazılanları detaylı ve açıklayıcı bir şekilde yapımcılara ilettiğimizi sizinle paylaşmak istedim.
@Virtus değerli moderatör kardeşim; bu oyun seninle çok daha kıymetli, emeğene sağlık, iyiki senin gibi bir moderatör arkadaşımız var..
Bu sözlerim, bu oyun için en ufak, pozitif bir katkı yapan diğer arkadaşlarım için'de geçerli'dir..♥

Virtus

Özel Üye
Teşekkürler, Metin SENGULER. Gamble fikrini yaratıcı ve eğlenceli bulduk. Farklı oyunlarda örneklerini görmüştüm. Güzel şehir yarışmasını belki bir gün kendi aramızda yapabiliriz.

Fakat ölü oyun düşüncene çok katılamayacağım. Bizim dünyamız küçük olsa da, farklı ülkelerde durum böyle değil. Bunu da biraz Türk insanının sabırsız ve savaşçı yapısına bağlıyorum. Elvenar sabır isteyen bir oyun. Çoğu kişi ilk başlarda gereken sabrı gösteremediği için bırakıyor diye düşünüyorum. Savaş yönü de diğer benzer oyunlara nazaran daha az.

KnrAlp

Aktif Üye
Klan savasi vs. Savasi bol oyunlar oynadim.. kufur kiyamet dolu, bir yerden sonra oyunum tadi kaçıyor.. böylesi daha huzurlu ozellikle global chat olmamasi muhtesem..
bende bu oyun yarı olü olduğu girmeye zorlamıyor kafa dinlendirivici olduu için geldim yoksa 5 6 yıllık trivian oyuncusuyum burası emeklilerin yeri gibi lütfen hyplancak şeyler gelmesin.