• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar haberleri

Ad Astra

Çalışkan Üye
Bir sonraki etkinliğine ait geliştirebilen binanın görselliğini buldum. :)
7a155068ee06.png

Söylentilere göre 24 saatte bir T1, sikke, tohum ve 3 bp verecek.

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Şu an Beta'dan haberler başlığındayız. Bu tip başlıklar altında konu ile alakasız kişisel sohbetlerinizi yapmanız doğru değil. Bu tür sohbetlerinizi birbirinize özel mesaj göndererek yapmanızı öneririm. Başlıkların amacından çıkmasını istemiyoruz, ilgili içerikleriniz tarafımdan silinecektir.

Konu başlıklarına uygun içerik paylaşmaya özen gösterelim lütfen.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Ateş Anka kuşu geliyor mu şimdi hakikaten.. Sırada Ateş Anka kuşu mu var şimdi yoksa @Ad Astra nın son paylaştığı yapı mı var..
Anka kuşlara ait eserler Beta da ki oyuncular kuleden kazanmaya başlamışlar bile, bize de gelir yakında gelmeli, yoksa İnvasion arkadaşımız ne olacağını söylemiş . :)
Son paylaştığım görsel bir sonraki etkinliğine ait bina, hani dedikodu dedim ya, beta ya gelmedi daha. :)

Invasion

Meşhur Üye
bayağı dedikodu olmuş ben yokken :) sırtımda dangerous man yazısıyla geziyorum :) ama bak astra unutmamış dediğimi gazetecileri de çağırır greve başlarım gelmezse o yapı

Ad Astra

Çalışkan Üye
yalniz o son yapı da iyi degil mi yoksa bana mı oyle geldi.. 3x3 olsa tadından yenmez bence.
Boyutu bilmiyorum Raithen, tek bildiğim 17. devreye ait günlük üretimi bu şekilde:
668K sikke
2720 tohum
12960 T1
3 bp
nüfus: 3360, kültür : 6720
Bu değerler 1. seviyeye veya 10. seviyeye ait onu da bilemiyorum, ama 10. seviyeye ait ise kurmaya değmez bir bina,
2020-12-20 (2).png
17. devreye ait büyülü konutun verdiği sikke miktarı, tohum 3 saatte bir 30-40 bin üretiyor tüccar, mal miktarı 3-6 saatte üretilir, ben kurmam mesele, değerleri yükseltmek lazım yoksa kimse kolay kolay o binaya yer ayıramaz.

Ad Astra

Çalışkan Üye
1. seviye bina , envanterinde yoksa ustalıkta üretiyoruz, dün Per Aspera ya çıkmış ustalıktan ve bu aralar sık sık veriyorlar bu tarifi. :)
2020-12-21 (2).png