• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar dedikoduları

Kubrick

Tecrübeli Üye
dediğin gibi asker de verirse o zaman belki yoksa zayıf bina tohum için bir süre kurabilirim ama kalıcı olmaz

şu etkinlik binalarını neden ışınlayamıyoruz bu konuyu daha sık dile getirelim kadimleri, kışlaları anlıyorum ama kültür binasını envantere kaldıramıyor oluşumuz saçma

Raithen

Süper Üye
Devam devam : ) bu sene istekler bir bir oluyor sanki önce eserler, sonra bu imalat.. guzel oldu iki gelişme de..

Kubrick

Tecrübeli Üye
şu kullanamadığımız rünleri de ekonomiye kazandırabilirsek, bir o kaldı benim aklımda gerçi onları ne yapacağım onu da bilmiyorum ama orada atıl durmaları canımı sıkıyor

Tristeria

Özel Üye
Gelecek etkinliğe ait görselleri, geliştiren bina bu sefer olmayacak ana ödül olarak set verecekler.
Mana, katalizör, kalıntı , mallar üretecek galiba, aytaşı setinin diğer versiyonu diyebiliriz.

Bir kaç günlük ödüllere ait binalar.

lady2010

Aktif Üye
Gelecek etkinliğe ait görselleri, geliştiren bina bu sefer olmayacak ana ödül olarak set verecekler.
Mana, katalizör, kalıntı , mallar üretecek galiba, aytaşı setinin diğer versiyonu diyebiliriz.

Bir kaç günlük ödüllere ait binalar.

setin yapılarını nasıl malıcaz günlük mü vericekler bir bilginiz var mı

Tristeria

Özel Üye
Gelecek etkinliğin geliştirilebilen bina :

Söylentilere göre 24 saate bir erzak, tohum, bilinçli mal ve valorian üretecek, belki de üretim seçeneği olacak.
Bina çok güzel ama, bir şey üretmese bile görüntüsü yeter. :)

Son düzenleme:

lady2010

Aktif Üye

Söylentilere göre 24 saate bir erzak, tohum, bilinçli mal ve valorian üretecek, belki de üretim seçeneği olacak.
çok hızlısınız tristeria hanım yeni etkinliğimiz başladı siz bi sonrakini veriyosunuz

dediğin gibi asker de verirse o zaman belki yoksa zayıf bina tohum için bir süre kurabilirim ama kalıcı olmaz

şu etkinlik binalarını neden ışınlayamıyoruz bu konuyu daha sık dile getirelim kadimleri, kışlaları anlıyorum ama kültür binasını envantere kaldıramıyor oluşumuz saçma
Aynı fikirdeyim, bu oyunda ki, ele alınması gereken en önemli konulardan biri..
O kadar; "emek" verip, bir binayı kuruyorsunuz,çağ atlayınca, bina, doğal olarak düşük kalabiliyor...Zararına hiçbirşey elde etmeden bina satıyoruz..

Yapı ışınlama büyüsü çok ender elde edılıyor, özelikle de, düşük seviyede bir clanda isen, biraz daha zahmetli oluyor..
Tüm oyuncular da, aktıf clanlara dahıl olmayacağına göre, en mantıklısı, "YAPI IŞINLAMA BÜYÜSÜ"nün etkisini artırmak, en mantıklı çözüm olarak görülüyor.

@Tristeria değerli komşum;
Birgün, bu oyunda "EN GÜZEL ŞEHIR "yarışması yapılırsa kazanacağına gerçekten; inanıyor musun?
Cevabını gerçekten merak ediyorum:)