• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar haberleri

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba,

Beta ya daha gelmemiş ama çok güzel 2 haber ( dedikodu:) ) var.
1. Oyuna giriş bonusu ekleyecekler, her gün oyuna giren kazanacak, bu sistem zaten bir çok oyunda mevcut artık Evlenar'a da gelmiş olacak.
2. Haber inanılmaz güzel, yeni oyuncular buna çok sevinecekler, tabi eski oyuncular için de faydalı olacak.
Henüz ateş veya diğer kuşlara sahip olmayanlara veya eser eksiği olanlara , kule sandıklardan artık kuşlara ait eser çıkma şansı olacak.
Tabi yeni oyuncular biraz zorlanacaklar ama söz konusu ateş kuşu olduğu için çabanız buna değer olacak.
Kuşlara ait temel binaya sahip olmayanlar akademide denk gelince şimdiden üretin derim. :)

Ad Astra

Çalışkan Üye
Rica ederim Raithen, anlaşılan Invasion bey ile aralarınız harika :)
Bende de 1 eser eksik, geçen kuş etkinlikten kuşu sıfırdan 9. seviyeye getire bildiğim , bir de ayı eserleri için bişeyler yapsalar.
Kule için belki 4. ve 5. katları ekleyecekler konuşuluyor ama bu sadece konuşmalar. :)

Raithen

Özel Üye
Tabi ki harikadır aramız.. Şu anda klanda bazı kritikler yapıyorduk : ) gelir belki birazdan..

Şimdi bizde hiç kuş yapısı yok hadi ben sandıkta şanslıyım diyelim bana pek büyü çıkmıyor yine de 10 eser toplamak zaman alır baya.. sen kısa sürede hedefe ulaşacaksın sana çok yaramış.. tabi bizim için de süper bir gelişme yine de..

Invasion

Meşhur Üye
Daha önceki forum etkinliğinde Pann bir örnek vermişti Elvenarın olmazsa olmazı yapılar diye ! işte bizde bu yapıları gözler olduk özellikle ateş anka kuşu

Raithen

Özel Üye
Hahaha nasıl bilemedik onu.. Bilsek kapatıyorduk komple :)

Bir şey dedikodu olmaya başladıysa gerçekleşme ihtimali çok yüksek bence.. Ateş Anka kuşunu görür görmez yapmak lazım bazen aylarca gelmiyor ustalığa..

Invasion

Meşhur Üye
mesele ustalıkta gelmesi değil rai etkinliğinin gelmesi geliştirici parçaları olmazsa 1. kademe ateş anka kuşu kimsenin yarasına merhem olmaz

Raithen

Özel Üye
Gelecekmiş işte.. bana çıkar valla sizi bilmem : ) sana yine büyü parçası çıkabilir bak bırakıyorum şuraya..

9CB9CF39-F105-4ED2-B32E-651C04A310D9.jpeg

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba,

Oyun dosyalarına 3 binayı eklemişler:
Prens Kurbağa
3 Kp her 10 saat.

FvjRtMn.png

Amuni Mücevheri:
7 Kp her 10 saatte veya
AW № 1 rün her 10 saatte veya
AW № 2 1 rün her 10 saatte ( rünler bulunduğunuz teknolojiye göre o kadimlere ait olacak)

fW6nhbx.png

Sihirli kulübe:
10 Bp her 20 saatte veya
1 plan her 20 saatte veya
14 saat süre kısaltması her 20 saatte.

6vfd2r5.png

Bunlar nasıl bize verilecek tam belli değil, binalar süreli.
Kurbağa ve Kulübe nin süresi 10 gün, diğer binanın 14 gün.
Söylentilere göre kampanya olacak teklif sunacaklar, yani elmas ile almak gerekecek.

DNDR-ASR

Süper Üye
Henüz ateş veya diğer kuşlara sahip olmayanlara veya eser eksiği olanlara , kule sandıklardan artık kuşlara ait eser çıkma şansı olacak.

2.yi kurabilecek miyiz anka kuşu olmuyor sanırım ama 2 boz ayısı olan var o oluyorsa bu da olabilir belki

yoksa ha faydasız eser ha büyü tozu aynı şey ama yeni oyunculara büyük haksızlık oluyor anka kuşu olmadan kuleyi nasıl yapardık düşünemiyorum onların bu eksiğinin giderilmesi iyi olur

Ad Astra

Çalışkan Üye
Temel bina varsa ister 5 tane kurabilirsin. Diğer ülke sunucularda 3 tane ateş kuşu olanlar var.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Ben onu bunu anlamam ateş anka kuşu etkinliği istiyorum, illa pankart açıp greve mi gidelim ! :)

Biri yapımcılara ihbar etmiş grev olasılığı var diye, Virtus olabilir o hep buralarda stalklıyor bizi :p hemen harekete geçmişler :)
2020-12-12 (2).png
13 aralıkta beta ya geliyor bize de yılbaşından sonra gelir galiba veya önce de olabilir, onu Pann' a sorun . :)

Son düzenleme: