• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar haberleri

Ad Astra

Çalışkan Üye
Gelecek ırka ait araştırma ağacı.
Ec18-R000-1.png
İncelemek isteyenler yakınlaştırın daha net göreceksiniz.
Bu da yaklaşık maliyeti:
c15vsc18reqs.png
Ne zaman gelecek belli değil, Beta ya daha gelmemiş.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Yeni kuşumuz geliyor bir sonraki etkinlikte Ashen Phoenix .
2ddada364ab3.png
Özellikler:
24 saatte bir:
Mana
T-5
Nüfus +kültür
Yemleyince etkinlik görevlerden kazandığımız şekerler, kar taneleri, anahtarları v. s. bonuslu olarak alacağız , ben öyle anladım.
Mesele görev başına aldığımız etkinlik şekeri 50 ise kuşu yemleyince seviyeye göre 51 veya 52 tane alacağız.
Yem süresi 33 gün.
Özellikler çok faydalı mi değil kişiye göre değişir, ihtiyacınıza göre , ama rengine bayıldım, duman gözlü olursa kesin yer bulup kuracağım. :)

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Buna yem harcanmaz gibi geldi bana tabi etkinliğin ne vereceği de önemli.. önemli bir yapı veren etkinlik olursa o şeker anahtar neyse çok değer kazanıyor : ) bir yem ile baya bir bonus toplanır.. Almak lazım yine de bu yapıyı.. 2-3 aya gelir heralde..

Ad Astra

Çalışkan Üye
Buna yem harcanmaz gibi geldi bana
Çok yem gitmek ki ona, bir yem etkinlik başına, 33 gün süresi, bunu zula noktası gibi düşün hani para ile satıyorlar her etkinlikte , geliştirebilen binaları sevenler için çok iyi bir yapı. Bende severim de yer yok, geçen üzülerek fırtınayı sildim çünkü gerçekten değmez, 3.5 saat etki süresi çok az. Işınlama olayı gelse keşke bu tür yapılara.

Raithen

Özel Üye
Aa 33 gün olayını atlamışım.. ben etkinlik yapılarını seviyorum kullanırım bunu da o zaman.. Mayıs ağacını oyunun çok başında almıştım bir süre kullanıp sildim.. onun dışındaki etkinlik yapıların hepsini kullanıyorum şu an..

Ad Astra

Çalışkan Üye
Biri şaka mı yapmış bilemiyorum. :)
VxvrcHF (2).jpg

Boyut: 4x4
17. devreye göre özellikleri:
Nüfus: 1
Kültür: 33333
48 saatte bir :
Sikke: 333333
Elmas: 33
Bp lütufu: 3

Son düzenleme:

Ad Astra

Çalışkan Üye
Bende inanamadım. :) Beta da bir oyuncu paylaşmış, o da benim aldığım yerden beta ya daha gelmeyen yapıları alıp paylaşıyor, acaba dedim, yapımcılardan her şey beklenir . :)

Bu arada dünkü canlı yayında eserler konusunda yapımcılar takas olayı düşünebiliriz demişler.

2ddada364ab3.png
Özellikler:
24 saatte bir:
Mana
T-5
Nüfus +kültür
Yemleyince etkinlik görevlerden kazandığımız şekerler, kar taneleri, anahtarları v. s. bonuslu olarak alacağız , ben öyle anladım.
Mesele görev başına aldığımız etkinlik şekeri 50 ise kuşu yemleyince seviyeye göre 51 veya 52 tane alacağız.
Yem süresi 33 gün.
Özellikler çok faydalı mi değil kişiye göre değişir, ihtiyacınıza göre , ama rengine bayıldım, duman gözlü olursa kesin yer bulup kuracağım. :)
2021-03-04 (2).png
Beta da başlamış bu etkinlik ve duyurusuna göre bu kuşa ait eserler akademide eski kuşlara ait eserlere değişim yapabiliriz.
Tahmin ediyordum zaten. Kuleden yeterince kuş eseri kazanamayanlar bu sefer şans ile değil artık kendi emeği ile elde edebilirler.

Son düzenleme:

DeletedUser1694

Guest
2ddada364ab3.png
Özellikler:
24 saatte bir:
Mana
T-5
Nüfus +kültür
Yem süresi 33 gün.
Bu güzel kuş kardeş ne zaman geliyor??
baya sevdim ben:):)